Autor Wątek: Wyniki konkurencji  (Przeczytany 7974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wyniki konkurencji
« dnia: Lipiec 19, 2011, 11:35:34 am »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Witam, na szybko wrzucam jeszcze nieprzepisane wyniki, w formie jakiej dostałem od prowadzących dany konkurs. Wiem, że wiele osób jest ciekawych i niecierpliwych stąd taka forma, w ciągu kilku dni jak znajdę trochę czasu to przepiszę wyniki i podam w bardziej przystępnej formie.
GLEBA




HAMOWNIA




HOL
   


SLALOM




ŚCIANA




TARCZA
     


WIEDZA O FSO





WULKANIZATOR




WYJAZD WAKACYJNY

  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2011, 14:40:12 pm »

JAREK P

  • Gość
 :] :] :] :] fajnie a co z nagrodami dla aut jakie wogóle wygrały i w jakich konkurencjach

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2011, 22:16:30 pm »

Bizon

  • Gość
Panie i Panowie.
Konkurencje ściana powinien wygrać Michau. Jego wynik powinien być 9,52 i wtedy puchar byłby jego. Niestety cyfra 4 została potraktowana jako 7 i stąd krzywdzący wynik dla Michaua.

Panowie organizatorzy. Co w tej sytuacji? Jestem w stanie ufundować puchar dla Michaua i pokryć koszty jego przesyłki.



/// Po co z posta choinkę robić? Wyedytowałem, żeby po oczach nie waliło.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 00:04:49 am wysłana przez Excalibur#1937 »

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2011, 23:39:51 pm »

Offline Dj. Illusion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polski Fiat 125p 1980 zwany Boguś
Właśnie też jestem tego zdania. I mam też pytanko co do ściany:
Na czym polegała wygrana w konkursie ściana?:
a. na dojechaniu do ściany i zatrzymaniu się jak najbliżej niej
b. na dojechaniu do ściany w jak najkrótszym czasie i olać odległość od ściany?
Polonez wymaga miłości! Mści się jeśli jej nie dostaje!
Był FSO 1500 85 r swap na 1.6 GLI
Był FSO Polonez Atu 96 1.4 GLI
Był Pushapek 1.4 GTI 16V

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2011, 11:31:09 am »

Offline michau

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1651
  • rover team
Szczerze? dobry czas i jaknajbliżej... bo wyniki czas+odległość były sumowane.
A co do konkurencji to nie wiem. Róbcie jak uważacie. Miałem się na miejscu kłócić, ale wyszło by że "płakałem nad przegraną"...
in garage : 1.4 16v, 1.5 8v  1.6 16v, 1.8 16v VVC, 2.0 OHC, 2.0DOHC
czy da się więcej? ;)

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2011, 19:25:18 pm »

Bizon

  • Gość
Są dwie próby.
Lepszy wynik jest brany pod uwagę, gorszy odrzucany. Dotknięcie ściany próba niezaliczona.
Wynik: czas+odległość=punkty. Im mniej punktów tym lepsza pozycja.
Dla przykładu:
Przypadek michaua:
4.53s+5cm=9,53
Lanzar;
4,01s+8cm=12,01

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:09:33 pm »

Offline michau

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1651
  • rover team
Kurcze no, wygrałem konkurencję UCZCIWIE, różnicą w sumie nie małą i mimo wszystko chciałbym otrzymać nagrodę która powinna należeć do mnie. Czuje się troche oszukany wygrywając i zostając zepchniętym na 2-gie miejsce...
in garage : 1.4 16v, 1.5 8v  1.6 16v, 1.8 16v VVC, 2.0 OHC, 2.0DOHC
czy da się więcej? ;)

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:57:33 pm »

Offline Marcin [oo==oo]

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • DF '75,DF '83 Atu '96, Insignia '09
Czy to są wyniki wszystkich osób z hamowni??
Nazywam sie Polski Fiat 125p
Moge sie podobac...
Łatwo mnie polubic...
Przyjemnie prowadzic...
Żyję w zgodzie z moim wlascicielem

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:11:05 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Czy to są wyniki wszystkich osób z hamowni??

Dla tych które podeszły się zapisać u sz.p. organizatora. :P

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:21:29 pm »

Offline Marcin [oo==oo]

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • DF '75,DF '83 Atu '96, Insignia '09
Aha rozumiem ;p ja tam od razu zostałem poproszony o wyspowiadanie się hehe a tak pytam bo zaskoczyło mnie że mój 1.4 według tego wypadł najlepiej wśród 1.4 ;p (oba pomiary były na Pb  nie posiadam LPG )
Nazywam sie Polski Fiat 125p
Moge sie podobac...
Łatwo mnie polubic...
Przyjemnie prowadzic...
Żyję w zgodzie z moim wlascicielem

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2011, 08:47:17 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Zasadniczo ja nie odpuściłem nikomu, chyba że KGB kogoś przepuścił ale raczej nie. Z tym PB/LPG trochę zamieszałem przyznaję się... U tych co mieli dwa paliwa wpisywałem oba wyniki, a u tych co mieli tylko PB to wpisywałem oba z pb. Jest nauczka na przyszły rok aby to jednoznacznie rozdzielić...

Kurcze no, wygrałem konkurencję UCZCIWIE, różnicą w sumie nie małą i mimo wszystko chciałbym otrzymać nagrodę która powinna należeć do mnie. Czuje się troche oszukany wygrywając i zostając zepchniętym na 2-gie miejsce...
To pytanie trzeba by zadać kolegom prowadzącym konkurencję. To na ich barkach spoczywało określenie zwycięzców. Organizatorzy otrzymali listę z zaznaczonym I, II i III miejscem i na tej podstawie wydali nagrody. Nie zawsze jest czas weryfikować wszystko tym bardziej że do tej pory każdy kto odpowiadał za prowadzenie konkurencji dokładał wszelkich starań aby przeprowadzić ją uczciwie i rzetelnie opracowywać wyniki.

 Analogicznie było z hamownią. To ja musiałem ustalić wyniki i jeśli bym się pomylił to organizatorzy powielili  by ten błąd...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:31:52 am »

Offline Szakal#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1669
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 4.2 V8 40V
Cytat: michau w Wczoraj o 20:09:33

    Kurcze no, wygrałem konkurencję UCZCIWIE, różnicą w sumie nie małą i mimo wszystko chciałbym otrzymać nagrodę która powinna należeć do mnie. Czuje się troche oszukany wygrywając i zostając zepchniętym na 2-gie miejsce...

To pytanie trzeba by zadać kolegom prowadzącym konkurencję. To na ich barkach spoczywało określenie zwycięzców. Organizatorzy otrzymali listę z zaznaczonym I, II i III miejscem i na tej podstawie wydali nagrody. Nie zawsze jest czas weryfikować wszystko tym bardziej że do tej pory każdy kto odpowiadał za prowadzenie konkurencji dokładał wszelkich starań aby przeprowadzić ją uczciwie i rzetelnie opracowywać wyniki.

Wydaje mi się że teraz powinno zostać tak jak już jest ... Puchary rozdane i tyle ...
Zawsze może się wkraść błąd ... Bez przesady nie była to walka o nie wiadomo co tylko zwykła zabawa ...
Był: Polonez Caro 1.4/1.6 GLI 16V 95' L-139
Był: Polonez Atu+ 1.6 GSI 01` 42U
Był: Polonez Caro 1.4/1.8 VVC GTI 16V 97`
Był: Polonez Caro 1.4 GLI 16V 96`

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2011, 11:50:35 am »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Cytat: michau w Wczoraj o 20:09:33

    Kurcze no, wygrałem konkurencję UCZCIWIE, różnicą w sumie nie małą i mimo wszystko chciałbym otrzymać nagrodę która powinna należeć do mnie. Czuje się troche oszukany wygrywając i zostając zepchniętym na 2-gie miejsce...

To pytanie trzeba by zadać kolegom prowadzącym konkurencję. To na ich barkach spoczywało określenie zwycięzców. Organizatorzy otrzymali listę z zaznaczonym I, II i III miejscem i na tej podstawie wydali nagrody. Nie zawsze jest czas weryfikować wszystko tym bardziej że do tej pory każdy kto odpowiadał za prowadzenie konkurencji dokładał wszelkich starań aby przeprowadzić ją uczciwie i rzetelnie opracowywać wyniki.

Wydaje mi się że teraz powinno zostać tak jak już jest ... Puchary rozdane i tyle ...
Zawsze może się wkraść błąd ... Bez przesady nie była to walka o nie wiadomo co tylko zwykła zabawa ...

niektórzy traktują to jak mistrzostwo świata...
prowadzący konkurencję napisał wprost o błędzie, pokrzywdzony napisał że się pogodził a organizator zlotu wszystko przyklepał i po sprawie...
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2011, 12:15:01 pm »

Offline michau

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1651
  • rover team
No w sumie to racja, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Cóż, w przyszłym roku znowu postaram się wygrać i może wtedy błąd się już nie wkradnie.
in garage : 1.4 16v, 1.5 8v  1.6 16v, 1.8 16v VVC, 2.0 OHC, 2.0DOHC
czy da się więcej? ;)

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2011, 13:30:42 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Również jestem zdania, że sprawa powinna zostać tak jak teraz. Zlot już się zakończył, błąd w opracowywaniu wyników przez Bizona nie został wychwycony. Stało się tak a nie inaczej, pomyłki nie da się nigdy wykluczyć. Przykre to ale niestety taka jest rzeczywistość.
Głowa do góry i za rok z jeszcze większym skupieniem próbować sił w konkursie!
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Wyniki konkurencji
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2011, 20:52:34 pm »

JAREK P

  • Gość
witam a jakie auto wygrało zlot czy zostało autem zlotu czy ktos z panstwa wie cos na ten temat prosze o info