Autor Wątek: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia  (Przeczytany 36215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 28, 2011, 11:57:54 am »

waszczo

  • Gość
Kupował ktoś we Wrocławiu spinki odbłyśników?

Obdzwoniłem parę sklepów i szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie to dostać....
Odpadają: Niedźwiedzia, Karmelkowa, Kręta, pl. Macieja, Psie Pole. Jestem pewien, że dostane to w Wieluniu w jednym sklepie ale będę tam dopiero za 2 tygodnie :P

.....

Kupiłem na Dubois, przypomniało mi się o tym sklepie jak byłem na mieście, ostatnie 10 sztuk, więcej niema.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 15:38:18 pm wysłana przez waszczo »

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 14, 2011, 14:31:04 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Kupiłem na Dubois, przypomniało mi się o tym sklepie jak byłem na mieście, ostatnie 10 sztuk, więcej niema.
W takim razie ile ich tam zostało na dubois?  :P
Czy kupiłeś wszystkie co były?  :>

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 14, 2011, 14:33:57 pm »

waszczo

  • Gość
Kupiłem wszystkie :) Było 10, zużyłem 6 i zostały mi 4, ale będę rozklejał lampy w drugim poldku więc będą mi potrzebne :P

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 14, 2011, 18:38:49 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Kupiłem wszystkie Uśmiech Było 10, zużyłem 6 i zostały mi 4, ale będę rozklejał lampy w drugim poldku więc będą mi potrzebne Język
kurde właśnie potrzebuje przynajmniej 6 spinek... :/
mam reflektory pomalowane na czarno i czekają tylko na spinki... jeśli uda ci się znaleźć lub kto inny to zrobi to będę wdzięczny za info :)

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 14, 2011, 18:52:56 pm »

zsmigielski

  • Gość
Co prawda to Wielkopolska, ale dość blisko Dolnośląskiego.
Ostrów Wielkopolski - ulica Kolejowa (między ul. Towarową a ul. Sienkiewicza)
Polecam gorąco, dużo części na miejscu, jak nie to sprowadzają szybko, tanio i ogólnie przyjemnie :)

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 15, 2011, 00:32:46 am »

waszczo

  • Gość
jeśli uda ci się znaleźć lub kto inny to zrobi to będę wdzięczny za info Uśmiech

Trochę późno bo za 2 tygodnie będę w Wieluniu, myślę, że w jednym sklepie powinny być, ja potrzebuje jeszcze 2, jak będą to kupie więcej, zawsze się przyda :)

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 15, 2011, 18:09:54 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Trochę późno bo za 2 tygodnie będę w Wieluniu, myślę, że w jednym sklepie powinny być, ja potrzebuje jeszcze 2, jak będą to kupie więcej, zawsze się przyda Uśmiech
Jeśli można to odkupię od ciebie jak będziesz miał większy zapas :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 18:10:34 pm wysłana przez krzychumy4 »

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 15, 2011, 19:58:32 pm »

waszczo

  • Gość
Ok, to dam znać 26 marca, jak będą to wezmę wszystko co jest :)

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 26, 2012, 08:11:38 am »

Offline Kleofas

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldoford 2.0 SLE & reszta gruzów
Witam odgrzewam temat. Jako że w temacie jest chyba z 20 adresów a niektóre posty mają pare lat więc mogą być nieaktulne, prosze was o podanie konkretnego miejsca gdzie jest największy wybór części do poligona. Aktualnie potrzebuję zwężki-złączki rurki nagrzewnicy, termostatu 88, paska i tego typu drobiazgów. Aha, jest może we wro szrot gdzie można coś wyszarpać do PN? Jak na razie ciężko było znaleźć coś konkretnego. Dzięki za odp :]

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 26, 2012, 08:36:19 am »

Offline Poldi98

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 800
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSI 2000r.
Ja polecam sklep na Karmelowej tuz przy kościele na przeciwko przystanka autobusowego. Koleś jeździ Mietkiem okularnikiem, nie wiem dokładnie jaki tam jest aderes ale ma wszystko pawie a jak czegoś nie ma to masz na nast. dzien do 12. Drugi jest na Św.Macieja.
Był : Caro+ 1.4 69E 98r.
Jest: Caro+ 1.6 GSI 2000r. 70u

"Handlarz kombinator ze znikomą kompetencją !"

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 27, 2012, 09:19:06 am »

Offline Kleofas

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldoford 2.0 SLE & reszta gruzów
Karmelkowa, tam koło giełdy warzywnej gdzieś to jest?

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 27, 2012, 12:22:50 pm »

Offline Poldi98

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 800
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSI 2000r.
no to są tamte rejony. sklep jest obok kościoła
Był : Caro+ 1.4 69E 98r.
Jest: Caro+ 1.6 GSI 2000r. 70u

"Handlarz kombinator ze znikomą kompetencją !"

