Autor Wątek: Pukanie w tylnym mo?cie  (Przeczytany 2131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pukanie w tylnym mo?cie
« dnia: Październik 05, 2006, 07:28:09 am »

darczello

  • Gość
Mam poldka 1.6 gli Atu. Od niedawna słysze jak jade po miescie i najade nawet na niewielk? dziure czy wzniesienie  - pukanie w tylnym moscie specyficzne- wytłumione - wczesniej tego nie miałem - co to moze byc ? i jak sie do tego dobrać ? [shadow=red][/shadow][shadow=444444][/shadow]

Pukanie w tylnym mo?cie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2006, 09:05:49 am »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
wyciagnij w koncu tego trupa z bagaznika :mrgreen:

a tak na powaznie, moze tlumik sie tlucze??ja tak mam i jakos nie mam czasu sie za niego wziac

Pukanie w tylnym mo?cie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2006, 09:30:58 am »

Russell

  • Gość
G.T.#092 może miec racje. pewnie sie która? guma trzymaj?ca tłumik samodestrukcyjneła :mrgreen:

Pukanie w tylnym mo?cie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2006, 09:42:51 am »

darczello

  • Gość
Też my?lałem że tłumik, ale sprawdziłem mocowania - i all ok, a co myslicie o dr?żkach  reakcyjnych ? może to być to ?

Pukanie w tylnym mo?cie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2006, 09:55:41 am »

Russell

  • Gość
No skoro puka tylko w okreslonych sytuacjach to nie wiem.   cze?ci zawieszenia chyba powinny pukac cały czas.   no chyba ze w legnicy s? dobre drogi.  ale to jest pojedyncze puknięcie, czy seria?

Pukanie w tylnym mo?cie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2006, 18:53:44 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2283
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
ale to puka bliżej którego? koła czy na ?rodku mostu? jak koła to łożysko sprawdzone na bank tak miałem, a jak na ?rodku to ten nieszczęsny sworzeń satelit w mo?cie o którym tak niewiele było wiadomo a jest w moim temacie w tym dziale
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem