Autor Wątek: Neckbreaker Atu + '99  (Przeczytany 71626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 21, 2019, 22:56:49 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Znając podejście funkcjonariuszy do tego samochodu to pewnie usłyszę że to fajny pomysł, o ile w ogóle się zorientują. A co do kanapy to skajowy oryginał z radiowozu więc i zagłówki są skajowe.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 21, 2019, 23:02:26 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tak Cię kręci ta "słynna" kanapa? Ja bym tam wolał raczej IG, jak z przodu. Coś takiego psuje wygląd, ale to tylko moje zdanie. To mówisz, miśki lubią to auto?

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 21, 2019, 23:15:53 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Też za mną chodzi ta kanapa. Swoją drogą jak ta kanapa wygląda w rzeczywistości ? Tandetny, pękający skaj jak w Maluchu ?
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 21, 2019, 23:36:21 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Ja bym tam wolał raczej IG, jak z przodu.
Też bym wolał, dostałem ją z fotelami więc jest.

To mówisz, miśki lubią to auto?
Zdarzało mi się być zatrzymywanym tylko po to żeby sobie obejrzeć i pogadać o standardowych bzdurach.

Tandetny, pękający skaj jak w Maluchu ?
Góra oparcia i zagłówków popękała już od słońca ale na ile pamiętam to cerata z malucha była dużo gorszej jakości.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 22, 2019, 00:08:51 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna


To mówisz, miśki lubią to auto?
Zdarzało mi się być zatrzymywanym tylko po to żeby sobie obejrzeć i pogadać o standardowych bzdurach.


Dosyć zła sytuacja gdy śpieszysz się do pracy, na lotnisko, odwieźć kogoś na pociąg, albo padł Ci alternator i chcesz dojechać do domu zanim skończy się akumulator.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 06, 2020, 11:45:05 am »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Upgrade wzmacniacza, jak na sprzęt który dostałem za friko to nie mogę narzekać. Bas zrobił się zdecydowanie żywszy i mocniej kopie w plecy przez fotel. :) Może kiedyś się za to zabiorę i zasilę pozostałe głośniki tym starym Blaupunktem.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 16, 2022, 21:15:24 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Za zmianą wzmacniacza poszły od razu wymiana przewodów na grubsze (czerwone były wcześniej).


Wymiana alternatora na 100A z Alfy, do tego nowy akumulator Varty.



Wymiana przegnitych mocowań tylnego zderzaka, a skoro ściągnąłem już zderzak to przeniosłem wlew gazu pod klapkę i zaszpachlowałem po nim dziurę oraz polakierowałem w domowych warunkach cały zderzak.



I na dzień dzisiejszy skończyły się moje wieczne problemy z ładowaniem a auto w jesiennej scenerii prezentuje się następująco.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 16, 2022, 23:16:03 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
taka ciekawostka o alternatorze z Alfy:
latwiej go zamontowac w Polonezie niz wyciagnac z Alfy :/
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Neckbreaker Atu + '99
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 17, 2022, 11:18:37 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2282
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
fajnie że się nadal turla w jednych rekach, i że się chce coś jeszcze robić, ja w swoim od 8 lat nie mogę się zebrać na zakup 2 wzmaka.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem