Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1307592 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5500 dnia: Lipiec 30, 2017, 17:25:26 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
zacisk bendixa jest z aluminium, wiec dwa duzo wiecej od jednego lucasa wazyc nie powienno
orly? a jarzmo, to z włókna węglowego pewnie robili?
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5501 dnia: Lipiec 30, 2017, 18:57:18 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Poświadczenie na końcu stwierdza niezły wał: mianowicie że w ciągu 12 miesięcy wyprodukowali 5000 Polonezów Coupe z szybami akrylowymi!  <lol>
W czasach "socjalistycznych" takie hece były na porządku dziennym. Np Skoda "wyprodukowała 5000 swoich modeli rajdowych, których używała milicja jako samochody pościgowe", a w rzeczywistości istniały wyłącznie te używane na rajdach, ale kto mógł zanegować oficjalne informacje rządu Czechosłowacji? ;)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5502 dnia: Lipiec 31, 2017, 16:02:31 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Rajd Polski 1985, Szerla Maximum attack:

https://youtu.be/jrRV96NX_6k?t=18m37s
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5503 dnia: Sierpień 03, 2017, 16:59:34 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.youtube.com/watch?v=nlhgwtj0Xw0

Połowa benzyny niespalona  <lol2> Przy przyspieszaniu kopci na czarno, przy hamowaniu niebieska zasłona dymna  <lol2>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5504 dnia: Sierpień 06, 2017, 19:30:56 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
3:01, słychać tylny most, tyle że to nie Polonez a Mazda

https://youtu.be/ON9sdttuMoc?t=2m56s
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5505 dnia: Sierpień 06, 2017, 20:18:52 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3764
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Ledwo co. Zresztą w tak wygłuszonym aucie, jak MX-5 nie jest to specjalnie dziwne.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5506 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:01:25 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Co ten biedny Polonez może wiedzieć o wyciu mostu. Jechałem nie dawno najnowszym Mustangiem GT V8, przeb. ok 20.000km. Na prawdę mało jeszcze w życiu widziałem i słyszałem, ten Mustang mnie zaskoczył. Wycie mostu jest tak kurewskie że to co jest w zajechanym Polonezie to miód na uszy. Posłuchajcie sami:
https://www.youtube.com/watch?v=xC9hDw9vz1w&t=46s
Moje komentarze mocno lakoniczne i chaotyczne ale kierownik Forda zupełnie zielony w te tematy. Taki typowy warszafffski korposzczur.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5507 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:14:18 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
K... co to jest...
Skurwiel jeden z drugim lakieruje rdzę i się chwali że orżnął w ten sposób kogoś na kilka tys. zł, i setki ludzi mu jeszcze za to like'i daje. W jakim ja kraju żyję!  ;-|

https://youtu.be/Edhikr2pCCg?t=16m21s

Gdybym był prawnikiem to bym znalazł nowego właściciela i bym mu za darmo sprawę w sądzie poprowadził, byle tylko dać nauczkę tym pajacom i oszustom którym się wydaje że są fajni.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5508 dnia: Sierpień 07, 2017, 10:28:58 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No, ma widzę kilku obrońców i takich, co to piszą, że uratował tego poloneza.Co ci ludzie mają w głowach?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5509 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:28:42 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Przecież w umowie było do poprawek lakierniczych ;-)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5510 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:37:53 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Widziałem ten materiał. Masakra. Przypomniał mi się odcinek "fanów 4 kółek" z zamierzchłych czasów, w którym malowali doły drzwi w fordzie capri sprayem. Tylko, że tam nie malowali rdzy  ;p

