Autor Wątek: szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)  (Przeczytany 5975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 02, 2004, 08:17:18 am »

Dziekan

  • Gość
Cytat: "Waldi#1837"
Witam. tak odnośnie ogrzewaniw tylnej szyby. u mnie też pafdło ogrzewanie, ale dlatego że mi pękł przewód tam w górnym rogu gdzie przechodzi z budy do klapy. Macie jakiś patent żeby to szybko i łatwo naprawić. Już raz wymieniałem cały przewód od wycieraczki ciągłrem go do wycieraczki aż do kostki, ale musiałem pół auta rozebrać.


Ja ten przewód po prostu systematycznie lutuje

pozdrawiam
Krzysiek

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 02, 2004, 11:34:55 am »

Waluś

  • Gość
Noa le lutowanie na długo nie starczy. I lut jest sztywny, także może pęknąć obok lutu. chyba muszę zastosować podobną technikę.
 :sad:

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 02, 2004, 22:32:02 pm »

Bartek GTi

  • Gość
taaa...atu + moje problemy to są...TA BLENDA MIEDZY LAMPY NA TYL TEZ NIE MOGE JEJ NIGDZIE ZNALEZC>>>ZNALAZLEM ZA 300 zł !!!!!!znalazlem za 150-200 pan mial mi zamowic bo powiedzialem ze biore od razu ale on jakos sie z tym nie spieszy zeby mi to przywiezc wiec albo cos kreci albo nie iwem nie maja  w tej jego hurtowni.Cięzka sprawa sory za takiego jakby OT ale nie wiem juz gdzie to kupic.AAA I DO WSZYSTKICH CO MAJĄ ATU...nie radze wyjmowac szyby,sama szyba gdzies sie znajdzie na gieldzie szrocie cos sie wymysli,ale najgorsza sprawa jest z....uszczelką do niej,to jest naprawde towar deficytowy,martwią mnie te rzeczy,ze z czesciami do w sumie poularnego samochodu sa problemy.Radze kupic ten lakier jak uda Ci sie to oszczedzisz sobie problemu.Ja mam szybe OK.ale wyjmowalem ja zeby polakierowac samochod,w koncu jakos znalazlem ta uszczelke,a plastiku dalej nie widac,przed lakierowaniem to bylo zwykle atu ktore przeobilem na plusa,belka pod deske mocowania deski,mocowania podsufitki jest troche roznic nawet w samym nadwoziu,teraz szukam  plastiku!!!!






POZDRAWIAM

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2004, 18:37:47 pm »

KARPIU#1848

  • Gość
tez szukam tego odblasku między tylne światła i ni cholery są oczywiście 220 zł od ręki no ale nie stac mnie na taki wydatek gośc miał na allegro nówkę tylko z ułamanym rogiem trochę kleju i byłoby ok chciał coś około 80 zeta a ja durny nie wziąłem uparłem się że nie dam więcej jak 50 no i jezdzę do dziś z obskórnym z tym lakierem nie wypaliło on jest dobry ale na małe przerwy słyszałem że niektóre warsztaty samochodowe się tym zajmują na zasadzie paska z aluminium czy miedzi i lutowania poszukam i spróbuję bo jak śnieg spadnie i mróz chwyci to nic z tyłu nie zobaczę i tu jest minus ATU że nie ma wycieraczki z tyłu wystarczyło by spryskac czymś konkretnym maznąc 2 razy wycieraczką i na cholere szyba ogrzewana a tak to dupa

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2004, 12:58:30 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Cytat: "barthezo"
Hutson#1423 napisał:
Cytuj (zaznaczone)

Szron od wewn?trz szyby jest rzadko się trafia. No chyba że masz wilgoć w aucie , niemasz garażu i czę?to je?dzisz z pasażerami co sapi? na szybę  

a od kiedy paski masz w srodku na szybie??
chyba ze c szybe odwrotnie wlozyli;]


to nieżle jak masz paski od zewn?trz :D

ja mam od wewn?trz , chyba bede musiał szybe obrócić   :roll:


Cytat: "Waldi#1837"
Witam. tak odno?nie ogrzewaniw tylnej szyby. u mnie też pafdło ogrzewanie, ale dlatego że mi pękł przewód tam w górnym rogu gdzie przechodzi z budy do klapy. Macie jaki? patent żeby to szybko i łatwo naprawić. Już raz wymieniałem cały przewód od wycieraczki ci?głrem go do wycieraczki aż do kostki, ale musiałem pół auta rozebrać.


ja mam poł?czone te kablę zł?czkami konektorowymi i zaizolowane , nie mam problemu z tymi kablami od wtedy jak tak zrobiłem
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

szyba ogrzewana atu + (nie grzeje)
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2004, 13:51:49 pm »

KARPIU#1848

  • Gość
a tak nawiasem to wie kto? jak to jest robione oryginalnie ? :?  tzn . czy przez natrysk czego? czy inaczej i może jest dostępny nie jaki? lakier ale to co? oryginalne z czego te paski s? zrobione np. miedz czy inny metal w sprayu :shock: