Autor Wątek: Wymiana resorów w Caro na resory z kombi  (Przeczytany 10058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 02, 2004, 11:05:44 am »

Gifter

  • Gość
amorki sa a i moze te resory tez beda,i nic nie trzeba przerabiac bo pasuja do caro???? :)

resorki
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 02, 2004, 17:12:29 pm »

pijox

  • Gość
Wiesz niepowiem Ci na pewno bo wiem ze w caro+ amorki śa skośne,a resory to na bank pasują :D

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2004, 17:31:51 pm »

Gifter

  • Gość
mnie o same resory chodzi :)

resory
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2004, 23:35:01 pm »

pijox

  • Gość
Na pewno pasują!!!!! bo inne są tylko w truckach bo montowane na odwrót niż w normalnych poldkach. Unas resor "łapie koło " od dołu a w truckach od góry. Ale te od combi pasują na bank bo mocowania itp.. się nie zmieniły w plusi poprostu zmienili amorki na skośne i tyle wiec jak masz kase to zakupuj bo naprawde warto..Ja osobiscie też do końca nie byłem przekonany ale zaryzykowałem i naprawde wrto było efekt opisywałem powyżej więc niebęde się powtarzał...a i mam prośbe jak będziesz znał cene tych resorów u Siebie to mógłbyś ją zapodać na forum wiesz poprostu tak z Ciekawości dla porównania cen w Wawie (gdzie ponoć najdrożej)no zobaczymy...A tak wogóle to się zarejestruje bo bardzo mi się tu podoba:D

Resory
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 03, 2004, 00:03:25 am »

pijox

  • Gość
Wiem że może tak głupio ale co tam Jestem już zarejestrowany..Pozdrawiam wszytskich miłośników FSO :D

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2004, 12:16:48 pm »

Gifter

  • Gość
Ząbkowice Śl kolo Wrocławia woj Dolnośląskie

Cena resorów do poloneza kombi:

Rzemieślnicze - 130zł sztuka
Oryginalne     - 180zł sztuka

Są to ponoć resory 3 piórowe,tatko gadal ze mna ze sie nie oplaca ze lepiej dac do hamrowania

resory
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 03, 2004, 15:20:54 pm »

pijox

  • Gość
Hym to dziwne bo ja kupiłem te od kombi i mają dwa pióra! Ale nie kupuj tych trzy piórowych bo dupa pójdzie strasznie do góry i zero kofortu jazdy miałem tak wiec ...odradzam a co do habrowania też można ale zależy jaka cena :D.Ale jednak co nowe to nowe

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 03, 2004, 15:26:38 pm »

Wafel

  • Gość
a ja doradzam 3 piórowe - są 100 razy lepsze niż 2 piórowe i komfort jazdy większy!!

resory
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 03, 2004, 15:38:42 pm »

pijox

  • Gość
Ja uważam że 3 pióra mają racje bytu tylko wtedy jak non stop woŹimy coś ciężkiego...bo na pusto jak sie jedzie na 3 piórach to poldek skacze jak kangór miałem tak i DF i polonezie i narazie najlepiej mi się jeŹdzi na tych 2 piórowych z czego jedno pióro jest gróbsze o 1mm.

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 03, 2004, 15:52:13 pm »

Gifter

  • Gość
hmmm to poszukam 2 piorowych a jak nie znajde to habrowanie :)

resory
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 03, 2004, 17:15:01 pm »

pijox

  • Gość
A w sumie te resory to mi w sklepie polecili i powiedzieli ba nawet przymnie mierzyli pióro że jest gróbsze wiec takich szukaj niby 1mm ale różnica jest.

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 03, 2004, 17:16:20 pm »

Wafel

  • Gość
to trzeba było nie pakować 3 piórowych od trucka..
ja mam 3 piórowe, dupa nie skacze, jest twardziej niz na 2, ale powinno być jeszcze abrdziej twardo - chyba że ktoś lubi jak mu na każdej dziurze siada dupa...

resory
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 03, 2004, 18:39:25 pm »

pijox

  • Gość
Umnie jest ok i wcale mi dupa nie skacze..

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 04, 2004, 15:49:02 pm »

Anonymous

  • Gość
ja mam z tylu 3 piorka zbirnik gazu 65l i nawet ja zaladuje 300kg do bagaznika(cement wozilem:)) to autko zbytnio nie siada a i podczas jazdy nie buja sie na boki w zakretach tak jak normalne z 2 piorkami wiec uwazam ze 3 piora to jest dobry wybor

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2004, 23:16:25 pm »

pijox

  • Gość
Niewiem może jakieś inne tarfiłeś niż ja te 3 piórwe...Ja jestem z tych swoich bardzo zadowolony,dlatego do nich namawiam:D....I właśnie po to powstają takie miejsca aby każdy mógł wtrącić swoje trzy grosze :D

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 05, 2004, 00:33:20 am »

Andreas#1822

  • Gość
Ja również myślę o nowych resorach z tym, ze mój poldi ma 15lat i nie wiem czy 3 pióra nie spowodują szybkiego "rozpadnięcia" od mocniejszych wstrząsów? Czy ktoś robił to w "starszaku"? :) Czy obawy są słuszne?

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 05, 2004, 08:03:30 am »

Wafel

  • Gość
mój ma 11 lat :D

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 05, 2004, 11:22:02 am »

Andreas#1822

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
mój ma 11 lat


więc 4 lata krócej żarła go ruda :)

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 05, 2004, 11:38:12 am »

Bodzioo

  • Gość
a mój ma 12 lat i zanim zmienie resory będe musiał wymienić jego mocowania - te łapy z tyłu bo ulegają biodegradacji i będe musiał poprawić podłużnice bo już pojawiają się pęknięcia pod dachem

Wymiana resorów w Caro na resory z kombi
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2004, 20:39:32 pm »

Andreas#1822

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
a mój ma 12 lat i zanim zmienie resory będe musiał wymienić jego mocowania - te łapy z tyłu bo ulegają biodegradacji i będe musiał poprawić podłużnice bo już pojawiają się pęknięcia pod dachem

a o co chodzi z tą poprawą podłużnic? Wzmacnianie czy co? Można prosić jakieś szczegóły? :)