Autor Wątek: O?wietlenie poldolota...  (Przeczytany 8699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 25, 2006, 00:47:25 am »

vox+241

  • Gość
Ja to nie wiem po co wam pod?wietlać wszystko, jeszcze podswietlenie dywaników rozumiem,ale podsufitka , nawiewy  :lol:  .....
Chomal, fajne nakładki na pedały ;)

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 25, 2006, 14:57:57 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "vox#241"
Ja to nie wiem po co wam pod?wietlać wszystko, jeszcze podswietlenie dywaników rozumiem,ale podsufitka , nawiewy  :lol:  .....
Chomal, fajne nakładki na pedały ;)



No wiesz co ma być tak ponóro jak orginalne pod?wietlenie zawsze co? innego a nie tak jak u wszystkich np. Jak tam kidy jechałem z koleżanka poloni? a ona ma wsio fabryczne to normlanie neimogłem się przyzwyczaić...

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 25, 2006, 22:01:22 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Pudzian_Puławy, sory chłopie ale.... ja mam tylko na nogi, deska , wska?niki , radio w kolorze , podsufitka i nic więcej .... aha miales pokazac te zdjęcia auta , czyzbys zapomnial :?:

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 25, 2006, 22:25:52 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
S? tam wcze?niej zdjęcia tylko ze musze nowe zrobić :) bo jako? nie mogłem zrobić takiego żeby elegancko było widac....A no tam gdfzie? sa wczęsniejesze

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 26, 2006, 17:00:23 pm »

Cycu_E30

  • Gość
podaj linka... bo galerii nie masz ...  :smile: aparat widze amsz to co to za problem :?:  ;)

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 26, 2006, 17:04:03 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "CyCu#1904"
podaj linka... bo galerii nie masz ...  :smile: aparat widze amsz to co to za problem :?:  ;)


Nie mam galerii wła?nie mozliwe ze bede robił a mozliwe że dizsija fotki sobie porobie eleganckie i bedzie wszystko zamieszczone :)

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2006, 21:21:43 pm »

Cycu_E30

  • Gość
bosz... :|

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 27, 2006, 15:28:05 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "CyCu#1904"
bosz... :|



Co??

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 27, 2006, 15:38:22 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
no i gdzie te zdjecia ktore obiecales? :roll:
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 27, 2006, 17:53:12 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "Pudzian_Puławy"
a mozliwe że dizsija fotki sobie porobie eleganckie i bedzie wszystko zamieszczone :)

 :roll:  ja nadal czekam  :mrgreen: jestem bardzo zaciekawiony jak wygl?da twoje auto  :smile:

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 27, 2006, 18:51:58 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "CyCu#1904"
Cytat: "Pudzian_Puławy"
a mozliwe że dizsija fotki sobie porobie eleganckie i bedzie wszystko zamieszczone :)

 :roll:  ja nadal czekam  :mrgreen: jestem bardzo zaciekawiony jak wygl?da twoje auto  :smile:


No bo wczoraj zaczelem robić niebiesk? postojówke ale nie wyszła my? e o niej i dzisiaj zrobie takie jakie będ?

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 27, 2006, 22:00:56 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
CyCu#1904, ten PudzianeX to chyba jakis krewny mlecziego :twisted:
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2006, 22:29:06 pm »

Cycu_E30

  • Gość
:mrgreen: kto wie ...kto wie....  :roll:

Pudzian_Puławy,  dzień nr.2 "dzisiaj" dochodzi do konca , jezeli tych fotek nei zroibsz to mow z jakeigos tam powodu......  :roll:

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 27, 2006, 22:35:04 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "CyCu#1904"
:mrgreen: kto wie ...kto wie....  :roll:

Pudzian_Puławy,  dzień nr.2 "dzisiaj" dochodzi do konca , jezeli tych fotek nei zroibsz to mow z jakeigos tam powodu......  :roll:



Wła?nie zrobiłem i zaraz postaram się wrzucić :)

No wła?nie próbowałem ale nie mam za dużo czasu jutro po połuckiu bed? bo trzeba rozmair zmniejszyć na 800x600 ale tu mam jedna z linkiem
 
URL=http://img61.imageshack.us/my.php?image=dscf00010zg.jpg][/URL]






O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 28, 2006, 10:03:04 am »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
hehe niedowiarki :D Mi swego czasu tez odjebło i zrobiłem podswietlenie dywaników ale ja mam w schowku przetwornice z 12-800V z jakims tam małym amperazem czy cos w kazdym razie jest to samoróba a zasila zwykłe swietlówki na 220v :D

[ Dodano: 2006-04-28, 10:04 ]
aaa za te postoje masz po dowodzie-no chyba ze oprócz tego masz zwykłe zarówki równiez a te fioletowe masz odseparowane...
  • Jef
  • Czaku

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 28, 2006, 11:38:05 am »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "mastah22#1900"
hehe niedowiarki :D Mi swego czasu tez cenzurało i zrobiłem podswietlenie dywaników ale ja mam w schowku przetwornice z 12-800V z jakims tam małym amperazem czy cos w kazdym razie jest to samoróba a zasila zwykłe swietlówki na 220v :D

[ Dodano: 2006-04-28, 10:04 ]
aaa za te postoje masz po dowodzie-no chyba ze oprócz tego masz zwykłe zarówki równiez a te fioletowe masz odseparowane...



A no to musisz mieć ładny efekt ja musze to popoprawiać...A z postojami to wywalam je i wkładam orginały i musze zrobić w kierunkach i do tego jescze zrobie obok diody i w bocznych kierunkach na przycisk żeby nie mieli ise do czego czepić....A jak ten to zażuć fotke...


A postojówki to sobie sam zrobiłem tak na bajer na wieczór ale z mił?chęci? bym zstawił bo troche się zeszło zeby je zrobić...Dzisija jak wyrzuce to zazuce fotke samoróbek  :roll:

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 28, 2006, 11:59:41 am »

POLD_CAR

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
aaa za te postoje masz po dowodzie-no chyba ze oprócz tego masz zwykłe zarówki równiez a te fioletowe masz odseparowane...
Moj poldek juz rok z niebieskimi jezdzi i sie jakos nie czepiaja na przegladzei bez lipy nawet nic nie powiedzial.A kontrol drogowa mial tylko jedna na tych zarowkach i dowodu nie zabrali tylko mi prawko:))))))) :mrgreen:  :mrgreen:

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 28, 2006, 12:03:54 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "POLD_CAR#1862"
Cytuj (zaznaczone)
aaa za te postoje masz po dowodzie-no chyba ze oprócz tego masz zwykłe zarówki równiez a te fioletowe masz odseparowane...
Moj poldek juz rok z niebieskimi jezdzi i sie jakos nie czepiaja na przegladzei bez lipy nawet nic nie powiedzial.A kontrol drogowa mial tylko jedna na tych zarowkach i dowodu nie zabrali tylko mi prawko:))))))) :mrgreen:  :mrgreen:



O to było dobre a teraz zapraszam do mojej galerii :)) Tylko o?wietlenie a jescze co? się dorobi :)

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 28, 2006, 12:10:35 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytat: "POLD_CAR#1862"
Cytuj (zaznaczone)
aaa za te postoje masz po dowodzie-no chyba ze oprócz tego masz zwykłe zarówki równiez a te fioletowe masz odseparowane...
Moj poldek juz rok z niebieskimi jezdzi i sie jakos nie czepiaja na przegladzei bez lipy nawet nic nie powiedzial.A kontrol drogowa mial tylko jedna na tych zarowkach i dowodu nie zabrali tylko mi prawko:))))))) :mrgreen:  :mrgreen:
miałes szczescie i tyle...
  • Jef
  • Czaku

O?wietlenie poldolota...
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 28, 2006, 13:17:14 pm »

POLD_CAR

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
tylko mi prawko:)))))))  
no nie  wiem czy to szczescie  :cry: