Autor Wątek: GSI ciepły, praca na 2 gary, przerywa  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GSI ciepły, praca na 2 gary, przerywa
« dnia: Lipiec 31, 2007, 21:32:48 pm »

pawelo220v

  • Gość
Witam w moim poldku mam ciekawy problem wrecz bardzo ciekawy, ostatnio jadac w dłuzszą trase mój poldus zaczął strzelac i przerywac. To juz nie pierwszy raz sie zdarzyło, zawsze w trasie nigdy w miescie. lecz dzis po ostrej przegazówce i wkrecaniu go na obroty zaczał pracowac na 2 gary. Sprawdziłem i okazało sie brak iskry na dwóch swiecach( po zdjeciu przewodów nadal parkotał tak samo) . I moje pytanie nasuwa sie takie czy jak sie rozgrzeje silnik to może cos sie rypie w cewce, przegrzewa sie i to jest powodem takowej pracy silnika.   BO raczej komp nie ma z tym nic wspólnego, sprawdziłem czuj, Temp i ciśnienia, bo to mogło miec wpływ.
 Czy ktos spotkał sie z podobnym problemem, i czy jest ktos z okolic Garwolina kto na podmianke dał by przełozyc cewke.
 Dodam ze jak ostygnie silnik działa poprawnie.

GSI ciepły, praca na 2 gary, przerywa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2007, 22:14:33 pm »

e_gregor

  • Gość
Brat w sierce tak miał że na ciepło gasła, wcześniej przerywajac. Tam co prawda był klasyczny układ z jedna cewka i aparatem zapłonowym - coś jak w poldku na gaźniku. Cewka była nieszczelna i zgubiła trochę oleju. Na zimno wszysyko było piknie. Dopiero po przejechaniu kilkunastu km problem sie pojawiał. Wiem że masz zupełnie innacewkę ale to moze byc to samo...

GSI ciepły, praca na 2 gary, przerywa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2007, 10:47:35 am »

pawelo220v

  • Gość
Hej dzis z samego rana zakupilem nowa cewkę, rozgrzałem silnik a po podmianie na nową cewke wszystko było dobrze jeszcze tylko sprawdzę go w trasie jak sie będzie sprawował....
I oby to był już koniec mej udreki.