Autor Wątek: Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+  (Przeczytany 6770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2006, 16:49:33 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wlasnie caly czas oczekuje w tym temacie o dostepnosc amorow do lady kombi po 7$ moze Mieszkoimarta  sie odezwie
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 21, 2006, 18:06:12 pm »

sebekh

  • Gość
Bocian_s#313,  JESTE| TEGO PEWNIEN ZE DO PLUSA PASUJˇ AMORKI NA TYŁ OD NIVY??? BO ZAMIERZAM TROCHE UTWARDZIC ZAWIESZENIE I NIE WIEM CZY WSADZAC 3 PIORO CZY ZMIENIC TYLKO AMORKI  :?:

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2006, 18:19:38 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
dostaw pioro ,ale takie uciete na wymiar miedzy te dwa seryjne
bo orginalne resory (lub rzemieslnicze) trzypiorowe z tym krociutkim piorem to nie jest to co ygryski lubia najbardziej
JA mam trzypiorowe rzemieslnicze i amory od trucka i nadaj cos za miekko jak na moj gust
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 21, 2006, 20:39:29 pm »

Mieszkoimarta

  • Gość
Odpowiadam na temat amorkow a wlasciwie powtarzam. Niedawno poznalem kierowce ktory jezdzi na rosje i powiedzial ze gazowki kosztuja do lady 7$ i niewiem czy za sztuke czy za dwie. Zreszta to niewazne, sa takie w rosji ktos ma kontakt przesyla ale najpierw trzeba dowiedziec sie czy pasuja.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 21, 2006, 22:11:36 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
tak wiec jak juz wczesniej napisalem - jezeli mozesz miec gazowki do lady kombi to beda pasowac do plusa
mowa o tylnych
przednie powinny pasowac do kazdego poldka
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 22, 2006, 22:53:09 pm »

Dex `68

  • Gość
przednie amortyzatory pasuj? napewno od łady , co do tylnych to polonez do modelu mr93 miał amortyzatory pionowo montowa co za tym idzie wystawałał sruba u góry do przykręcenia amortyzatora do nadwozia i był on bez osłony natomiast w plusie jest montowany sko?nie do belki z tego wzgledu ze powiekszyła sie dzieki temu przestrzeń ładunkowa troche i amortyzator ma ucho przy górnej czesci jego nie tak jak  w modelach wczesniejszych srube pionowa oraz osłonę tłoka metalow? , łady miały rózne amortyzatory z tyłu pierwsze modele 2107 miały tak jak w poldkach mr93 montowane amortyzatory a pózniej sie zmieniło i były zwłasza w ładach kombi montowane sko?nie z tymze s? one krótsze niz w plusie niestety troche

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 22, 2006, 23:58:33 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to bardzo dobrze ze sa krotsze - bedzie mniejszy skok na tyle ,czyli mniejsze przechyly
amory od trucka jakie mam sa dluze po zlozeniu o 1cm i krutsze po rozlozeniu o 1cm
i pasuja  :mrgreen:
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Amortyzatory, czym sie rózni? i czy pasuja od łady do C+
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 24, 2006, 09:22:41 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Je?li jeste?cie pewni że przód pasuje z łady to jadę w odwiedziny do znajomych i załatwiam sobie transport  :mrgreen: . Z tyłem też trza pomy?leć .
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.