Autor Wątek: Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi  (Przeczytany 4068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« dnia: Październik 01, 2008, 18:50:54 pm »

Michael

  • Gość
Witam wszystkich mam takie pytanko kupilem pare dni temu reosry 3piorowe do mojego kanta w celu usztywnienia go i mam pytanie ile kosztuje klepanie takich resorow i gdzie w lodzi to zrobic w miare za rosadne pieniadze a przy tym fachowo ?? pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi ktore mam nadzieje beda pomocne.

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2008, 20:47:27 pm »

Nikita

  • Gość
a nie masz mozliwosci zrobic tego samemu wychodzi najtaniej i wiesz na czym jezdzisz pozatym bez utwrdzenia amorkow to ci nic nie da bo to powoduje tylko obnirzenie auta a jak da to niewiele

jezeli nie masz jak tgo sam zrobic to skontaktuje sie z moim znajomym i sie zapytam czy by ci to zrobil i za ile :D

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2008, 20:51:04 pm »

Michael

  • Gość
Wiesz co nie bardzo wiem jak to zrobic a co do amorkow to spokojnie amory sa twardsze gazowe o skroconym skoku wiec z tym nie ma problemu do kompletu brakuje mi tylko pior wiec jezeli moge zapytac to jak to zrobic samemu ewentualnie i chetnie jezeli twoj znajomy cos takiego robi to fakt podpytaj go za jaka kase pozdro

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2008, 20:57:39 pm »

Nikita

  • Gość
okio jutro powinienem konkretniej wiedziecc cos od kumpla a samemu to muszisz resory rozebrac na poszczegolne piora i potem klepiesz na kowadle lub kawalku stali mlotkiem min 10 kilowym po grzbiecie ze tak powiem na tyle ile potrzebujesz go obnizyc zaczynasz od najdluzszego piora potem krotsze klepiesz tak zeby polozone luzno na najdluzszym ladnie przylegalo do siebie

z doswiadczenia wiem ze klepania na 6 pior to jakies 2 godzinki dobrego machania non stop ewentualnie 4-5 jezeli robisz przerwy bo juz troche sie oklepalem :D

[ Dodano: 01 Paź 2008 21:11 ]
dobra sluchaj moj kumpel powiedzial ze wie gdzie tanio mozna to zrobic nie wytlumacze ci gdzzie bo dobrze lodzi nie znam ale on jest miejscowy wiec wszystko ci wytlumaczy ma na imie piotrek wszyscy mowia na niego piter numer do niego to 698-331-110 powiedz ze jestes od nikity w sprawie resorow to sie dogadacie nawet dzisiaj mozesz dzwonic do 23 a ogolnie to przed 12 w poludnie nie bardzo sie dozdzwonisz bo naogol jeszcze spi :D

to tyle odemnie jakby co :D

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2008, 21:21:39 pm »

Michael

  • Gość
dobra dzieki sliczne w takim ukladzie zaraz sprobuje sie z gosciem skontaktowac i zobaczymy co mi poradzi dzieki bardzo za rade pozdro

Klepanie 3piorowych resorow gdzie w Lodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2008, 21:24:30 pm »

Nikita

  • Gość
mowie odrazu moze zrobic wrazenie takiego rozstrzepanego ale jest gosciu godny zaufania i spoko