Autor Wątek: Problem z regulacją świateł z kabiny.  (Przeczytany 6794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2006, 20:17:41 pm »

Kołcz_1906

  • Gość
Chlopie to tylko polonez i newet jak bedziesz mial klime el szyber szyby wszystkie el lusterka grokliny akupresura i ch... wie jeszcze co to nie dostaniesz nie wiadomo jakiej kasy a pozatym auto ma jezdzic a nie dokladac do neigo, za el regulacje swiatel nikt nawe 1zl ci nie dolozy a wydac chocby 100zł za zbedny szczegol to ja dziekuje wole dac 200zł i kupi el szybki przynajmniej bede mial z tego jakas frajde ze nie musze korbowac a swiatel nawet nie mialem potzreby regulowac

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 05, 2006, 20:22:18 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cytat: "Kołcz#1906"
Chlopie to tylko polonez
Moze dla Ciebie :mad:
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 05, 2006, 20:24:59 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
e tam. ja tam lubie jak wszystko mam sprawne (w polonezie tez hehehe ;) ) i w ogole. A poza tym poldek to jest moje hobby i przynajmniej moge sobie w nim pomajsterkowac  :smile:
to ja, byly Marcin#839

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 05, 2006, 20:49:50 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
jesli chodzi o elektryczna regulacje swiatel to niedlugo pojawi sie na FCT moj artykul lopatologicznie traktujacy ten temat... koszt calosci... okolo 70zl (nowe silniczki z lanosa, regulator wlasnej konstrukcji, przewody i troche pracy) ale mozna to zrobic za 50zl (czesci uzywane w dobrym stanie)
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2006, 13:19:34 pm »

Mumin

  • Gość
Wystarcz? dwa silne silniczki. Troche inwencji własnej i logicznego my?lenia z podł?czeniem kabli. Koszt może nawet nie przekroczyć 50 dych.   :roll:

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2006, 01:39:05 am »

ajk#1212

  • Gość
męczyłem się z tym dzisiaj pół dnia... tylko palce se pocharatałem jak próbowałem te odpowietrzaj?ce szpileczki posci?gać.........zamiast płynu hamulcowego wlałem płyn od wspomagania kierownicy, bo akurat taki miałem pod rek?... jeszcze działa, ale co będzie jutro nie wiadomo...
Wiecie może od jakiego samochodu elektryczn? regulację mozna by spasować??

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2006, 08:15:51 am »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
od Lanosa... potrzebne Ci silniczki i regulator.... silniczki znajdziesz u kogos na Allegro, a regulator mozesz nabyc u mnie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=102367049

sam regulator to prostokatna kostka mocowana od tylu do tej obudowy widocznej na zdjeciu w aukcji... odczepiasz go i mocujesz w wybranym miejscu w polonezie, silniczki montujesz w lampach, rozkladasz wiazki elektryczne, podpinasz zasilanie i zrobione. Na silownikach i regulatorze masz odpowiadajace sobie oznaczenia... artykul na stronie FSOAK: http://www.fsoautoklub.pl/?action=technika&id=74
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2006, 22:31:13 pm »

misza_

  • Gość
W moim aucie hydrauliczna regulacja nie działała od samego pocz?tku . Jednak nie to jest problemem gdyż działała regulacja ręczna :) a przynajmniej do niedawna działała gdyż w jednym z reflektorów pojawił się problem. Po wyjęciu siłownika hydraulicznego okazało się że ten długi biały plastik, który zahaczony jest o takie oczko w odbły?niku pokruszył się (dosłownie) przez co nie ma możliwo?ci regulacji . Zastanawiam się teraz sk?d mam wzi?ć, czym zast?pić ten plastik? Proszę o pomoc lub wszelkie podpowiedzi!

Pozdrawiam wszystkich

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 06, 2006, 08:52:07 am »

Offline Marcin OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 419
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.4 16V GTi
Jedynie to szroty odwiedż bo w sklepie tego nie dostaniesz raczej ;)

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 06, 2006, 09:30:21 am »

thomas#1840

  • Gość
ja ten plasticzek dostałem w sklepie , jedna uwaga : s? do dupy  :) potrzebowałem dwa - kupiłem 6 . Zakladaj?c je na t? końcówke z kulk? chwyć plsticzek w kleszczyki b?dż kombinerki i na chwilke wsadż do gor?cej wody  --> szybko na odbły?nik i po sprawie . Każda próba zalożenia tego badziewa na zimno kończyła sie jego pęknięciem .

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 06, 2006, 14:16:19 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
thomas#1840, pozostaje jeszcze opalarka :twisted:
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 06, 2006, 14:30:39 pm »

Godzill

  • Gość
thomas mozesz powiedziec tego nazwe bo tez potrzebuje a nie moge sie z gosciami dogadac w sklepie

ps poprosze o link do zakaldania elektrycznej regulacji swiateł

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 06, 2006, 19:27:24 pm »

Arnold

  • Gość
A ja mam sprawn? regulację nawet po dzwonie :) Chociaż mi mówili, że nie będzie działać :)
I niestety jest co? takiego, że ?wiatła ?wiec? jako? pod skos :mrgreen: Nie wiem czy tak ma być? Żadna regulacja nie pomaga bo tylko się obniżaj?/podnosz?. W przyszłym tygodniu mam przegl?d, to zobaczę, ale pewnie dostanę zj.eby, że miałem dzwona i nie przeszedłem badania po naprawie :)

regulacja ?wiateł problem
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 09, 2008, 06:53:52 am »

ToM

  • Gość
Znalezlem ten temat i chciałbym go odkopać ;) mam nadzieje ze mnie za to nie zjecie :mrgreen: bo jest bardzo stary ;) czy ma ktoś może zdjęcie jak ma wkomponowany potencjometr regulacji świateł. Zastawiam się nad montażem tego czegoś bo nie chce mi sie naprawiać hydrauliki żeby zaraz znowu się popsuła ;)