Podać model płyty wystarczy. Starsze płyty główne (Socket A, i niektóre socket 478) były zasilane głównie z linii 5V i tam był potrzebny duzy "amperaż" antomiast nowe konstrukcje (takie jak twoja) są zasilane z linii 12V i to tam jest potrzebna duza obciążalność.
Najłatwiej to sprawdzić po dodatkowym wtyku zasilania ATX12V 4PIN. To kwadratowa wtyczka 2żółte przewody i 2 czarne.
W przypadku mocno rozbudowanego zestawu nwoego typu (np mocny procesor + potezna karta graficzna) na zasilaczu z mocna linia 5V i slaba 12V bedzie niestabilny lub w najczarnijeszym scenariuszu moze doprowadzic do uszkodzenia zasilacza/plyty.
Zasilacz podany przez ciebie, ma15A na linii 12V co daje w teorii 180W obciazenia, natomiast NIEZDROWE I NIEZALECANE jest obciazanie ciągłe kazdej linii zasilacza w stopniu wiekszym niz 80% co daje 144W stabilnej i pewnej mocy.
Ale. jesli masz mocn akarte graficzna ktora w pelnym stresie potrzebuje ponad 100W mocy, to dla procesora i reszty podzespołów zostaje plus minus 50W...

Wszystko zależy od tego z której linii zasilany jest procesor i karta graficzna, oraz czy karta graficzna wymaga dodatkowego zasilania (osobny wtyk)
Do nowych komputerow nalezy szukac zasilacza z podwójną linią 12V której łączna obciążalność powinna byc około 230W
Lepszym wyborem do nowego komputera jest np taki zasilacz
http://allegro.pl/item524479937_fortron_fsp350_60tha_p_od_ss_wroclaw.htmlKtórego łączna obciąząlnośc na linii 12V to około 240W