Autor Wątek: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia  (Przeczytany 36217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:29:41 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Zbiorniki i chłodnice są na ALLEGRO all the time :wink:
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:58:26 pm »

e_gregor

  • Gość
Mam, kupiłem. Znaczy chłodnicę. Na Paprotnej 5 jest fajna hurtownia. Znalazłem ich na alledrogo. Zbiornik ma jutro być na kromera... właściwy bo dziś odebrałem ale nie pasował :(

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 23, 2009, 23:11:08 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Trzebabyło do foty podjechać. FOTA sie mieści na Krzywoustego , jadąc od strony psiaka mija sie skrzyzowanie Krzywoustego-Brucknera-Poprzeczna i jadąc w kierunku Kromera zaraz za skrzyzowaniem pierwszy wjazd w prawo  tam jest jakaś duza hurtownia spozywcza , dawniej nazywala sie SYDO , nie wiem jak teraz i z tyłu za tą hurtownią jest FOTA.

Dwa tygodnie temu wiozłem z Nysy jak byłem tam przejazdem z tamtejszego oddziału FOTY wlasnie zbiornik paliwa  klientowni do Poldka Plusa , wiec pewnie we Wrocku tez by mieli a jak by nie mieli to by sprowadzili na drugi dzien.
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2009, 13:31:43 pm »

e_gregor

  • Gość
Dzięki chłopaki. W sklepie na Kromera 6 mi zamówili. Zbiornik już założony. Chłodnicę tak jak pisałem w hurtowni na Paprotnej 5 kupiłem za doba cenę bo 150zł. Mięli nawet gorsze za 132zł

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 28, 2009, 21:02:49 pm »

szimo

  • Gość
Przy ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu jest mały sklepik FSO, Polonez, Fiat. Ja tam kupuję jak coś brak :p

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:20:15 am »

andrzej89031

  • Gość
czesc jest tam kt z wrocka?

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 07, 2010, 10:53:32 am »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Cytat: "andrzej89031"
czesc jest tam kt z wrocka?


A co potrzebujesz ??

Doczytalem w innym temacie ze szukasz sklepu zczesciami do Poloneza. Może juz byc problem ale możesz spróbować na pl. św.Macieja , jest tam sklep z czesciami. Kiedy specjalizowali się w Polskich autach , ale od pewnego czasumają do wszystkich marek juz.

Ewentualniejeszcze na Krzywoustego u pana Chodorowskiego , sklep mieści się za przystankiem autobusowym na Psim Polu który jest dla wysiadających pasażerów co z miasta jadą w tamtym kierunku. Kiedyś bardzo dano temu w tamtym miejscu była stacja benzynowa. Sklep jest po schodkach. Tam powinien miec układ wydechwy do Poloneza. Ma wiele czesci jeszcze do Poldka. Sklep motoryzacyjny na pl. Kromera przy moście , również kiedyś częsci do polskich aut mieli więc moze mają coś nadal.
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 07, 2010, 11:54:12 am »

waszczo

  • Gość
Na Niedźwiedziej mają sporo częśći do Poldka :)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 08, 2010, 09:10:29 am »

andrzej89031

  • Gość
Na ul Niedzwiedziej 9 masz praktycznie wszsytko do poldka. Puki co to co potrzebowalem do niego to tam sie zaopatrywalem dobrze ci doradza a z cenami tragedi nie ma.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 16, 2010, 00:02:31 am »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
DOMASŁAW (wylot z Wrocka za Kontami Wrocławskimi). Części sprzedawane praktycznie jak za darmo :D Jak oczywiście poprosisz o klucze sobie sam wymontujesz :P Choć niekoniecznie bo leżą luzem na całym placu do wyboru.
Ale do Poldka ogólnie wszystko (Poldka, poldorovera, malucha,fiata125p też i innych marek). Np widziałem tam dużo resorów 3 piórowych (jeden kompletny resor resor 30 zł) co może zainteresować kto szuka. Ostatnio tam stał biały Caro 95r na felach w roverze na sprzedaż.
Ja jeżdżę tam zawsze bo zawsze coś ciekawego można tam znaleźć i łatwo się dogadać.  8)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 16:50:04 pm wysłana przez krzychumy4 »

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 16, 2010, 14:03:32 pm »

andrzej89031

  • Gość
o dobrze wiedziec z resorami bo w tym roku przed zima szykuje sie gruntowna wymiana zaweszenie calego w moim poldku

