GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Car Audio

Głośniki na przód

(1/13) > >>

Sznajk:
Witam wszystkich fanów polonezów :) Mianowicie posiadam Poldka Caro Plus z 1998 roku. I Teraz chciałbym się was doradzić jakie głośniki mam wrzucić na przód. Obecnie mam zamontowane standardowe i grają bardzo słabo.. Zależy mi na tym żeby zostały oryginalne osłonki (bez płyt MDF itp). Dlatego celuje też tylko w głośniki o średnicy 100 mm. Tylko nie wiem czy mi wejdą jak kupie jakieś lepsze nowe. Załóżmy ze chce sobie kupić te: http://allegro.pl/2-glosniki-samochodowe-peiying-py-1010c-10cm-60w-i2314438997.html czy potrzebne będą jakieś dodatkowe przeróbki? Czy wejdą tak bez niczego..? Byłbym wdzięczny za odpowiedz bo ja w tym temacie jestem troszkę zielony.

Trojan:
Nie spodziewaj się szału za te 32 zł :) zapewne grają 100 razy gorzej niż fabryczne Tonsile :)

Sznajk:
Trojan w tym problem że te Tonsile nic nie grają :) Da się troszkę głośniej i już pierdzą. A tą aukcję dałem tylko jako poglądową, kolega chce sprzedać 10 z z Pioneera wymiary mają podobne dlatego też pytam czy idzie je od razu wsadzić tak na sucho beż żadnych przeróbek

Ukash:
10cm wsadzisz bez większych problemów, 13cm podobno wchodzą pod fabryczne maskownice, a na 16 cm potrzebujesz już paneli :)

P!otrek:
wiesz ja mam audio zbudowane na dwóch tonsilach z tyłu + subufer w drzwiach z przodu dwa głośniki jeszcze z dużego fiata i w desce pod szybą dwa wysokotonowe do tego radyjko blaupunkt 4X50W i naprawde ładnie to gra, most ładnie to zagłusza ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej