GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > CAŁA POLSKA

Cena ? + zdjęcia o które prosiliście

(1/10) > >>

Platon:
Witam

Piszę z pytaniem o cenę poloneza Caro z roku 1993 który ma przejechane tylko 28700 km i nigdy nie był jeżdżony zimą ( auto cały czas garażowane ) oznak rdzy prawie żadnych, komplet niezużytych foteli Inter Groclin komplet 4 fabrycznych głośników, mankamentem wgniecione prawe tylne drzwi ---->mój pierwszy wjazd do garażu rok temu i mój brak znajomości promienia skrętu Poloneza :(  oraz zacinająca się klamka w drzwiach przednich. Posiadaczem auta jest mój dziadek który kupił je za gotówkę w polskim salonie (ma na nie rachunek i wszystkie książki i instrukcje do niego dodane) niestety zmuszony jest je sprzedać :(  przez koszty eksploatacji + wiek 72 lata.

Jaką proponowalibyście cenę za ten samochód ?

Multec:
Ja Ci proponuję 100-250zł za komplet foteli.  :P Do Plusiny by się przydały ładne coby się ze stanem komponowały. Mógłbym nawet oddać Ci moje z Plusa z przebiegiem 28tyś + dopłata.  :P Można fotki foteli ?

Platon:
Jutro wstawię pod wieczór dokładne zdjęcia...

STax:
Wołać możesz ile chcesz, 3000zł, 2000zł... Inna sprawa, za ile się sprzeda. Jakbyś go dobrze przygotował do sprzedaży, to pewnie w końcu by go ktoś za te 2-2,5tys kupił. Bardziej realne są chyba jednak dużo mniejsze pieniądze.

Platon:
Niestety właśnie wiem i dlatego mi go szkoda :(  lecz siła wyższa auto nie moje. 2 tys byłoby super za niego dostać lecz niestety cena racjonalna to raczej chyba będzie 1-1,5 tys

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej