Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1645435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7420 dnia: Maj 25, 2019, 00:23:47 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4661
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Stare, ale fajne migawki z lat `90



Dostawa czerwoniutkich zbiorników do firmy, nawet Mario się załapał, 1993



Targi motoryzacyjne w Krakowie, armia świeżych zagazowanych carówek z autoryzacją FSO :D , 1995



Cały artykuł: https://gazeo.pl/informacje/wiadomosci/Fugazi-26-lat-na-rynku-montazu-instalacji-LPG,wiadomosc,10312.html?fbclid=IwAR0tlAsPlw6tbHsiXinrWCZBY2MTaqYYBdEXIcE5jFLJeg6uouu3XQQFV_I
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7421 dnia: Maj 31, 2019, 14:46:37 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Kurde złapałem wkręta w oponie w tirku :-(

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7422 dnia: Maj 31, 2019, 20:49:47 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire

Moje heble 2  :P
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7423 dnia: Maj 31, 2019, 21:19:13 pm »

Offline maniek1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • fiat 125p
Zrobione dziś

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7424 dnia: Maj 31, 2019, 22:59:49 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Wczoraj w Łaziskach Górnych spotkałem podobną karetkę z napisem "Pogotowie Alkoholowe" :P

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7425 dnia: Czerwiec 01, 2019, 06:53:53 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Miesiąc temu miałem okazję przejść się po swoim dawnym osiedlu i taki oto niedobitek mi się nawinął:

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7426 dnia: Czerwiec 01, 2019, 07:58:38 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Jaki niedobitej. Kant w pełnej krasie...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7427 dnia: Czerwiec 23, 2019, 14:37:26 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Ostatni czwartkowy wieczór na Krakowskich Klasykach Nocą .  Krakowskie Poldorovery ;)

"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7428 dnia: Czerwiec 23, 2019, 16:42:37 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5091
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Klasyki są, ale gdzie noc?  :P
Nie, żeby wazelinka, ale twój wygląda najlepiej, z tych wszystkich. Reszta jakaś taka nijaka.Kolory nieciekawe, a ten na końcu, to już w ogóle ginie w tłumie.Bardzo dobrze widać różnicę pomiędzy starym typem felg trójramiennych, a nowym, oczywiście na korzyść nowego. Ten stary typ, to jedynie jakoś lepiej wyglądał na tym fioletowym atu z targów, bo zdaje się były polakierowane pod kolor nadwozia.Na tym kombi, to takie dziwne dekle, czy alusy jakieś takie na wypasie?
To są wszystkie polonezy z Krakowa i okolic? Słabo jakoś  ;-|

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7429 dnia: Czerwiec 23, 2019, 17:48:02 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Bo pierwszy jest jaskrawy, a pozostałe stonowane.
Tamte też są fajne bo już auta w takich kolorach nie kupisz.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7430 dnia: Czerwiec 23, 2019, 19:21:19 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Bardzo dobrze widać różnicę pomiędzy starym typem felg trójramiennych, a nowym, oczywiście na korzyść nowego.
Ja wiem, czy tak oczywiście? Mnie się bardziej podobają te z rantem, bo ogólnie takie wolę.
To są wszystkie polonezy z Krakowa i okolic?
Większość poloneziarzy i fiaciarzy, znanych mi, oczywiście tylko z obserwacji, to banda indywidualistów. Samochody co jakiś czas gdzieś na mieście się przewijają, lecz próżno ich szukać na jakichś spędach posiadaczy FSO. I wielu z nich to bynajmniej nie dziadkowie, którzy mają wywalone na miłośników, bo jeżdżą swomi wehikułami od wielu lat z przyzwyczajenia i przed śmiercią nie chcą już zamieniać pupowozu na nowszy. Często za kierownicą widzę właśnie dość młodych facetów i dziwi mnie, że nie czują potrzeby integracji, choćby ze zwykłej ciekawości. Widocznie każdy z nich uważa się za najlepszego i wyjątkowego, a pozostali to dla niego niegodni. Taka postawa niczego dobrego do tzw. środowiska oczywiście nie wnosi, ale jest jak jest.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7431 dnia: Czerwiec 23, 2019, 20:59:28 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1307
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
W mojej okolicy (Koluszki) też jestem osamotniony. A szkoda bo czasem można by sobie pomóc. Nie skromnie powiem że mam garaż z kanałem i sporo narzędzi, wiec jakby ktos chciał to służę pomocą.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7432 dnia: Czerwiec 23, 2019, 22:42:44 pm »

Offline maniek1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • fiat 125p
zrobione dzisiaj .

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7433 dnia: Czerwiec 24, 2019, 17:46:22 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
To są wszystkie polonezy z Krakowa
Same poldorovery . Były jeszcze inne  starsze auta z FSO. Niestety u nas jest popieprzona organizacja i nie wpuszczą cię wśród borewiczów  , przejściówek i kredensów mimo że to FSO bo Polonez Caro , ATU i kombi to według organizatorów to nie Polonez kazali nam na uboczu się ustawić nie na środku placu z resztą fur ... Za to maluche Elegantem wjedziesz bo maluch to maluch a Polonez to nie Polonez ...

Często za kierownicą widzę właśnie dość młodych facetów i dziwi mnie, że nie czują potrzeby integracji

Zgodzę się ale w większości to osoby które kupiły takie auta bo teraz taka moda ... Szczyle które pokatują przyjdzie do zapłaty OC to za co ja zapłacę albo auto zaczęło rdzewieć to trzeba je złomować a jedyne w aucie co zrobi to na chama glebe i tyle kij że reszta się rozsypuje ... W Krakowie było nawet kiedyś forum Małopolskiej sekcji FSO ale wszystko się wykruszyło a forum padło . Było to za czasów gdy Żuczek, S.O.V.A ,Szyba  się na nim udzielał jeszcze jak Motoklub żył tak to  jest nas garsta kumpli którzy się trzymają razem i mają skrzywienie na Poldoloty ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2019, 17:55:38 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7434 dnia: Czerwiec 24, 2019, 22:13:51 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
 W Krakowie było nawet kiedyś forum Małopolskiej sekcji FSO ale wszystko się wykruszyło a forum padło . Było to za czasów gdy Żuczek, S.O.V.A ,Szyba  się na nim udzielał jeszcze jak Motoklub żył tak to  jest nas garsta kumpli którzy się trzymają razem i mają skrzywienie na Poldoloty ;)
[/quote]

To FSO MOTOKLUB upadł już całkiem?
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7435 dnia: Czerwiec 24, 2019, 22:33:31 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Wychodzi na to że większość klpnów ptk umiera lub całkiem umarła. My niczym ostatni dinozaur w dobie twarzoksiążek i podobnych jeszcze trwamy.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7436 dnia: Czerwiec 24, 2019, 22:51:04 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1307
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
FSO AK umarło dwa lata temu z tego powodzu że admonistracja zmieniła formę forum. Forum nie działało jak powinno i ludzie dali sobie z nim spokój. Szkoda, bo jeszcze w latach 2014-17 bylo sporo postów dziennie. Teraz 3 posty na dwa tygodnie.
Na Facebooku jest kilka forów. Należę do nich ale nie ogarniam ktore jest które. Nic tam nie pisze, tylko śledzę posty.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7437 dnia: Czerwiec 24, 2019, 23:32:38 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
W Krakowie było nawet kiedyś forum Małopolskiej sekcji FSO ale wszystko się wykruszyło a forum padło . Było to za czasów gdy Żuczek, S.O.V.A ,Szyba  się na nim udzielał jeszcze jak Motoklub żył tak to  jest nas garsta kumpli którzy się trzymają razem i mają skrzywienie na Poldoloty ;)

Pomijając wymienione osoby, którym nic złego zarzucić nie mogę, a nawet wręcz przeciwnie, to w Motoklubie się działy niezbyt przyjemne rzeczy, począwszy od tego że założyciel opuścił klub po jakiejś grubszej kłótni parę lat temu, a skończywszy na tym że niektóre osoby które mocno się tam udzielały, mają obecnie opinię druciarzy i niesolidnych handlarzy.
Jakby tego było mało, groźby pobicia też się tam zdarzały, więc nic dziwnego że później ludzie nie przyjeżdżają na spoty :]
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7438 dnia: Czerwiec 25, 2019, 07:26:03 am »

Offline pjak1

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Mężczyzna
    • pn C+
To FSO MOTOKLUB upadł już całkiem?
Tak całkiem oficjalnie to nie, ale jest to chyba bardziej przedłużanie agonii.
Zmieniliśmy adres serwera.
http://fsomoto.webd.pl/forum2/viewtopic.php?f=1&t=6297

ludzie nie przyjeżdżają na spoty
Dla mnie spoty i zloty zakończyły się wraz ze zlotem gdzie doszło do rękoczynów i rozbijania sobie aut. Ci którzy byli wiedzą o czym mowa, a bocian na pewno.
Słowne potyczki mistrzów klawiatury raczej nie są przyczyną nieobecności na zlotach (piszę tylko w swoim imieniu).
Po prostu szkoda nerwów, auta i po prostu wstyd.
Można napić się alokoholo (bo od tego jest), ale trzeba robić to z głową.
Tyle ode mnie. Nie podejmuję się dyskusji jakby co :D

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7439 dnia: Czerwiec 25, 2019, 11:38:30 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4661
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Mowa o tych ostatnich, "słynnych" Czerniewicach?  <cwaniak2>

Ale jaja, myślałem, że strona MKP przepadła już dawno na amen, a tu proszę, można poczytać stare tematy i posentymentalizować, jak się w gimbazie wpłaciło składkę klubową w zawrotnej wysokości 10zł, żeby uzyskać status klubowicza i mieć dumny napis nad avatarem  <rotfl2>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2019, 11:42:13 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...