Autor Wątek: Podłokietnik do Poloneza w minusie  (Przeczytany 623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podłokietnik do Poloneza w minusie
« dnia: Styczeń 28, 2024, 14:00:04 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Hej, szukam podłokietnika do minusa - chciałbym coś, co będzie wyglądem pasowało do klimatu wnętrza szerokiego Caro i jednocześnie nie kosztuje chorych pieniędzy, które teraz chcą handlarze.

Do Caro udało mi się kiedyś na złomie wyrwać Skorpiona (z bodajże jakiegoś Opla) i zarówno pod względem ergonomii jak i wyglądu jest rewelacja - natomiast dostępność ich jest praktycznie żadna, szukam więc czegoś alternatywnego. Oczywiście Allegro/Aliexpress w poszukiwaniu uniwersalnych podłokietników już przekopałem ale ciężko znaleźć coś co wygląda sensownie - szukam więc inspiracji, może ktoś z Was miał podobny problem?

Znalazłem też jakieś archiwalne ludzi, którzy dopasowywali całe tunele środkowe np od starej Vectry czy Scorpio - to jest jakiś sposób, zwłaszcza ten od Scorpio wydaje się jako-tako pasować (może za wyjątkiem przycisków na nim) ale może lepiej będzie zapytać najpierw tu. ;) Tak jak wspominałem - nie zależy mi tylko na funkcjonalności, zależy mi też w dużej mierze na wyglądzie.

Odp: Podłokietnik do Poloneza w minusie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2024, 11:17:53 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
A ile teraz wołają za skorpiona handlarze? Pytam bo może mógłbym Ci coś ogarnąć taniej ale nie wiem jaka jest granica bólu płacenia za skopriona.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Podłokietnik do Poloneza w minusie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2024, 07:56:49 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Jeśli chodzi o facebookowych/olxowych handlarzy to ceny są w kosmosie. Podłokietniki Kamei widywałem po 700zł, Skorpionów za wielu nie widziałem. Ciężko mi przez to ustalić jakie są faktyczne ceny transakcyjne, ale wiedząc po ile potrafią chodzić inne "rarytasy" do Poloneza to podejrzewam, że ceny mogą być w tych rejonach. Ale szczerze - nie wiem.

Ze swoim miałem duuuże szczęście i ten który mam (ze złomu) kosztował mnie może z 20zł - w kolorze szarym i z mocowaniem uniwersalnym do auta z płaską podłogą - musiałem jedynie dokupić mocowanie Polonezowskie (ale tu też miałem szczęście bo na OLX był ktoś kto dorabiał) no i u tapicera zlecić nowe poszycie z ekoskóry bo ta oryginalna pękała.