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 19, 2014, 22:45:19 pm »

Offline jakjaro

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Truck DC 1.9D 1997r.
Witam,
Jako że odnawiam Trucka, w grudniu (2013) zwiedziłem 3 sklepy we Wrocławiu. Ten pierwszy opisany poniżej znałem już przed wakacjami - kupowałem tam część do Syreny (pasującą z Żuka), drugi dzięki temu wątkowi zlokalizowałem, a trzeci znalazłem sam w internecie.
Pomyślałem że odświeżę temat bo dawno nikt nie pisał, a mam wrażenie że z częściami do PN coraz ciężej więc może się przyda mały update.

Polmot, Tarnogajska 5 - mają tam sporo części do Żuka, Lublina. Ale co nieco jest do Poloneza. Pompa hamulcowa Delphi do Bendixa 85zł, rura filtra powietrza do 1.9GLD - 35zł (tylko tam mieli pasującą), linka sprzęgła Linex do 1.9D na Lucasie - 31zł, włącznik świateł szerokie Caro (dioda  bursztyn) - 22zł, przełącznik dmuchawy APE-10 jakoś 70zł. Mają tam też oleje w umiarkowanych cenach, akurat bdb kupiłem Lotos Semisyntetic 4l+1l. Bez problemu można zwracać części jak się okaże że coś nie pasuje. Generalnie ceny średnie, wybór również.

Niedźwiedzia - byłem 2 razy, natknąłem się tam na 2 różnych panów, obaj w miarę obeznani. Kupiłem trochę drobiazgów, filtr paliwa do 1.9, uszczelka drzwi (od 126p, 37zł), olejnica do zmiany oleju w skrzyni (30zł), przełącznik dmuchawy typ APE-10 (jakoś 47zł vs 70 w Polmocie), krótkie łączniki  końcówek drążków kierowniczych (po 23zł/szt). Ceny raczej niskie, wybór duży.

Ostatni sklep jaki odwiedziłem to Grelpol, na pl. Pereca (nr 22 chyba). Mają swoją stronę i sklep internetowy, ale ceny na miejscu vs internet są różne (na miejscu można coś utargować). Kupiłem parę pierdół, śruby zacisków hamulca, śruby ucha gumy stabilizatora, odpowietrzniki hamulców i coś tam jeszcze. Ceny raczej wysokie, wybór średni.
http://poludniowcy.home.pl/grelpol1/?kontakt,2


W związku z tym że nie znalazłem w w/w sklepach wszystkiego czego szukałem, większe zakupy (za 400zł) poczyniłem w motozbycie Kielce. Mają stronę internetową, ceny średnio-niskie, pani (chyba właścicielka) po złożeniu zamówienia ze 3 razy do mnie sama dzwoniła,  udało się nieco utargować cenę, dostawa b.szybka, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.
http://www.motozbyt.net/23-fso-polonezduzy-fiatborewiczcarocaro-plus
(wklejam link bezpośredni bo nie każdy domyśli się że producent Poloneza to Fiat...)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2014, 22:47:28 pm wysłana przez jakjaro »

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 20, 2014, 23:33:43 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
co do sklepu na Niedźwiedziej to z tego co słyszał od lutego gdzieś w okolice kozanowa mają się przenieść
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 07, 2016, 23:03:04 pm »

Offline giecik071

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.6GLE
Poszukuje resora/resorów do poloneza. Dzięki temu odwiedziłem sklepy z częściami do poloneza. Sklep na pl. Macieja Inter-Car działa dalej - duży wybór. Na ulicy Kromera 6 niestety nie prowadzą już sprzedaży części do poloneza. W ramach porządków dostałem sporo (nowych) części, które im zostały za co jestem bardzo wdzięczny, więc jak szukacie filtrów wszelkiej maści czy aku to polecam ten sklep! Dostałem również kilka uszczelek miski olejowej więc mam do oddania jak by ktoś potrzebował. Dalej odwiedziłem polecany sklep na ul. Paczkowskiej (jeśli dobrze trafiłem - sklep obok skupu złomu). Z przykrością stwierdzam, że nie prowadzą już sprzedaży części do pna. Zostało im trochę rzeczy na stanie takie jak pompa wody, zawór termostatu, ale to ostatki. Panowie polecili sklep na rogu Tarnogajskiej i Armii Krajowej. Mają części do poloneza, 125p, 126p, nysy, żuka. Bdb obsługa, części mnóstwo, jedyna konkurencja dla Inter-Car. Nowy resor 220zł, więc pojechałem na szrot na ul. Karwińską. Znalazł się polonez w masakrycznym stanie z mocno zużytymi resorami, za które pan Szef zażyczył sobie 100zł za sztukę (!). Pożegnałem szalonego szaleńca i kontynuuje poszukiwania online.
Macie jakieś pomysły gdzie kupić resor?
p.s. zapraszam po uszczelkę miski olejowej!