Autor Wątek: Centralny zamek a kierunki...  (Przeczytany 938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Centralny zamek a kierunki...
« dnia: Listopad 23, 2007, 20:59:37 pm »

Fredmoto

  • Gość
Witam. Zarejestrowałem sie bo jestem od kilku tygodni posiadaczem bordowego atu i mam kilka pytań. Pierwsze i najważniejsze:

Mam centralny zamek odpalany z pilota. Wszystko działa ładnie-pięknie ale nie ma "błysku" kierunków. Możecie mi opisac dokładnie jak to zmontować? Wiem tylko tyle ze trzeba sie podpiąc pod awaryjne?

Szukałem na forum podobnych tematów ale dokładnych info nie znalazlem, dlatego utworzyłem nowy temat.

Pozdrawiam

Centralny zamek a kierunki...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2007, 21:07:58 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Było, było... masz w centralnym opcje błysku świateł?? Jeżeli nie to chyba można by zrobić tak że podczas zamykanie czy otwierania centralnego na którymś z przewodów z centralki pojawia sie krótki + albo - i to może być Twoj syg. sterujący, poźniej przekaźnik bezpiecznik i pod wyłącznik awaryjnch. Poczytaj sobie:)

http://www.fsoptk.pl/forum/viewtopic.php?t=14878&postdays=0&postorder=asc&start=15
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Centralny zamek a kierunki...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2007, 08:30:57 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2283
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
ile przewodów jest do kierunków z alarmu 2?  podejrzewam że 2 .wepnij sie pod przełącznik zespolony kolumny kierownicy pod wajchę od kierunków i po kłopocie.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Centralny zamek a kierunki...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2007, 14:24:50 pm »

Fredmoto

  • Gość
Opcja jest taka ze od centrali zamka nie wychodzą dodatkowe kable na tzw. "błysk" kierunków. Trzeba chyba zrobic tak jak kolega napisał - znalesc ten krótki + i podłączyc go do awaryjnych.

Centralny zamek a kierunki...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2007, 22:09:55 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "Fredmoto"
Opcja jest taka ze od centrali zamka nie wychodzą dodatkowe kable na tzw. "błysk" kierunków. Trzeba chyba zrobic tak jak kolega napisał - znalesc ten krótki + i podłączyc go do awaryjnych.


Ale musisza dawac to na przekaźnikach bo tam plus poźniej zamienia sie w minus wiec dupa mokra mozę być...