Autor Wątek: panel ogrzewania a radyo  (Przeczytany 4154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panel ogrzewania a radyo
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 18, 2006, 22:36:34 pm »

Offline Łukasz!842!

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO POLONEZ 2000/TC/MPI
    • http://www.fso.ptk.prv.pl
nie lipa to nie jest stary układ tylko nowy jeden z kolegów nie?le sie nameczył żeby co? takiego wsadzić własnie do swojego poldka jak ci się nie podoba to kup sobie na giełdzie ten koreański a ten możesz mi oddać b?d? tanio sprzedać  :mrgreen:  przez te 6 lat czy choć raz miałe? problem z nagrzewnic? najpierw takie sobie zadaj pytanie :?:  :mrgreen:  żeby było gorsze to by nikt by tego nie pakował w Trucki oraz jak z tego wynika pó?niejsze pluszaki po prostu przetestowali to na truckach a że koreańskie ciekły postanowili pakowac to do pluszaków wychodze z takiej my?li ;)

panel ogrzewania a radyo
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 18, 2006, 22:45:08 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
no przyznaje, w plusie miłem problem z nagrzewnic?, bo się chyba zapchała, bo nie grzała, ale płukanie pod ci?nieniem pomogło. O przeciekaniu nie słyszałem, ale prawdopodobne skoro to koreański bubel to całkiem możlwe.

panel ogrzewania a radyo
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2006, 00:07:30 am »

maras

  • Gość
O wyciekach słyszałem, mój nauczyciel z technikum wymieniał w 3,5 letnim plusie
Tomasz_atu_plus, A radio na głęboko?ć się zmie?ciło? Też chciałem zrobić panel w takim układzie, ale ze wstępnych przymiarek opierało się ono o obudowę nagrzewnicy. No ale ja mam star? nagrzewnicę,mr93

panel ogrzewania a radyo
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 19, 2006, 17:55:45 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
przecieki??? mam 9letniego C+ i ZADNYCH przeciekow nie bylo... problem z nadmuchem koreanskim to przede wszystkim system sterowania nadmuchem, a w szczegolnosci jego szczelnosc (kula pod maska) i polaczenia silownikow z ciegnami (trzeba podoginac je na cieplo)... kiedy zadba sie o te dwie sprawy mamy swietnie dzialajacy system pozwalajacy bardzo roznorodnie kierowac powietrze  8)
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

panel ogrzewania a radyo
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 19, 2006, 18:07:10 pm »

Tomasz_atu_plus

  • Gość
Łukasz#842, nigdy nie było żadnych problemów. wszystko od nowo?ci pięknie chodzi :)
maras, moje radio na głęboko?ć weszło. z tyło po ?rodku radia jest taka centynetrowa ?ruba montażowa (której i tak nigdy nie przykręcam) no a za ni? zostało jeszcze z centymetr luzu

[ Dodano: 2006-07-20, 10:50 ]
to w sumie się cieszę że mam t? lepsz? nagrzewnicę :)
a dla ciekawych to przy przełożeniu panela musiałem jedynie przesun?ć trochę beleczkę dziel?c? radio i panel i przedłużyć jeden drut ( ten od zmiany temperatury powietrza)