Autor Wątek: Środowy spot :)  (Przeczytany 212513 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Środowy spot :)
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 18, 2009, 22:21:28 pm »

Piotrekk

  • Gość
na razie to nie wiem czy będę poldem - zakończyłem dzisiejszą walkę z wałem :mrgreen:
Podpora założona dzisiaj już się ściemniło i zostało założyć krzyżaki. Może jutro sie uda :mrgreen:

Środowy spot :)
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 19, 2009, 23:41:05 pm »

Offline graczol1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 1.4 & Caro 1.6
szkoda, że mi nie pasuje w tą środę... :(
nic się tak wzajemnie nie uzupełnia jak szlifierka kątowa i migomat...
...i sto koni w Borku goni...
FSO POLONEZ Your best discovery

Środowy spot :)
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 20, 2009, 12:04:28 pm »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
o 17 mam ostatni egzamin wiec powinienem sie wyrobic na 19 pod most z grunwaldu... jak nie to poczekajcie na mnie...

[ Dodano: 20 Maj 2009 22:44 ]
i po spocie ja juz w domu, teraz zapindalam do pracy....
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

Środowy spot :)
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 20, 2009, 22:46:10 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
...i po spocie :mrgreen:








FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Środowy spot :)
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 20, 2009, 22:54:49 pm »

Offline Cyneq

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 503
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p '79
Prawie bym został. Przy zmianie lewego amorka osttnio coś zrobiłem z elektryką od elektrozaworów gazowych i dzieją sie cuda.
Najlepsze jest to, że podłączenie masy której tam nigdy nie było pomogło elekrtozaworowi :P

Środowy spot :)
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 21, 2009, 14:44:14 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Cyneq, mase to on miał zdaje sie z tej śrubki przy podszybiu :wink:

[ Dodano: 29 Maj 2009 09:56 ]
Wojtek gdzie fotki Twoje?

[ Dodano: 01 Lip 2009 17:07 ]
Kto dziś będzie? Bo ja sie wybieram.
wojt@s#1932,Piotrekk, Cyneq, ?
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Środowy spot :)
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 01, 2009, 18:50:28 pm »

romanik

  • Gość
wojt@s#1932, Racja, jak widzę co niektóre graty z zachodu to mnie cofa. Nie ma to jak Poldek. Szacunek brachu!

Środowy spot :)
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 01, 2009, 22:36:53 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
no to żeśmy się popisali..... 2 poldki, 3 człowieki :roll:
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Środowy spot :)
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 01, 2009, 22:38:35 pm »

Offline graczol1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 1.4 & Caro 1.6
to dzisiaj juz środa... :?
nic się tak wzajemnie nie uzupełnia jak szlifierka kątowa i migomat...
...i sto koni w Borku goni...
FSO POLONEZ Your best discovery

Środowy spot :)
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:22:22 am »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Najlepszy był motyw: "Becia zapal, prooosze;*"
koleś modlił sie do auta, a wojt@s#1932, tam ostro pompe cisną :mrgreen:
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Środowy spot :)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:20:46 pm »

Offline Cyneq

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 503
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p '79
No kurde, tydzien temu byłem (nawet MArginesa z martwych powstałego przyciągnąłem), to nikogo, teraz nie pojechałem to byliscie :P

Środowy spot :)
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:45:22 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
no kurde, troche poźno, dostałem cynk, że wojtek bedzie i poźno tutaj napisalem :| Ale nastepnym razem myśle, że bedzie lepiej.
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Środowy spot :)
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 02, 2009, 21:11:45 pm »

Piotrekk

  • Gość
w ta srode ja moge przybyć :mrgreen:

Środowy spot :)
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 06, 2009, 17:06:23 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
A  dzisiaj czwartek , i co ktoś byl ??  8)
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Środowy spot :)
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:25:44 pm »

Offline joanna1684

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 111
    • POLONEZ przejściówka
Cytat: "wojt@s#1932"
Nie byłem bo jutro dopiero most przywioze na przekładke :D No i szybki na tył montuje oraz walcze z IG :D


IG z tego czerwonego?

Środowy spot :)
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 20, 2009, 11:07:26 am »

e_gregor

  • Gość
Cytat: "Why_ka"
tak w kwestii wyjaśnień....bo kilka osób było przy rozmowie mojej i e_gregora na temat dopieprzania się do mnie wirtualnego...i chłopak był bardzo skruszony, obracał w żart i tłumaczył wszystko "głupią prowokacją"...
Puściłem w niepamięć.
Widać niepotrzebnie - dziś sobie czytam więcej -> [blablabla]


No nie moge. Ubaw po pachy. Z racji pernamentnego braku czasu dawno nie zagladałem tutaj. Niezły ubaw.

MODA NA SUKCES, odcinek 2.001.837
,
Gergur nazwał Mr Why fantastą. Ta straszliwa obelga dramatycznie uraziła uczucia Mr Why, który zemstę za ten haniebny gest postawił sobie jako cel jego ziemskiego bytu. Mr Why zebrał kwity na Gregura i przekazał je komisji śledczej kierowanej przez Pana Ziobro. Bedzie draka

Tylko niech pokrzywdzony nie pisze że nie dostał odemnie maili. Nie chcę słyszec wyjaśnien że pies pogryzł komputer albo antywirus uznal Gregura za mutację AH5N1 i usunął jego wiadomości. Prawda jest taka, że jak ktoś rzetelnie chce sprzedac auto to wystawia z ceną i czeka. Wie ile chce i po problemie. Ja tam lubię sprawy po męsku. Sprzedajesz to powiedz ile chcesz. No ale to pewnie tajemnica panstwowa.

Przez moment przypaliłem sie trochę na tego Coupe. Zwłaszcza zrobiło mi sie go szkoda, po tym, jak usłyszałem że tym autem nie da się bezpiecznie jechać powyzej 100km/h bo ciezko trafić w drogę a kazde ostrzejsze hamowanie może skonczyć się wycieczka w krajobraz z racji ściagania. Fakt ze polonez ma elementy specjalnej troski (jak np hamulce), ale JAK SIĘ CHCE TO SIĘ DA utrzymać to w należycie działającym stanie. No ale niestety zero odzewu od posiadacza. Brak ceny, brak kontaktu... to po kiego diabła ogłoszenie? (nie pierwszy raz oczywiście) Ja w totka nie wygrałem, wiec nie dysponuję nieograniczonym kapitałem. Chciałem poznac rzad wielkośći, bo informacja że to wartosc podobnego zachodniego auta  jest bardzo nieprecyzyjna. No ale cóz, bylo minęło a teraz to mnie na pewno nie stać.

Środowy spot :)
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 20, 2009, 23:30:39 pm »

e_gregor

  • Gość
Jakiej odpowiedzi? Sorki, ale nie wiem o co chodzi. Miałem parę pytan ale jak się ktoś nie podpisuje a wali pytaniami prosto z mostu to faktycznie nie odpowiadam

Środowy spot :)
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 21, 2009, 23:11:48 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Cytat: "e_gregor"
Cytat: "Why_ka"
tak w kwestii wyjaśnień....bo kilka osób było przy rozmowie mojej i e_gregora na temat dopieprzania się do mnie wirtualnego...i chłopak był bardzo skruszony, obracał w żart i tłumaczył wszystko "głupią prowokacją"...
Puściłem w niepamięć.
Widać niepotrzebnie - dziś sobie czytam więcej -> [blablabla]


No nie moge. Ubaw po pachy. Z racji pernamentnego braku czasu dawno nie zagladałem tutaj. Niezły ubaw.

MODA NA SUKCES, odcinek 2.001.837
,
Gergur nazwał Mr Why fantastą. Ta straszliwa obelga dramatycznie uraziła uczucia Mr Why, który zemstę za ten haniebny gest postawił sobie jako cel jego ziemskiego bytu. Mr Why zebrał kwity na Gregura i przekazał je komisji śledczej kierowanej przez Pana Ziobro. Bedzie draka

Tylko niech pokrzywdzony nie pisze że nie dostał odemnie maili. Nie chcę słyszec wyjaśnien że pies pogryzł komputer albo antywirus uznal Gregura za mutację AH5N1 i usunął jego wiadomości. Prawda jest taka, że jak ktoś rzetelnie chce sprzedac auto to wystawia z ceną i czeka. Wie ile chce i po problemie. Ja tam lubię sprawy po męsku. Sprzedajesz to powiedz ile chcesz. No ale to pewnie tajemnica panstwowa.

Przez moment przypaliłem sie trochę na tego Coupe. Zwłaszcza zrobiło mi sie go szkoda, po tym, jak usłyszałem że tym autem nie da się bezpiecznie jechać powyzej 100km/h bo ciezko trafić w drogę a kazde ostrzejsze hamowanie może skonczyć się wycieczka w krajobraz z racji ściagania. Fakt ze polonez ma elementy specjalnej troski (jak np hamulce), ale JAK SIĘ CHCE TO SIĘ DA utrzymać to w należycie działającym stanie. No ale niestety zero odzewu od posiadacza. Brak ceny, brak kontaktu... to po kiego diabła ogłoszenie? (nie pierwszy raz oczywiście) Ja w totka nie wygrałem, wiec nie dysponuję nieograniczonym kapitałem. Chciałem poznac rzad wielkośći, bo informacja że to wartosc podobnego zachodniego auta  jest bardzo nieprecyzyjna. No ale cóz, bylo minęło a teraz to mnie na pewno nie stać.


