Autor Wątek: + Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1  (Przeczytany 3420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

+ Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:35:15 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
a kij z podswitleniem w sumie hehe  :mrgreen: wazne, ze u Ciebie w plusie jest w zasadzie ten sam efekt  :mrgreen:
to ja, byly Marcin#839

+ Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:49:57 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
no tak, pewnie to w prawie kazdym bedzie, a jak sie juz wlaczy zaplon i przekreci jeszcze o kilka milimetrow kluczyk, tak ze jeszcze rozrusznik sie nie wlancza to wtedy przygasaja wszystkie odbiorniki pradu :mrgreen:
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

+ Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 26, 2006, 22:28:40 pm »

adam977

  • Gość
Tez badalem sprawe z 2 polozeniem i u mnie zalaczal sie zegarek a raczej jego podswietlenie. Ale zrobilem magiczny pstryczek elektryczek zamontowany pod oslona pomiedzy fotelami. Myslalem tez nad innym rozwiazaniem tzn. kupic wlacznik cyrkulacji powietrza i zamontowac go w miejsce wlacznika klimy, ale cena mnie odstraszyla (ok. 20 PLN) wiec kupilem zwykly wylacznik i jest gicior wlaczam kiedy chce tylko musze pamietac o wylaczaniu na noc :D

Jest jeszcze chyba jeden przewod w stacyjce ktory na 1 polozeniu znika + wiec mozna by zastosowac jakis przekaznik badz maly elektromagnes ale to by chyba troszke prada zzeralo na wylaczonej stacyjce wiec lepiej zostawie tak jak jest

+ Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 27, 2006, 09:01:16 am »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Cytat: "adam977"
Myslalem tez nad innym rozwiazaniem tzn. kupic wlacznik cyrkulacji powietrza i zamontowac go w miejsce wlacznika klimy, ale cena mnie odstraszyla (ok. 20 PLN)


kurcze, gdzie go mozna kupic (jak mniemam we Wroclawiu)??? w zwyklym sklepie moto z czesciami do poldka?? bo takiego wlacznika szukam wlasnie. (chodzi ci o taki kwadratowy, jak np ogrzewanie szyby w plusach, kolo zegarka, czy ten jajowaty pod pokretlami??)
to ja, byly Marcin#839

+ Na ktorym przewodzie gdy stacyjka w polozeniu 1
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 14, 2006, 11:42:12 am »

adam977

  • Gość
jajowaty pod pokretlami, ale nie oplaca sie go kupowac w sklepie bo na allegro kupisz cala konsole ogrzewanie za 25 pln i masz pstryczek elektryczek.

Pytalem o niego w sklepie na pl.pereca Koles mi powiedzial ze to na zamowienie trzeba sprowadzac