GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > CAŁA POLSKA

Zgłaszanie postów

<< < (2/3) > >>

Bartekcom#1982:
Czy niesie ze sobą jakieś utrudnienia moderatorowi jak przypadkiem zgłosiło się kilka postów niesłusznie przez to że często przeglądam forum na telefonie. I łatwo kliknąć to przez przypadek. Z góry za to przepraszam.

Excalibur#1937:
Nie. Nie ma również z tego tytułu żadnych konsekwencji. Zgłoszenia są przeglądane i analizowane. Jeśli wg Moderatora zgłoszenie jest "na wyrost" że tak to ujmę to jest po prostu zamykane bez czynienia dodatkowych czynności.

Daniel#1984:
Zgłosiłem dość agresywny post kolegi DF w którym określał osoby w temacie (w tym mnie) per wywłoki społeczne, gestapo, ormo, opłacany bot itd, i to nie był pierwszy raz kiedy sobie pozwalał na takie określanie innych użytkowników forum. Część inwektyw których nie mógł wrzucić do posta ma aktualnie w podpisie. Temat zniknął, ostrzeżenia nie dostał. Ja za zwrot "nie zesraj się" skierowany w kierunku autosana który wyraźnie mnie prowokował od pewnego czasu w niektórych tematach, dostałem warna 50%  "za chamstwo". Czy wobec kolegi który tak pieszczotliwie nazywa innych użytkowników z tematu który dotyczył dyskusji "ścierwami" w swoim podpisie nie będą wyciągnięte żadne konsekwencje? Czy granice są tylko dla klubowiczów, a będąc sympatykiem można sobie pozwalać na wszystko? Temat spadł, ale pewnie jest dostępny dla moderacji.

AUTOSAN:

--- Cytat: Daniel22#1984 w Sierpień 31, 2020, 20:55:47 pm --- który wyraźnie mnie prowokował od pewnego czasu

--- Koniec cytatu ---
Radzę, abyś darował sobie te insynuacje. Nic do Ciebie nie mam i nigdy, w żadnym poście Cię nie atakowałem, prowokowałem itd. Chcesz dostać kolejne ostrzeżenie?

Daniel#1984:
A czemu nie, będę miał więcej czasu na wszystko :) Jak chcesz to sobie zgłaszaj, miłego naciskania klawiszy, jak odczuwasz z tego powodu przyjemność. Ja odebrałem inaczej posty z ostatniego miesiąca w moim kierunku. W każdym razie jak masz z tym dalej problem to polecam zamiast rozmawiać ze mną przez moderację czy przez forum prościej wykonać do mnie telefon (masz) napisać przez komunikator fb (masz) lub gg(masz). I na tym kończymy temat, bo dotyczy on innej kwestii.

Zadałem pytanie do moderacji, czy kolega DF może więcej niż reszta, bo to nie był pierwszy raz, kiedy się tak zachowuje, i mam podobne odczucia jak w przypadku grejfruta, kiedy inni dostawali ostrzeżenia, tylko nie osoba która robiła największy śmietnik, i to przez bardzo długi czas.

Kolejny przykład: http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=51747.msg814438;topicseen#msg814438

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej