Autor Wątek: Nowy kolorek deski  (Przeczytany 7872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 10, 2006, 11:01:25 am »

Tomasz_atu_plus

  • Gość
a co to takiego ? :)

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 10, 2006, 11:13:14 am »

Guciu1801

  • Gość
pokrywanie dechy zamszem.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 10, 2006, 11:23:14 am »

SerU#408

  • Gość
We Wrocku jest gostek, który podobno deskę flockuje za 200 PLN a plastiki za jakie? grosze (różne kolory flocku). Niebawem będę miał okazję t? informację potwierdzić i zobaczymy ile w tym prawdy  :mrgreen:

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 10, 2006, 15:23:37 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Fajnie macie w tym Wrocku kurde. W wawie pewnie takiego gostka co za tyle robi nie ma. Jak by byl to bym chyba swoja za taka cene wyflokowal  :(
to ja, byly Marcin#839

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 10, 2006, 16:54:36 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Mówiłem że wojna będzie. :smile:

Deska i reszta wygl?da super.Dobry pomysł z tym VT, daje do my?lenia.  Jeszcze białe tarcze zegarów (wtakim stylu jak w Rover 75) i chromowane obwódki zegarów, pokręteł regulacji, chrom na gałce zmiany biegów, klamkach i ręcznym - i mamy luksu?nego poldka - marzenie.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 10, 2006, 17:18:18 pm »

Cycu_E30

  • Gość
ja nie wiem co wy macie z tym malowaniem .... moim zdaniem to najlepszy pomysl na przerobienie deski to flekowanie lub obszycie jej skór?  , skóra jest droższa ale jaki efekt..... pozatym moja wizja to biale zegary , czarny flok na desce i boczkach, gałka zmiany jakas sportowa ładna, keirownica mała sport. , obwódki zegarów chrom, i to wszystko  8)

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 10, 2006, 17:35:22 pm »

Guciu1801

  • Gość
samo pomalowanie deski i rzucenie na nia kilku ringow nie zrobi z auta luksusowego. Powinno byc jeszcze cicho, szybko, z duza iloscia elektroniki (co najmniej 2x elektryka, ale lepiej 4), ktora dziala jak powinna a nie jak u mnie :D

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 10, 2006, 18:49:34 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Cytat: "SerU#408"
We Wrocku jest gostek, który podobno deskę flockuje za 200 PLN a plastiki za jakie? grosze (różne kolory flocku). Niebawem będę miał okazję t? informację potwierdzić i zobaczymy ile w tym prawdy  :mrgreen:


SerU a nie orientujesz sie ile za obszycie kiery skór? by wzi?ł ?? i czy co? takiego wogóle robi tez ??  :smile:
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 10, 2006, 19:01:52 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cytat: "Sterciu#1839"
SerU a nie orientujesz sie ile za obszycie kiery skór? by wzi?ł ?? i czy co? takiego wogóle robi tez ??  :smile:
U mnie dwie dyszki z robocizna i daja skore i to nie byle jaka tylko taka pozadna solidna, dobrej jakosci i co najwazniejsze gruba ktora sie nie przetrze po kilkunastu km..
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2006, 19:11:50 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: "OZi#1845"
Cytat: "KGB"
OZi#1845,
a ty bystrzaku nawet nie poznales ,ze to kombiak   :roll:
"atu z koncowki produkcji"  :lol:

tak? a ty ciekawe.. no bardzo ciekawe.. a kto podal link do ogloszenia? no kto?
druga sprawa to spojrz bystrzaku na zdjecie jakie kolega ma w avatarku wyraznie widac w nim nowa blende czyli taka jaka mialy Atusy z koncowych lat produkcji, wyposarzanych w trojramienna kierownice oraz gustowne podlokietniki.

tak nowa blenda
goowniane podlokietniki tez caro+ i atu+ mialy w od polowy 2001 (przez ciebie nazywane gustownymi - z gustem to chyba nie masz nic wspolnego ,jak plastikowa tandete nazywasz gustownymi)
kierownicy trojramiennej nigdy nie mialy coro+ ani atu+ do samego konca czyli wakacji 2002
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2006, 19:24:06 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cytat: "KGB"
tak nowa blenda
goowniane podlokietniki tez caro+ i atu+ mialy w od polowy 2001 (przez ciebie nazywane gustownymi - z gustem to chyba nie masz nic wspolnego ,jak plastikowa tandete nazywasz gustownymi)
kierownicy trojramiennej nigdy nie mialy coro+ ani atu+ do samego konca czyli wakacji 2002


o gustach gentelmeni nie dyskutuja a skoro ty podjoles dyskusje wiec wszystko jasne...
jeszcze malo widziales skoro twierdzisz, ze atu+ nie byly wyposazone a taka kierownice, ale coz sie bede klocil z niepowaznym osobnikiem, ktory "i tak ma racje"

Jest takie madre stwierdzenie:
Nigdy nie kłóć się z głupcem - kto? mógłby nie zauważyć różnicy
To prawda - podobnie jak z powiedzeniem "nie polemizuj z idiot? - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a pó?niej pobije do?wiadczeniem". Rozmowa z takimi go?ćmi jak ty nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc lepiej powiadomić kogo? "z góry", który udzieli ostrzeżenia lub zbanuje. Moderatorzy w miarę możliwo?ci powinni usuwać niektore twoje posty , spowoduje to w końcu zniechęcenie i zaprzestanie działania.


wnosze o nie wszczynanie kłótni, w celu wymiany do?wiadczen i polemizowania na tematy urazów mniej lub bardziej psychicznych używamy prv - t#1840
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 10, 2006, 19:48:02 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "KGB"
goowniane podlokietniki tez caro+ i atu+ mialy w od polowy 2001 (przez ciebie nazywane gustownymi - z gustem to chyba nie masz nic wspolnego ,jak plastikowa tandete nazywasz gustownymi)
chcialbys meic takie gówniane plastiki zamiast prostok?tnego kawałka gównianego plastkiu  8)  :mrgreen:

[ Dodano: 2006-05-10, 19:49 ]
a ATU + powyzej 2001 mialy t? kiere :!: przed kupnem kombi obje?dzilismy pół polski i ogl?dalismy wiele polonezów od 99 wzwyz i te od 2001 mialy t? kierowniczke

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 10, 2006, 20:04:07 pm »

FAN

  • Gość
siema wszystkim

a o to moja wizja deski poldka



pozdro  :mrgreen:

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2006, 20:05:58 pm »

Cycu_E30

  • Gość
to to ja rozumiem  :D szczegolnie podoba mi sie dół deski taki jak kolor obicia na srodku foteli ;) jakby Daewoo zaczelo obic takie wnętrza do poldka to historia podejrzewam potoczylaby sie inaczej......  ;)

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2006, 20:09:43 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cytat: "FAN"
siema wszystkim

a o to moja wizja deski poldka

[url=http://img71.imageshack.us/img71/4629/rodek114dr.th.jpg]Obrazek[/URL]

pozdro  :mrgreen:

piekna sprawa taka deska, taka to bym chcial miec :rolleyes:
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2006, 20:36:55 pm »

ka3or#1818

  • Gość
A ja wolałbym i tak flocka. Góra czarna, a dół szary, a u mnie bardziej pasowałby czerwony

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 10, 2006, 21:58:59 pm »

philips

  • Gość
to jest juz ciekawsze, na polaczeniu kolorow zrob jeszcze chromowana listewka i dorob detale drewniane wokol wlotow powietrza itp

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 10, 2006, 22:00:35 pm »

Tomasz_atu_plus

  • Gość
komputer obudowany polonezem :)

jak ma sie kase na taki komputer to można go obudować w co sie chce :)

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 10, 2006, 23:43:22 pm »

Guciu1801

  • Gość
fajna deska Fan :) naprawde git ci wyszlo.

Nowy kolorek deski
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2006, 00:00:25 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: "CyCu#1904"
Cytat: "KGB"
goowniane podlokietniki tez caro+ i atu+ mialy w od polowy 2001 (przez ciebie nazywane gustownymi - z gustem to chyba nie masz nic wspolnego ,jak plastikowa tandete nazywasz gustownymi)
chcialbys meic takie gówniane plastiki zamiast prostok?tnego kawałka gównianego plastkiu  8)  :mrgreen:

[ Dodano: 2006-05-10, 19:49 ]
a ATU + powyzej 2001 mialy t? kiere :!: przed kupnem kombi obje?dzilismy pół polski i ogl?dalismy wiele polonezów od 99 wzwyz i te od 2001 mialy t? kierowniczke

tak ,chcialem miec takie podlokietniki ,nosilem sie z zamiarem wymiany
poszedlem do salonu ,obejzalem ,dotknalem i odpuscilem sobie
a) twarde i fikusne w ksztalcie
b) slabo wykonane z obrzydliwymi zaslepkami srubek
po tym znowu powrocilem do planow wstawienia starych od caro ,ale w rezultacie doszedlem do wniosku ,ze czarne nie beda pasowac ,a i zdobycie w idealnym stanie za mala kase bylo wtedy trudne

ciekawa sparawa z ta kierownica ,bo jakos A+ i C+ z roku 2002 stojace w salonie mialy nowe podlokietniki ,ale stare kierownice  :|


komputer to troche gorzej zdobyc ,ale juz odtwarzacz DVD morzna kupic w cenie 700-900pln ,wybor spory
a podobno w jakims markecie spzywczym (biedrona ,tesco itp) byly kiedys jakies po 350pln
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.