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 17, 2010, 22:54:28 pm »

Wilu

  • Gość
W Lubinie to naj lepiej kupywac czesci na kolejowej.oraz w podkowie choc tego to nie polecam a takze w intercars na słowiańskiej dawny Ruch :(

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 17, 2010, 22:57:30 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Cytat: "Wilu"
a takze w intercars na słowiańskiej dawny Ruch

To InterSzajs ma coś do Polonezów? Ja bym polecił dawny Stenmot, obecnie AD na Rzeźniczej, tam jeszcze idzie dostać sporo części do Poloneza :)
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 29, 2010, 19:48:13 pm »

Wilu

  • Gość
Ten inter szajs napewno ma cos do Poldkow Wiem bo moj kolega tam sprzedaje a w AD no mają tylko że ceny tam mają kosmiczne

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:38:45 pm »

Offline Cyneq

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 503
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p '79
Niemniej żaden sklep który sprawdziłem nie ma mechanizmu zamka do drzwi kierowcy :(
Może ktoś wie gdzie dostane, albo ma zbędny jakiś ale dobry?
Ja swój załatwiłem otwierając na mrozie na siłe, że teraz wszystko jest powiginane i sie nie domyka i w ogóle lipa.
Jest gdzieś lista sklepów netowych z częsciami do polda?

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:33:32 pm »

waszczo

  • Gość
Jak do plusa to mam zbędny :) a na Św. Macieja pytałeś? Byłem tam wczoraj, sprzedawca rozmawiał przez telefon i w tym czasie zdążyłem przepatrzyć wszytskie półki w zasięgu wzroku i widziałem klamki do plusa i minusa i zamki też tam chyba jakieś lezały.

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 01, 2011, 17:33:36 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Jak do plusa to mam zbędny Uśmiech a na Św. Macieja pytałeś? Byłem tam wczoraj, sprzedawca rozmawiał przez telefon i w tym czasie zdążyłem przepatrzyć wszytskie półki w zasięgu wzroku i widziałem klamki do plusa i minusa i zamki też tam chyba jakieś leżały.

Co o sklepu na św Macieja to dość dobrze wyposażony sklep lecz nie jest tam zbyt tanio i jakościowo z częściami. Oczywiście są też nowe oryginalne części nawet ale drogo troszeczkę.

Zdecydowanie polecałbym sklep znajdujący się na ulicy paczkowskiej bardzo niskie ceny w porównaniu do innych sklepów jakie znam we wrocku (przede wszystkim oleje, filtry, świece i inne części, oryginalne włącznie).




Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 01, 2011, 19:20:01 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Jak do plusa to mam zbędny Uśmiech a na Św. Macieja pytałeś? Byłem tam wczoraj, sprzedawca rozmawiał przez telefon i w tym czasie zdążyłem przepatrzyć wszytskie półki w zasięgu wzroku i widziałem klamki do plusa i minusa i zamki też tam chyba jakieś leżały.

Co o sklepu na św Macieja to dość dobrze wyposażony sklep lecz nie jest tam zbyt tanio i jakościowo z częściami. Oczywiście są też nowe oryginalne części nawet ale drogo troszeczkę.

Zdecydowanie polecałbym sklep znajdujący się na ulicy paczkowskiej bardzo niskie ceny w porównaniu do innych sklepów jakie znam we wrocku (przede wszystkim oleje, filtry, świece i inne części, oryginalne włącznie).





Już kiedyś kupiłem na paczkowskiej parę części to później musiałem się męczyć ze zwrotem towaru... a komentarz przy zwrocie kasy od pana sprzedawcy... " aż tyle mam panu oddać?!"  :P nie polecam tegoż sklepu...
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 01, 2011, 20:22:56 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Już kiedyś kupiłem na paczkowskiej parę części to później musiałem się męczyć ze zwrotem towaru... a komentarz przy zwrocie kasy od pana sprzedawcy... " aż tyle mam panu oddać?!"  Język nie polecam tegoż sklepu...
Jakoś mój starszy tam śmigał tyle lat od kiedy miał Poldka z salonu i wszystko było wszystko cacy, ze zwrotami także. Jak poznali atu'wkę przed sklepem to już pytali o starszego :D

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 01, 2011, 20:44:40 pm »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Dokładnie zawsze jak było coś potrzebne  to  ojciec mówił leć na Paczkowską pytaj