Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1643988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7940 dnia: Maj 13, 2021, 18:03:28 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To źle, że zamiast ogólnie pojętego chlewu w motoryzacji nabieramy jakiegoś poziomu kultury technicznej i poczucia estetyki? :P
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7941 dnia: Maj 14, 2021, 09:12:00 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Przecież właściciel przyjechał tym brzydkim polonezem na spota, wiec można założyć ze wzrok u niego jeszcze dobry.  A ze dobry to pewnie sam te zacieki widział i mu nie przeszkadzały - jego auto jego decyzje.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7942 dnia: Maj 14, 2021, 10:57:20 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Jak mam coś robić na odpierdol to lepiej tego nie robić w ogóle,głupiego robota. Uczyć malować to się można na dowolnym kawałku blachy niż pierdolić z całym autem  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7943 dnia: Maj 14, 2021, 20:24:43 pm »

Offline maniek1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • fiat 125p
Alternator przygotowany do montażu, po wymianie łożysk komutatora , szczotek i koła pasowego.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7944 dnia: Maj 14, 2021, 21:22:30 pm »

Offline Chosnek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro +/- 97 1.8 16V
Jak mam coś robić na odpierdol to lepiej tego nie robić w ogóle,głupiego robota. Uczyć malować to się można na dowolnym kawałku blachy niż pierdolić z całym autem  <spoko>
A ty umiałeś/umiesz wszystko bez nauki na błędach?
Z twoim podejściem to najlepiej się położyć do Jesionki i czekać na położenie do dołka, może mam jeszcze uczyć się na kawałku blachodachówki? Dobrze że wszyscy tak ochoczo kupowaliście tego Poloneza gdy wisiał na forum przez jakiś czas. Na materiały nie wydałem więcej niż 300zł. Górę spieprzyłem, drugi odcień wyszedł już dobrze, to nie jest auto pokazowe i wystarczy że cieszy mnie. Kilka osób wie z jakiego stanu go wyciągnąłem i że nie spocząłem na laurach.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7945 dnia: Maj 14, 2021, 22:00:37 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 639
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Jak mam coś robić na odpierdol to lepiej tego nie robić w ogóle,głupiego robota. Uczyć malować to się można na dowolnym kawałku blachy niż pierdolić z całym autem  <spoko>

A ty umiałeś/umiesz wszystko bez nauki na błędach?
Z twoim podejściem to najlepiej się położyć do Jesionki i czekać na położenie do dołka, może mam jeszcze uczyć się na kawałku blachodachówki? Dobrze że wszyscy tak ochoczo kupowaliście tego Poloneza gdy wisiał na forum przez jakiś czas. Na materiały nie wydałem więcej niż 300zł. Górę spieprzyłem, drugi odcień wyszedł już dobrze, to nie jest auto pokazowe i wystarczy że cieszy mnie. Kilka osób wie z jakiego stanu go wyciągnąłem i że nie spocząłem na laurach.




Ceni się zapał u człowieka i chęć robienia czegokolwiek. U niektórych jak widać jest tryb 0/1 albo umiesz perfekt, albo nie rób wcale. Ważne że tobie się auto podoba, a to najważniejsze. Sam kupiłem niedawno urządzenie do piaskowania i też na poldku będę się uczył piaskować, jak już to ogarnę będę próbował lakierować czy wyjdzie nie wiem, ale będę próbował.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2021, 22:06:25 pm wysłana przez lukasz190 »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7946 dnia: Maj 14, 2021, 22:21:21 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Co komu do domu jak chata nie jego. Niektórym nie podoba się styl zardzewiałego rzęcha, czy 200 KM pod maską, bo wolą skromnie i wygodnie.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7947 dnia: Maj 15, 2021, 06:05:38 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Cytuj (zaznaczone)
(Tak jak było fabrycznie)

Polonez nigdy nie miał progów w kolorze, ze względu na ciężki optycznie wygląd i zwężające się poniżej linii drzwi progi :) Chyba pomyliłeś ze 125p.
Nic nic pomyliłem. Napisałem, że fabrycznie były czarne.
Kolor tak ale z dokładką tą późniejszą co w plusach jest . Bez tego jakoś bidnie to wygląda .
I bez tego mi się podoba. :)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7948 dnia: Maj 17, 2021, 18:59:18 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
A czegoś takiego to ja jeszcze nie widział...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7949 dnia: Maj 17, 2021, 20:18:53 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
po co trzęsiesz gaciami jak to fakę i pod tytuł jak miałbym wyglądać 125p gdyby nadal był produkowany.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7950 dnia: Maj 17, 2021, 20:58:46 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 559
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
Tak się robi lifting, a nie jakieś tam fotoszopy.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7951 dnia: Maj 30, 2021, 07:40:13 am »

Offline maniek1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • fiat 125p
Sobotnia wyprawa.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7952 dnia: Maj 31, 2021, 00:16:50 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ja właśnie wróciłem, miało być 750km, wyszło ponad 800 w dwa dni. Dojechałem cały, zadowolony, z dwoma kompletami kolumn estonia w bagażniku, wielkim zegarem "elektronika-7", prawie kompletną perkusją polmuz i różną inną drobnicą (no oprócz dwóch osób na pokładzie).

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7953 dnia: Maj 31, 2021, 08:30:06 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Proszę mu nie wierzyć,dobrze wiadomo że nie da się zrobić takiej trasy polonezem bez podstawowych systemów typu ABS,ESP,chwdp  <lol2>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7954 dnia: Maj 31, 2021, 08:38:11 am »

Offline AndrzejP

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus GSI
Proszę mu nie wierzyć,dobrze wiadomo że nie da się zrobić takiej trasy polonezem bez podstawowych systemów typu ABS,ESP,chwdp 
Niby tak, ale zamiast tego miał systemy kolumn oraz perkusję :)

Szkoda, że tego sprzętu nie wystawił obok PNa do zdjęcia przed bramą :) To byłby hicior :)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7955 dnia: Maj 31, 2021, 09:10:33 am »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2076
Ja właśnie wróciłem, miało być 750km, wyszło ponad 800 w dwa dni. Dojechałem cały, zadowolony, z dwoma kompletami kolumn estonia w bagażniku, wielkim zegarem "elektronika-7", prawie kompletną perkusją polmuz i różną inną drobnicą (no oprócz dwóch osób na pokładzie).
Czasami się zastanawiam czy to nie ty https://www.youtube.com/user/ARQbyTontechUNITRA/videos

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7956 dnia: Maj 31, 2021, 13:16:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Proszę mu nie wierzyć,dobrze wiadomo że nie da się zrobić takiej trasy polonezem bez podstawowych systemów typu ABS,ESP,chwdp  <lol2>

Nie no, dojechałem, ale po drodze 3 razy wpadłem w poślizg przez te cholerne resory piórowe i brak ESP, wszystkie zęby dla mnie wypadli na nierównościach przy jednoczesnym pływaniu od lewej do prawej na tych 13-tkach, ogłuchłem od przeraźliwego hałasu i dokonałem na poboczu okazjonalnego remontu silnika. Oczywiście v-max przelotowa 90km/h. A w ogóle to wszystko fiksja, bo polonez nie dojechałby do Warszawy, przecież po drodze nie ma żadnego ASO FSO <lol>

Czasami się zastanawiam czy to nie ty https://www.youtube.com/user/ARQbyTontechUNITRA/videos

Nie, ARQ śmiga (chyba) maluchem elegantem.

Szkoda, że tego sprzętu nie wystawił obok PNa do zdjęcia przed bramą :) To byłby hicior :)

Z takich mam tylko zdjęcie po odbiorze części sprzętu pod jednym z ostatnich niezmodernizowanych dworców "z epoki".



Perkusję odebraliśmy po wyjeździe spod bramy (choć i tak musieliśmy zrobić kolejne 40km, i wrócić z powrotem A2 do centrum, władować się w korek i później pruć ile się da, bo kolega miał na nockę do pracy, a my mieliśmy opóźnienie przez przeciągające się zwiedzanie :P No i jak raz to załadowałem, to nikt by mnie nie przekonał, żeby to wszystko wyciągać i od nowa układać. Z początku widząc ten zestaw do zabrania (centrala, werbel, 3 tomy, studnia, stojaki do hi-hatu, dwa bijaki, kompletna perkusja oprócz talerzy plus masa dodatkowych, dublujących się części), miałem zamiar studnię i brzydszy tom zostawić pod śmietnikiem, ale koniec końców - kumpel przekonał, że "upchniemy", i załadowaliśmy to bez szkody dla tapicerki i pozostałych gratów...



Plus taki, że nie musieliśmy włączać radia w drodze powrotnej, pasażer mógł sięgnąć ręką po bęben, zagrać coś i samemu pośpiewać.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2021, 13:24:44 pm wysłana przez Daniel#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7957 dnia: Maj 31, 2021, 14:10:39 pm »

Offline AndrzejP

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus GSI
Z początku widząc ten zestaw do zabrania (centrala, werbel, 3 tomy, studnia, stojaki do hi-hatu, dwa bijaki, kompletna perkusja oprócz talerzy plus masa dodatkowych, dublujących się części), miałem zamiar studnię i brzydszy tom zostawić pod śmietnikiem, ale koniec końców - kumpel przekonał, że "upchniemy", i załadowaliśmy to bez szkody dla tapicerki i pozostałych gratów...
Polecam zainwestować w hak :) Otwiera to sporo możliwości, jeśli chodzi o transport.

Skoro klapę udało się domknąć to nie było tragedii :)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7958 dnia: Maj 31, 2021, 15:03:36 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Tym autem nie wożę zazwyczaj takich ładunków, to był wyjątek :P Haka nie będę montował. Za to prawdopodobnie przeniosę butlę w koło zapasowe.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7959 dnia: Maj 31, 2021, 15:19:31 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
pod jednym z ostatnich niezmodernizowanych dworców "z epoki".
przeciez tam byl remont, a ostatnio to nawet daszki na przystankach zniknely  ;-| , wiec modernizacje ida pelna parą (czy moze bardziej kasą)

Za to prawdopodobnie przeniosę butlę w koło zapasowe.
no wlasnie, gdy na to patrze to niedobrze mi sie robi,
tylko w kolo to inna butle zamontuj, bo taka jak ta to raczej za oparcie kanapy  <cwaniak2>
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2021, 15:43:49 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.