GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Stacje Paliw

Najlepsze hot-dogi.

(1/5) > >>

Gandziorz:
Witam,
Każdy czasem zgłodnieje i wtedy zajeżdża na stację by zjeść pysznego hot-doga.
Ja chyba mógłbym napisać śmiało gdzie są najlepsze a gdzie nie.
1. Orlen/Bliska -najlepsze jakie mogą być, bułka chrupiąca, parówka chilli i sos meksykański wspaniałe.
2. Statoil -również jak na orlenie z tym że bułka już jest gorsza, a parówki czasem są takie o niezbyt mocnym smaku.
3. BP -kiełbaski ok, za to bułka jak guma ciągnie się i nie da się tego jeść.
4. Shell -wg. mnie porażka jakich mało, bułka guma, parówki bez smaku. Już więcej na pewno nie wjadę do nich choćbym nie wiem jak głodny był.

Testowane stacje:
Orlen/Bliska w Skokach, w Poznaniu na zawadach, i inne orleny przy trasie.
Statoil - w Poznaniu na ratajach i w czerwonaku.
BP -w Poznaniu na zawadach.
Shell -przy bułgarskiej w Poznaniu oraz za Bolechowem.

Wy też się wypowiedzcie na ten temat.

Nikita:
ja tam jak juz jadam na stacji to tylko orlem ale to tylko przez to ze mam karte vitay ale jak ktos cche to mam w ktoryms "motorze" wlasnie porownanie jedzenia na stacjach i moge zarzucic :D

DF:
Z uwagi na przywiązanie do wybranej sieci paliwowej spowodowane punktami zawsze w trasie testuje hot-dogi tylko jednej firmy (Orlen). Na każdej stacji są takie same i zawsze dobre. Ale może mi się tylko tak zdaje bo jak nie mam z kim pogadać to głodny jestem... Nieduża pojemność zbiornika wymusza częstsze tankowanie. Choć często zdarza się, że tankuję częściej niż trzeba  :mrgreen:

mati_lecha:
Nigdy nie jadłem jeszcze hot-doga na stacji benzynowej, więc nie mogę się wypowiedzieć :)

DF:
to szybko jedź, jedz...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej