GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > CAŁA POLSKA

nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..

(1/336) > >>

200sx:
Miałem dziś "przyjemność" robienia przy citroenie C3... moją uwage przykuło jego niebagatelne wykończenie pod maską,w bagażniku i drzwiach (nie bity,nie malowany,od pierwszego własciciela z salonu)



czy tylko ja uwazam ze najlepsze auta to te sprzed 90roku? motoryzacja moim zdaniem schodzi na psy... ABS,ASR,ESP,ESR i inne homoseksualistyczne systemy które kierowcom - pipom stwarzają poczucie bezpieczenstwa (choc jest odwrotnie) , przez co mamy tyle wypadkow...

Pomyslcie sobie co by było gdyby kazdego z nowych kierowców szkolic DO BÓLU aż opanuje na macie poslizgowej samochód tylno pozniej przednio a na koncu cztero napędowy? ile wypadków byłoby mniej?

a ile razy spotkałem sie z dziećmi które w autach rodziców,przechwalały sie ile to systemów ANTY one nie mają  :twisted: a jak przyszło co do czego,np. w zimie to latali po krawężnikach  :mrgreen: .... ehh

DF:
Oszczędność jak widać na wszystkim i wszędzie. Ciekawe czy podwozie pod spodem tez nie zakonserwowane ? W sumie po co i tak to auto będzie wymienione na nowe zanim rdza się za nie weźmie...
Z tym super szkoleniem kierowców to nie przesadzajmy. Żeby dojeżdżać do pracy.
Ale kierowcą nie musi być wcale każdy.
Niedorozwój emocjonalny, wiek itp powinny być dużą przeszkodą w dopuszczeniu do tych zabawek.
Ostatnio poznałem głuchoniemego, który jeździ samochodem po całym kraju i za granicę. Byłem i dalej jestem w szoku. Myślałem, że to niemożliwe... Sygnał dźwiękowy już w aucie mi niepotrzebny, karetki mogą sobie darować a policjant gwizdek schować do gablotki...
Niedługo zaczną jeździć niewidomi...

heccto:
ja tez kocham starsze auta , nowsze moze i sa bezpieczniejsze do szybszej jazdy pala mniej sa wygodniejsze "bezawaryjne" ale gdzie tu rola kierowcy ?  :wink:  ubolewam ogolnie nad zlikwidowaniej grupy B samochodow rajdowych i szkoda ze to idzie przynajmniej dla mnie w zlym kierunku .

a tak bylo pieknie ...  http://www.joemonster.org/filmy/6161/Potwory-z-Grupy-B ..

szczaw:

--- Cytuj (zaznaczone) ---Niedługo zaczną jeździć niewidomi...
--- Koniec cytatu ---


Niektórzy sprawiają wrażenie, jakby nimi byli.

sova:
szkolenie powinno obejmowac jazde z duzą prędkością i prezentację kandydatowi jak cieżko się zatrzymać  i ile to zajmuje przy  130km/h a nie napisac na tablicy ze to tyle i tyle metrow, oraz obowiązkowo zaliczyć  poślizg

a wracajac do tematu, kiedyś w AŚ przetrzepali nówki sztuki auta pod kątem jakości wykonania i zabezpieczeń i pamiętam  ze w C2 znaleziono na łączeniach progów gołą blachę w miejscach gdzie samochód jechał na wieszaku na lini, i mnóstwo  niedoróbek lakierniczych i konserwacji  podwozi

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej