Autor Wątek: Most polonez szeroki.  (Przeczytany 2837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Most polonez szeroki.
« dnia: Czerwiec 04, 2007, 19:51:07 pm »

florek1987

  • Gość
Mam poloneza caro z 92 roku miałem zamontowany most o szerokości 125cm ale teraz rozwaliły mi się zębatki mechanizmu różnicowego i te od napędu. Rozebrałem most i zębatki są rozpadnięte a że most ma zerwany gwint w śrubie do mocowania koła to chciałem wymienić most na nowy bo i tak nie mogę dostać nigdzie tych zębatek ale sie okazało przejechałem wszystkie szroty w okolicy i nie znalazłem mostu o takiej długości wszystkie mają o 5 cm mniej co sie stanie jak zamontuje ten krótszy most? czy w prowadzeniu się coś zmieni? a może ten krótszy jest lepszy? nigdzie tego dłuższego nie mogę znaleźć. A może zębatki wezmę od tego krótszego? są one identyczne jak w tym dłuższym? Proszę o szybką odpowiedź.

Most polonez szeroki.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2007, 22:43:19 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
cos kolegi zle pomierzyles, w polonezach byly 2 rodzaje mostu, waski i szeroki, waski do 93 roku a szeroki od MR 93 i tyle filozofii

Most polonez szeroki.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2007, 08:18:42 am »

florek1987

  • Gość
no właśnie ja miałem wmontowany szeroki chociaż polonez jest z 92 ale teraz nie mogę go nigdzie kupić. czy zębatki z mostu wąskiego pasują do szerokiego?

Most polonez szeroki.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2007, 08:55:08 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
szeroki od wąskie różni sie tylko długością półosi i oczywiście obudową. Bebechy są te same.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Most polonez szeroki.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:45:00 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
Stingerek,  i dupa

jak zebatki moga byc na bank te same w kazdym moscie skoro wystepowaly rozne przelozenia?? :mrgreen:

kup znowu szeroki z tej samej wersji silnikowej, nie pchaj sie w waski most, szukaj lepiej a na bank znajdziesz, w ostatecznosci wez ten waski ,ale pamietaj o przelozeniu glownym

Most polonez szeroki.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2007, 20:45:16 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ej... no ja zakładam że pytający uwaza za oczywiste ze bebechy zmostu o jednym przelozeniu nie beda pasowaly do drugiego.
Mowilem o dwoch identycznych mostach w ktorych jedyna roznica jest szerokosc.
W takim wypadku bebechy sa te same.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...