BTW gdzie sieją takich debili jak ten, który kupił od niego takiego strucla za tą cenę...   <rotfl2> Cóż - facet po prostu chciał uwiecznić klasyczny "remont" poloneza - może nie dokładnie taki miał zamiar, ale pięknie udokumentował, w jaki sposób przez dziesięciolecia "remątowano" te auta.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2017, 11:47:15 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5511 dnia: Sierpień 14, 2017, 21:30:24 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
rozpowszechniam, moze pomoze to poszukiwaniach
https://www.youtube.com/watch?v=G6WgPzo_8jI&t=0s
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5512 dnia: Sierpień 14, 2017, 23:12:40 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ku*wa, włos się na głowie jeży.Znam dobrze tą trasę, jeździłem tamtędy wiele razy.Nigdy człowiek nie myśli, że coś się może stać, bo staram się jeździć rozważnie.Młodzieńcza brawura mi raczej przeszła, ale jak widać, przez jakiegoś debila, można zostać, w najlepszym razie, kaleką.  ;-| Tak właśnie się dzisiaj każdemu spieszy.Za dobre auta mają i za mało tego, co powinno być między uszami.Jeździsz sobie normalnie, spokojnie, a i tak cię jakiś debil może zabić.I pomyśleć, że to jest w sumie zwykła droga, jakich u nas wiele, a nie żadna ekspresówka.Zresztą, po miastach też jeżdżą jak debile, a co dopiero na tych "szybkich" drogach.Zaczynam myśleć, parafrazując popularne sformułowanie o silnikach od kosiarek w samochodach że właśnie takie powinni wsadzać.Moc nie większa, niż 10 KM i niech sobie ciśnie.Takim debilom, to nawet skutera bym nie dał, bo za mocny.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5513 dnia: Sierpień 15, 2017, 12:47:20 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Jak ktoś wypada na pobocze, to trzeba się salwować ucieczką, bo będzie próbował wrócić i wtedy prawdopodobnie stanie się coś jak na powyższym filmie.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5514 dnia: Sierpień 17, 2017, 02:03:26 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Patrzę, i nie wiem ile musiał wypić kierowca tego Honkera żeby wjechać tak by się zakopać.

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-minister-macierewicz-utknal-w-blocie,nId,2429131

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5515 dnia: Sierpień 17, 2017, 12:17:11 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie wiem po co najazd na Honkera, moze autor artykulu ma uraz psychiczny, bo jezdzi jakims kuszkajem, kurakiem czy innym syfem,
a ze dajhajsu wyciagnelo,to na niego nie wypada psioczyc, ze tylko bieda moze jezdzic dajhajsu ,

Honker zakopal sie tylko i wylacznie z powodu kierowcy, ktorym byl misio-pysio albo inna corka lesnika,
maciora z racji,ze nie mial gdzie uciec,bo tam tylko polamany las, to postanowil zapozowac do zdjecia,
ciekawe tylko,ze skoro to byla kolumna, to gdzie jest reszta wozow ? koles z dajhajsu ma u mnie wielkiego ch w d za to,ze wyciagnal to tałatajstwo z ich naturalnego srodowiska, czyli błota (wersja luksusowa, bo to pany som ,normalnie to i w szambie zanurkowac lubią) zamiast zajac sie pomoca dla faktycznie potrzebujacych,
a maciora w blocku niech by siedziala az zgnije
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5516 dnia: Sierpień 17, 2017, 20:25:25 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ten rząd stawia na świeżość - najlepszy kierowca to taki, który jeszcze nigdy nikogo nie wiózł, a jeszcze lepiej, jeśli nie ma prawa jazdy, bo wtedy nie ma też starych nawyków, nie jest rutyniarzem. Tremę ma, ale taką zwykłą, bo po prostu jedzie, a nie zastanawia się, jak się zachować wioząc takie "osobistości". A Polacy... Cóż... Niech się uczą zjeżdżać z drogi.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5517 dnia: Sierpień 17, 2017, 20:55:19 pm »

Offline Michał M#1985

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 292
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI & Polonez Atu Plus 1.6 GLI
Za czasów POpaprańców też takie akcje miały miejsce.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5518 dnia: Sierpień 17, 2017, 20:57:39 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Za czasów POpaprańców też takie akcje miały miejsce.
prawdopodobnie klamiesz
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5519 dnia: Sierpień 17, 2017, 22:14:19 pm »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
prawdopodobnie klamiesz
KGB TY nasza forumowa alfa i omego! WiS. Wszędzie jesteś i wszędzie denerwujesz. Aż się czytać forum odechciewa, bo wszędzie swoje musisz wpisać. Płacą ci za pisanie? Ile? Bo ja też chce zarobić!  ;>
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)