Autor Wątek: czy można jezdzić na umowie bez pieczątki?  (Przeczytany 6040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: czy można jezdzić na umowie bez pieczątki?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2011, 13:39:53 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
masz racje zgłasza zprzedaż ,zle napisałem

tyko po co zgłaszac?? zreszta temat był o głupiej pieczące na umowie KS, a nie o tym aby zgłaszać i latać do darmozjackiej placówki jaką jest Starostwo Powiatowe. Więc po co latać i zgłaszać że się sprzedało (zgłosić to trzeba w ubezpieczalni że się pozbyło samochodu i pokazać im umowę to przybiją stępelek i w razie  wypadku przez nowego nabywcę my mamy czyste sumienie i konto że nie mamy tego samochodu),a kolega Grajek075 chciał postraszyć wszystkich aby przerejestrowywali i płacili grube pieniądze za dowód i białe blaszki.

 u mnie właściciel nie żyje, mimo to mam jego tablice , jego dowód i na niego jest ubezpieczenie. W marcu sie kończy i przechodzi dalej na mnie, nikt nic nie kombinował, policja mnie złapała i puściła, przegląd był , oc jest,umowa jest , Pan jedzie dalej, więc po co sobie zycie utrudniać. Dopóki mam miejsce na przeglądy to i tak nie przerejestruje z czarnych blach. Tak jak pisałem wyżej do kwoty 1000zł nie trzeba opłacać tzw. podatku od wzbogacenia i  urząd skarbowy nie podbija pieczątki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 14:42:21 pm wysłana przez mruk1313 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: czy można jezdzić na umowie bez pieczątki?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2011, 14:32:19 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
A poprzedni właściciel nie wyrejestrowuje pojazdu tylko co najwyżej zesrany ze strachu obywatelskim obowiązkiem zgłasza sprzedaż pojazdu...
chyba lepiej sie zesrac ze strachu niz z problemow jak sie nowy wlasciciel rozwali na twoim ubezpieczeniu i na twoje nazwisko :]
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: czy można jezdzić na umowie bez pieczątki?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 31, 2011, 14:36:26 pm »

Offline grajek075

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 19
Nie wiem dlaczego kolego drogi myslisze ze kogoś strasze.Nie mam takiego zamiaru.Kazdy najlepiej niech odpowiada za swoje czyny,nie wnikam jak sie ktoś zachowa.Napisałem tylko o dokumentach potrzebnych do rejestracji i opłatach za to.A jesli chodzi o urząd skarbowy to macie racje.

Odp: czy można jezdzić na umowie bez pieczątki?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:30:27 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
A poprzedni właściciel nie wyrejestrowuje pojazdu tylko co najwyżej zesrany ze strachu obywatelskim obowiązkiem zgłasza sprzedaż pojazdu...
chyba lepiej sie zesrac ze strachu niz z problemow jak sie nowy wlasciciel rozwali na twoim ubezpieczeniu i na twoje nazwisko :]

Od tego jest data na umowie, żeby wiadomo było kto w jakim czasie ponosi odpowiedzialność.
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.