Autor Wątek: Po wymianie klockow... hamowania praktycznie brak? Czemu?  (Przeczytany 8759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Po wymianie klockow... hamowania praktycznie brak? Czemu?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2004, 23:20:55 pm »

Kaczy#1853

  • Gość
Niee... potem sie skonczyly tarcze  :cool: Kurde, to polonez. On musi sciagac troche tak troche tak... jakby nie sciagal to by nie byl polonezem  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Odp: Po wymianie klockow... hamowania praktycznie brak? Czemu?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2017, 22:11:33 pm »

Offline Kamil1992

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1,6 GSi
Jako nowy użytkownik forum, Przepraszam jeśli odpowiedź umieszczam w niewłaściwym dziale.
Kilka miesięcy temu Kupiłem swojego pierwszego Poloneza Caro Plusa. Przymierzam się do wymiany Klocków Hamulcowych z przodu, ale czytając ten wątek mam swoisty mętlik w głowie.
Tak więc moje pytanie jest następujące...
-) Odpowietrzać instalacje po wymianie tylko i wyłącznie klocków czy też nie ?

Zależało by mi na możliwie fachowej odpowiedzi  :] A także wyrozumiałości jako nowego członka fanów Poldziaków :)

Odp: Po wymianie klockow... hamowania praktycznie brak? Czemu?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 14, 2017, 22:30:38 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
 po wymianie klocków nie trzeba odpowietrzać. żeby włożyć nowe klocki musisz wcisnąć tłoczki.
mruk1313, nie krzycz. nie masz ochoty odpowiedzieć to się nie odzywaj.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Po wymianie klockow... hamowania praktycznie brak? Czemu?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2017, 01:11:49 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jakby mial zakladac nowy temat z takimi pytaniami, to znacznie lepiej ze odkopal,
po pierwsze nie zasmieca forum, po drugie widac ze Kamil1992 zaczal od szukania odpowiedzi w juz istniejacych tematach - i to mu sie chwali
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.