Autor Wątek: Dywagacje na temat środy...  (Przeczytany 8161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2011, 19:26:55 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Jedyny spot "w terenie" jaki ostatnio udało nam się odbyć to był Orłowiec... temat skutecznie nakręcał kolega Andrzej i wypaliło dzięki sporej frekwencji.

Polać Wojtasowi!

Nie polewaj bo znów będzie krzyk o kółku adoracji...

Nie chcę na forum Poloneza faworyzować żadnej innej marki, zresztą sama jestem najwięszką miłośniczką Polonezów dlatego proponuje, żebyś we własnym zakresie sprawdził kiedy odbywają się inne spoty i zobaczył czym się różnią od naszego :)

Nikt Ci nie broni zakładać tematów w sekcji i proponować konkretne imprezy regionalne, ale dorobek "nastu" postów na forum nie robi szału i nie powala aktywnością w życiu naszego klubu...
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2011, 19:30:34 pm »

andrzej89031

  • Gość
spocik racja wypalil tylko szkoda ze autka na czas nie zrobilem i musialem sie na trasie zatrzymywac. Wiem wiem zachowalem sie jak gowniaz wiecej nie bede jestem otwarty na wszelkie propozycje wyjazdu np za miasto zeby bylo urozmaicone. Jak dla mnie mozna pojechac na Ślęze do sobotki duzy parking jest gdzie zjesc a daleko nie jest

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2011, 19:35:36 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
spocik racja wypalil tylko szkoda ze autka na czas nie zrobilem i musialem sie na trasie zatrzymywac. Wiem wiem zachowalem sie jak gowniaz wiecej nie bede jestem otwarty na wszelkie propozycje wyjazdu np za miasto zeby bylo urozmaicone. Jak dla mnie mozna pojechac na Ślęze do sobotki duzy parking jest gdzie zjesc a daleko nie jest

nikt nie ma do Ciebie pretensji o stan auta bo używana maszyna w każdej chwili może paść...
i rację ma kolega, na Ślęże niedaleko, parking, miejsce na grilla, można coś pozwiedzać i jak tylko będzie cieplej (okolice kwietnia) to taka propozycja powróci....

Mimo to nadal nie mamy żadnych konstruktywnych sygnałów od osób zniesmaczonych pizzą ze środy oraz tych rzekomo innych spotowiczów którzy się tak czuli podobno olani...
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2011, 19:46:11 pm »

andrzej89031

  • Gość
dlatego siadam na kanal w sobote bo mam troche roboty przy malenstwie wiec przy najblizszej okazje wyscigowka nie zawiedzie

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2011, 19:55:03 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Wojtas, po pierwsze jestem z Wrocławia i zaproponowałam już dawno, że ruszę dupę np. do Nysy to nikomu nie pasowało. Byłam za tym żeby spotkać się wcześniej, w weekend itd to też nie pasowało. Więc nie pisz mi, że wylewam gorycz i niczego nie proponuje bo Nysa była najbardziej konkretną propozycją na ten czas, która wypłyneła ode mnie. Pomijając inną propozycję zw. z parkingiem jak był śnieg a pod milenijnym zajęte to woleliście się cisnąć.  Co do pizzy, byłam kiedyś na spocie gdzie osoba, która jechała po pizze powiadomiła osobiscie 30 osób lub więcej i zebrała 30 zamówień, więc jakoś się dało to załatwić.  Jeżeli chodzi o piwo o którym pisałes to nigdy nic o tym nie słyszałam, najwidoczniej pomysłodawcy nie chcą, żebym o tym słyszała.
Co do kółka adoracji to szkoda, że nie ma kogo adorować.

Mądry chłopczyku Rafałku nikt mnie nie zmusza do przyjeżdżania na spoty, bo mimo wszystko jest parę osób z którymi można fajnie porozmawiać, dlatego ucieszę Cię wiadomością, że kiedyś jeszcze spotkasz mnie na spocie, niestety nie zobaczę Twojego szcześcia na twarzy bo nawet nie wiem jak wyglądasz... niestety nie rzucasz się w oczy tak jak nasza iskiereczka :)

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2011, 20:00:49 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Co do kółka adoracji to szkoda, że nie ma kogo adorować.

całe szczęście... akurat tu przyznam rację... :P
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2011, 20:03:13 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Mądry chłopczyku Rafałku nikt mnie nie zmusza do przyjeżdżania na spoty, bo mimo wszystko jest parę osób z którymi można fajnie porozmawiać, dlatego ucieszę Cię wiadomością, że kiedyś jeszcze spotkasz mnie na spocie, niestety nie zobaczę Twojego szcześcia na twarzy bo nawet nie wiem jak wyglądasz... niestety nie rzucasz się w oczy tak jak nasza iskiereczka
Heh... Zapamiętam sobie i jeśli będziesz na najbliższym spocie to niezapomnę Cię poinformować, że ja to ja :P poza tym, jak chcesz się wypowiadać na temat rozmów z nami, to podejdź chociaż raz i porozmawiaj, a nie stajesz gdzieś na szarym końcu, przychodzisz się tylko przywitać i wracasz na szary koniec...

Dziękuję.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2011, 20:14:27 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Ja przynajmniej potrafię się przywitać i pożegnać w porównaniu do innych Rafałku i tutaj akurat nie mam na myśli Ciebie bo jak już wspomniałam nie wiem jak wyglądasz więc o Tobie tego nie mogę powiedzieć... i tyle na ten temat, jestem otwarta na wszelkie propozycje, Nysa nadal aktualna można zamówić domki jakbyśmy się na 2 dni wybrali, w zasadzie to mam na myśli Was bo dla mnie panuje tutaj za ciężkie powietrze. Jutro jadę pod Milenijny o 19 więc też zapraszam. Pozdrawiam

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2011, 21:11:47 pm »

mogles

  • Gość
Kaśka_Wro myślę że jeśli nie możesz całości namówić na Nysę to ja i Graczol jesteśmy dostępni co weekend daj znać i wpadaj no problem. Jak by nie patrzeć to właśnie z Nysy pochodzę :P Co do majówki w Nysie i spotkania pod fabryką to ciekawy pomysł. Rynek ładny fakt Jaro ale ciężko będzie tam stanąć za to jezioro i jakieś piwko czy grill jak najbardziej :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 21:23:02 pm wysłana przez mogles »

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2011, 21:15:35 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Widzę, że atmosfera przyjaźni, szacunku, bezinteresowności  i zrozumienia tu panuje. To dobrze wróży na przyszłość...
Następne spoty z pewnością będą równie udane...

Kasiu. Jutro nie mogę bo pracuję do późna...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 03, 2011, 21:34:37 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Jezioro nyskie to nawet lepszy pomysł niż rynek... Można zrobić spota dwudniowego, wynająć domki, piwa się napić :one:
LOW & SLOW

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 03, 2011, 21:47:09 pm »

mogles

  • Gość
Jezioro nyskie to nawet lepszy pomysł niż rynek... Można zrobić spota dwudniowego, wynająć domki, piwa się napić :one:

Jaro kończmy OT w tym temacie założyłem już "poważny" wątek w tej sprawie :)

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2011, 17:56:28 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Najbardziej karygodne zachowanie było kolegów, którzy ustawiali sobie światła
Nie wiem w czym to był problem ;) Xprot miał problem już od dłuższego czasu że miał źle ustawione światła i raził po oczach innych, więc po prostu postanowił razem ze mną ustawić na szybki sposób światła :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 18:46:41 pm wysłana przez krzychumy4 »

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 04, 2011, 18:13:27 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Jak to nie wiesz w czym był problem? na spocie się zamula, a nie naprawia!!!!! Trzeba było iść do mechanika ustawić sobie światła! :D:D a tak na serio to jeszcze raz dzięki za zderzak :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 18:16:26 pm wysłana przez Kaśka_Wro »

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2011, 18:37:16 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
xprot'owi podziękuj :) Ja tylko trzymałem latarkę :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 18:47:10 pm wysłana przez krzychumy4 »

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2011, 18:56:43 pm »

Offline xprot

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 328
    • borocaro+ gsi
krzychu, nie zrozumiales jak przesiakniety ironia byl post graczola :P

po co sie bulwersowac. wystarczylo powiedziec wprost, ktokolwiek podpadl ze jest krzywy i brzyyyyyyyyyyydki.

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 09, 2011, 21:10:22 pm »

Szimo

  • Gość
@Kaśka_Wro

Widziałem Cię raz dziewczyno na oczy i szczerze powiem że nie wiem nawet jak wyglądasz.. Przyjechałaś na spota z jakimiś kolegami i stałaś po drugiej stronie parkingu. Mówisz że na innych spotach pytają wszystkich czy chcą tą nieszczęsną pizzę a Ty nawet nie miałaś czelności się przywitać a byłem wcześniej od Ciebie. Masz pierwszą zasadę spota. Osoba która przyjeżdża to się wita.. i nie wyskakuj mi tu z solidarnością męska bo jest śmieszne..

Może na innych spotach rozmawiają o motoryzacji ale u nas takich tematów nie brakuje, wystarczy podejść. Znamy się również jakiś czas i staramy się rozmawiać o wszystkim a zwłaszcza w zimie jak się rzadko widujemy.. Wojtass napisał posta o propozycjach więc proszę je tam kierować. To tyle i zakończcie ten temat bo jest śliski jak masełko na mojej kanapeczce :P

P.S.
Jak się dowiedziałem że będzie dziewczyna z Polonezem to się ucieszyłem że są takie kobiety jak Ty.. i trochę się rozczarowałem :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 21:13:12 pm wysłana przez Szimo »

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 10, 2011, 21:12:09 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
W takim razie witam Cie Szimo i przepraszam, że Cię pominęłam na którymś spocie, gdyż zawsze staram się ogólnie wszystkim powiedzieć cześć, a że jest tylu mężczyzn na spocie czasami mogę kogoś pominąć w szczególności, że nie mam pamięci do twarzy. A jeżeli było to na ostatnim spocie to nie wiem jak mogłam Cię pominąc skoro jak przyjechałam staliście wszyscy w jednej grupce, której ogólnie powiedziałam cześć a co do podawania ręki to z każdym się przywitałam i przedstawiłam na pierwszym spocie więc, mogłam nie pamiętać, że Ciebie wtedy nie było.  Przykro mi, że się na mnie zawiodłeś, nie wiem do czego to była aluzja, ale pocieszę Cię, że nie jestem jedyną dziewczyną, która jeżdzi Polonezem i się tym interesuje.

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 11, 2011, 01:26:42 am »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
ale pocieszę Cię, że nie jestem jedyną dziewczyną, która jeżdzi Polonezem i się tym interesuje.

no właśnie cóż by to było na spotach bez naszej Oli :P - na szczęście będzie serniczek i będzie co jeść :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 01:27:18 am wysłana przez wojt@s#1932 »
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 11, 2011, 10:39:04 am »

leokadiaq

  • Gość
Ludzie zachowujecie się jak panny na wydaniu; gdzie "męska konkretność"?? Spotkajmy się na następnym zlocie i sobie wyjaśnijmy wszystko face to face bo takie obsmarowywanie jeden drugiego (z ironia czy też bez), czy po prostu pisanie by się odgryźć jest śmiechu warte i godne zachowanie dzieci z podstawówki , które nie maja odwagi powiedzieć komuś prosto w twarz. Moim zdaniem, biorąc pod uwagę fakt, że łączy nas miłość do FSO(w mniejszym lub większym stopniu), powinniśmy traktować siebie nawzajem z większą wyrozumiałością i przymrużeniem oka a nie tylko czepiać jedno drugiego!!
P.S. Dziękuje Wojtku za uwzględnienie mnie jako kobiety;P