Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 38072 razy)

Offline marian.

• Sympatyk
    • Caro+ 1.6 GSi 2001r.
Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1380 dnia: Wczoraj o 09:44:55 »
Może i kgb czasem pier***i, ale bez jego 11k pisanych codziennie wiadomości to forum byłoby martwe. No chyba, że raz na rok przyszedlby ZdzisiekTDi (niezły nick) i zwyzywal kogo trzeba.  <lol> Nikt nie zwaza na fakt, że taki kgb kazdemu odpisuje np. w szybka pytanie odpowiedź?

Offline Gomulsky

• Sympatyk
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
« Odpowiedź #1381 dnia: Wczoraj o 22:28:33 »
Chłodnica klimatyzacji z megane 1
Obserwuję warsztat i powoli tworzę listę skraplaczy, które można by zaadaptować do pierdoloneza. Niestety większość ma już zintegrowany osuszacz, więc w takim układzie można by się już nie bawić i zrobić klimę właściwie od zera na bardziej dostępnych częściach.

A w temacie, Atu powoli zaczyna mnie irytować... Albo faluje wolnymi obrotami albo zawiesza się na 1500 obr./min. Dodatkowo w czasie jazdy wskazówka od temperatury sterczy pionowo jak po paczce braweranu, a na postoju wentylator nie chce się załączyć. Co jest dość dziwne patrząc na to, że szeroka chłodnica spokojnie ogarnia nawet DOHCe. Chyba trafiłem jakąś przytkaną :/
Jeżdżę FSO:
Cytat: Varisella
BO MNIE KU*WA STAĆ.

Offline daniel22

• Ranga: SUM
  • Sympatyk
    • matiz 0.8 friend, ale szyby w prądzie (drzwi od wersji joy)
« Odpowiedź #1382 dnia: Wczoraj o 22:41:36 »
Zamiast się cieszyć, że w dobie fejsbuniów forum jeszcze żyje i ma się dobrze (w przeciwieństwie do sekcji śląsk czy FSO AK,które ostatnio zdechło kompletnie), to przyjdzie taki wąsacz-Zdzisiek z dorobkiem całych 40 postów i będzie wylewał swoje żale :P. Napisz coś od siebie, dodaj artykuł, doradź coś komuś, a nie wyleź spod ziemi po latach i piernicz, że forum do dupy i wszystko do dupy. Przejrzałem wszystkie Twoje 40 postów, 3/4 z nich to czepianie się kogoś, narzekanie, wyśmiewanie, opluwanie, i posty pisane w extreme rage mode. Zero treści merytorycznej. Taki wkład w forum, że hej, faktycznie będąc właścicielem takiego konta można domagać się banowania kogokolwiek  ]:->

W temacie, ogarnąłem w końcu elektrykę po przekładkę silnika, trochę tych kabeluni przybyło, trochę ubyło (resztki alarmu wyleciały, nie kraść mi tylko wozu!!!!111, jezu chyba nie powinienem tego pisać, teraz wszyscy będą czyhać na poloneza).
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 22:51:19 wysłana przez daniel22 »
Użytkownik pontonów KONGER

Offline Tomasz#1969

• Klubowicz
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83
« Odpowiedź #1383 dnia: Wczoraj o 23:33:42 »
Kiedy ktoś w końcu permanentnie zbanuje tego wrzoda ? Jego wypowiedzi urągają jakimkolwiek standardom.

Mówisz - masz ;)
OHV roxx

Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Offline Mariusz#

• Sympatyk
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
« Odpowiedź #1384 dnia: Dzisiaj o 08:47:31 »
 <rotfl2> leże
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem