Autor Wątek: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię  (Przeczytany 126787 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 18, 2011, 12:33:09 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
mi chodzi o paskowany, ten orginalny minusowy byle nie był popekany

ma ktoś jeszcze możne zbiorniczek płynu do spryskiwaczy ten workowy, bo u mnie końcówka łącząca przewód do spryskiwaczy ułamała się :/
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 12:45:40 pm wysłana przez Hagar »
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 18, 2011, 13:16:51 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
To ja mam paskowany jak chcesz ;] jeszcze dla pewności http://www.polonez-caro.ezin.pl/files/27/IMAG0010.JPG
Jak coś to daj znać, dogadamy się.

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 19, 2011, 15:46:39 pm »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
potrzebuje chlodnice   taka nowa  jak by ktos mogl to popytac  bo mi strzeliła

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 19, 2011, 16:28:26 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Znowu ? Co ty robisz z tymi chłodnicami :)

Czy jeszcze nie kupiłeś ?

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 20, 2011, 10:30:58 am »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
kupilem kiedys uzywke bylo ok ale teraz puscila  i musze nowa kupic bo mnie szlag trafi 2 uzywki mialem i 2 poszlu w piz.....

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 22, 2011, 17:26:24 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
sprzedam alufelgi O.Z 13" w stanie dobrym foty. Jak ktoś chce zobaczyć niech pisze na pw wyśle foty cena hmm najniższa to 180zł ale najchętniej bym ich nie sprzedawał ale jestem niestety zmuszony...
i bębny ham z mojego byłego polda 20zł miał je przez 3 miesiące ale praktycznie rzecz biorąc jeździł na tych bębnach tylko miesiąc później już stał
SPRZEDANE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 16:25:39 pm wysłana przez Hagar »
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 01, 2011, 22:21:56 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
Nie ma ktoś może materiału na kanapę IG w beżowe paski ?? Jakby ktoś coś wiedział dajcie znać :)
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 12, 2011, 23:19:16 pm »

Offline Bałcorz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 263
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Megane 1.6 8v, był Caro Plus 1.6 GLi 98"
mi nie potrzena wiec chetnie sprzedam lub zamienie na owieki przednich szyb, oslone Heko zimowa do PN + w db stanie nie polamana zaczepy cale, jedynie posiada jedna widoczna troszke ryske a tak to jest ok:) wiecej zdjec w lepszym swietle na maila wysle jak cos, nie wiem ile jest warta wiec cene podajcie wy:)




Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 15, 2011, 16:54:09 pm »

biszkopt

  • Gość
Tak jak w temacie sprzedam roverka jak na te lata to i na ten przebieg to się spisujeee ze az brak słów zeby go opisac (No ale to co pisze to w dobrym znaczeniu:))
a nadwoziee no jak to poldek caro + niebył za bardzo udany pod wzgledem blacharskim lecz ma do robienia krawędzie drzwi po go cholera jasna rdza złapała ;[
przebieg to 109tys km przejechane  progi sa zdrowe
opony zumiwe na przodzie prawie nówki z tyłu jeszcze ze 30% bieżnika zostało:) i na alufelgach FSO stoi ;] Jedynie co jest do zmienienia to Tylni Most i łożysko co jest na sprzegle [zapomniałem jak to jest po fachowemu]
SPRZEDAJE JEDYNIE Z TEGO POWODU ZE POTRZEBUJĘ KASY NA KWALIFIKACJE WSTĘPNĄ I MOŻECIE BYĆ PEWNI ZE POLDKA ODDAM JEDYNIE W DOBRE RECE JAK KTOS MI SIE NIE SPODOBA TOO NIE SPRZEDAM MUSI WZBUDZIĆ U MNIE ZAUFANIE.

Chce za niego 1500 zł.
Pozdrawiam
BISZKOPT

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 15, 2011, 17:35:52 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
Znowu auto sprzedajesz ?? miałeś się pochwalić nowym i co ?? to przyjedź jeszcze w niedzielę na podpromie :)
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 17, 2011, 18:49:33 pm »

biszkopt

  • Gość
nie bójcie sie przyjade przyjade tylko na razie nie mam kasy zeby gdzie kolwiek pojechac bo susza w baku a wogole potrzebuje kasy na kwalifikacje wstepną i druga strona modela jeszcze tamtego nie skończyłem;(

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:00:04 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
Chyba, że tak :) to czekamy i pokaż się jak będziesz mógł :)
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 18, 2011, 22:12:20 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
ma ktoś może nie potrzebny zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego stary typ?
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 26, 2011, 14:41:43 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
W związku z "odplusowywaniem "mojego pażdzierza mam na zbyciu pare gratów plusowskich: boczki drzwi przednich i tylnych ,cała decha (jeszcze nie zdemontowana ale juz niebawem).Zderzaki przedni i tylny kolor 23e - interesuje mnie zamiana za czarne minusowe(takie co w rogach są beszczelnie podziurawione i przykrecone zardzewiałymi wkretami mnie nie interesuja) jest opcja ze sprawa rozbije sie jeszcze o tylną klape z szybą pas przedni i listwy na drzwiach ale to jeszcze nie na 100% no chyba ze ktos bedzie miał jedno i drugie od caro w dobrym stanie to zamiana od kopa.Mam jeszcze inne plusowskie klamoty ktore pewnie pominąłem takze jak co to pytać. Czekam na propozycje!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 14:48:38 pm wysłana przez Artek824 »
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:00:52 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.6 GSI '01
A czemu szanowny kolega nie wspomniał o tym podczas ostatniego "nawiedzenia"? Coś bym Ci znalazł.Listwy na drzwi mam na pewno,zderzaki mam,ale czy mam jakieś czarne,to już nie pamiętam.Mam na pewno lakierowane,ale farba miejscami złazi.Poza tym boczki drzwiowe inter groklin i 2 deski,zegary itp. i jeszcze parę gratów do minusa,podłokietniki drzwiowe i coś tam jeszcze.

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:04:15 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Jakby ktoś miał parapety plusowe na zbyciu to ja chętnie przygarnę

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:09:46 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
A czemu szanowny kolega nie wspomniał o tym podczas ostatniego "nawiedzenia"? Coś bym Ci znalazł
No to spodziewaj sie niebawem kolejnego nawiedzenia.A tak na serio to wtedy niemiałem jeszcze sprecyzowanych poglądów co z tym bede robił ,a klamki plusowe i inne badziewia doprowadziły mnie do białej gorączki dopiero wczoraj.
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:36:22 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5165
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.6 GSI '01
A no widzisz,a mnie się plusowe podobają (w sensie wyglądu)  :P Ale skoro Cię klamki denerwują,to sobie zmień tylko klamki,a nie całe wnętrze.Po co się uwsteczniać?  <co>  ;-| Plusowe wnętrze jest ładniejsze.To samo zderzaki,plusowe ładniejsze,no chyba,że zakładać orciari,to inna sprawa  :d Zderzaki mam dwa czarne,przód i tył,bez dziur na śruby,tylko tylny ma zgniłe mocowania,a przedni wybitą małą dziurę obok halogeny i takie powierzchowne nacięcie na rancie.

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:43:23 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
A mnie sie stara klasyczna decha podoba i zegary od minusa.Czarne minusowe zderzaki są nie do zdarcia  ,a plusowy kopniesz i sie złamie w pół, bo to koreański shit .ale wszystko ma swoich zwolennikow i perzeciwnikow .Ja gównianym koreańsko- chińskim plastikom mowie NIE!!
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Giełda-Sprzedam/Kupię/Zamienię
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:52:27 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Jak byś chciał to mam zegary minusowe. No i jeszcze kwestia tych zderzaków, zamieniłbyś się tylnym?