Ja tam nie jestem po niczyjej stronie, bo chce byćobiektywny, ale jak ktoś sie wychwala że mam Poldka Coupe, 5 kompletów "motylków" i kupe innych "larytasów" w chacie to niech i przyjedzie poldkiem na spota a nie "kurduplocentem"... cop to ma być? ja jak nie moge przyjechać poldkiem to sie do tego przyznaje, że sierobi albo coś padło...a nie że poldek 00% sprawny do jazdy tylko że wole "kurduplem" na spota wpaść...
jednym słowem ŻENADA
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Środowy spot :)
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 23, 2009, 00:06:27 am »

marggines

  • Gość
"Kupując auto ZAWSZE traktuj sprzedajacego jak ZŁODZIEJA i OSZUSTA, nawet jesli jest ojcem rodziny i prezesem stowarzyszenia miłośników motoryzacji"

I się dziwisz e_gregor że Łajka nie chcę z Tobą rozmawiać o sprzedaży auta?

Środowy spot :)
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 23, 2009, 16:05:08 pm »

Why_ka

  • Gość
chłopaki - czy wam nie dość awantur - szczególnie tych inspirowanych przez gregora?
Odnośnie gregora to szkoda gadać - kto był na pradawnym spocie w tym roku, ten powinien pamiętać jak staliśmy w kółku i kolega przepraszał i wycofywał się z obelg /swojego głupiego zachowania wobec mnie.
Widać znów ma gorszy okres w życiu i popełnia te same głupie błędy - pracując na siebie.
Parafrazując jest przykładem słów Stanisława Lema :
"Dzięki internetowi dowiedziałem się, jak wielu idiotów jest na świecie"

wojt@s - mógłbyś napisać mi w którym miejscu ->
"...ale jak ktoś sie wychwala że mam Poldka Coupe, 5 kompletów "motylków" i kupe innych "larytasów" w chacie to niech i przyjedzie poldkiem na spota...."
tak się wychwalam bądź robię coś podobnego?
Mam wrażenie że to właśnie osoby postronne wypisują takie rewelacje, ktoś inny przeczyta...a później dowiaduje się z jeszcze innych ust takich "pozytywnych opinii".

Napisałeś dalej ->
"...to niech i przyjedzie poldkiem na spota a nie "kurduplocentem"... cop to ma być? ja jak nie moge przyjechać poldkiem to sie do tego przyznaje, że sierobi albo coś padło...a nie że poldek 00% sprawny do jazdy tylko że wole "kurduplem" na spota wpaść...
jednym słowem ŻENADA"
wojt@s - mało się znamy :wink:  więc rozumiem że tak napisałeś a nie inaczej.

W woli wyjaśnienia mojej wizyty Seicento to :
- dla mnie liczą się ludzie, przede wszystkim...był cyneq, miał być margines była okazja wpadłem. Gdzieś na kompie miałem - napewno ma to zdjęcie MArgines...fotkę spotów sprzed dobrych kilku lat (gdy byłem piękny i młody :wink:  ), kiedy ludzie darzyli się sympatią i szacunkiem...nie było osób typu gregor szukających na siłe zwad.
Mam nadzieje że Michał podrzuci tu tą fotkę - na zdjęciu dobre 20 osób...ja mam tylko z innego spotu ale strasznie niewyraźną (cóż 6 lat temu aparat cyfrowy nie był tak popularny)...może rozpoznacie kilka osób ->



- po drugie, era poloneza zakończyła się dla mnie dawno.
Lubię starsze samochody - ale tak jak ty wymagasz ode mnie bym pojawił się poldkiem...tak ja mógłbym wymagać od ciebie byś pojawił się jakimś porządnym i zadbanym youngtimerem.
To takie samo porównanie - bez zbędnej złośliwości.
Ty jestes polonezem (autem do codziennej jazdy)...ja również - przyjedź czymś ciekawszym to i ja przyjadę.
Piszę to naprawdę bez złośliwości - bo do polonezów nic nie mam i z "nich" się przecież wywodzę.
Ot nie widzę sensu wyciągania (mówie o czasie przeszłym, o tym wiosennym spocie) praktycznie w zimie klasyka na sól...bo i po co.
Pasowałbym do tego spotu tak samo jak pasował Sej.

Wiem że stare ptk - to już przeszłość..dla mnie to normalna kolej rzeczy.
Czas płynie...większość ludzi (choćby z tego marnego zdjęcia) ma 30-35 lat..rodzinny zobowiązania...inne hobby.
Ale to chyba nie powód do tego by nas(stare ptk) jak historię na każdym kroku kopać bez podstawy?

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że jakoś wyjaśniłem swój punkt widzenia na całą sprawę.


P.S.
Tekst wczytał się dwa razy - stąd edycja.