Autor Wątek: Odswieznaie wnetrza  (Przeczytany 4426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odswieznaie wnetrza
« dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:17:16 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
Witam,

Chciałbym odświeżyć, rozjaśnić wnetrze mojego klekota, konkretnie chodzi mi o plastiki wokół przełączników ramki nawiewów i konsole środkową czy prysnąc to jakims fajnym kolorkiem czy może jakas okleina (drewno odpada)
prosze o pare propozycji...
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:25:15 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Deska od poloneza plusa najlepiej  :-) Będzie i odświeżone i rozjaśnione zarazem,bo jest szara.  :d :d Do tego boczki z plusa z jakimś ładnym wzorem. Wszelkie inne udziwnienia i malowania starej dechy,to o kant dupy rozbić (moje prywatne zdanie) Stara deska jest archaiczna i brzydka,a plusowa wnosi powiew nowoczesności.Ja nigdy nie wrócę do starej,choćby mnie końmi ciągnęli.Jak spojrzę na tą starą,to mam tylko jeden odruch  <rzygi>

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:32:13 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
Deska od poloneza plusa najlepiej  :-) Będzie i odświeżone i rozjaśnione zarazem,bo jest szara.  :d :d Do tego boczki z plusa z jakimś ładnym wzorem. Wszelkie inne udziwnienia i malowania starej dechy,to o kant dupy rozbić (moje prywatne zdanie) Stara deska jest archaiczna i brzydka,a plusowa wnosi powiew nowoczesności.Ja nigdy nie wrócę do starej,choćby mnie końmi ciągnęli.Jak spojrzę na tą starą,to mam tylko jeden odruch  <rzygi>

dzięki o to mi chodziło :) bo malowanie - obklejanie tez mi sie nie wydaje... pomyslimy nad deseczka z plusa a boczków nie zmieniam bo mam siwe to akurat do tej deski :) i przdały by sie IG chociaż na przód
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:35:58 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
a i jeszcze jedno mi sie przypomniało co to tych boczków, ta dykta czy co to jest powyginała i powybrzuszała sie od wilgoci, czy da sie jakos fajnie zdemontowac materiał i wymienic tą dykte, myslałem na taką ze starej wersalki :P jest chyba podobna, i zostaje jeszcze kwestia umocowania boczków spowrotem bo orginalnych zarzasków chyba nie wkomponuje :/

czy może lepiej rozejżec sie za używkami w dobrym stanie pomóżcie..
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:39:25 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
a boczków nie zmieniam bo mam siwe to akurat do tej deski

Jak wstawiasz deskę od Plusa to nie rób wiochy tylko przekładaj całe wnętrze... Źle to będzie wyglądać bez boczków z Plusa.

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:42:02 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Jakbyś to zrobił z dobrej plyty, to może wystarczy mocowanie na podłokietniku, klamce, korbce itp, ale chyba nie da się przełożyć materiału ze starego boczka tak żeby zbytnio nie ucierpiał - lepiej dobierz jakiś nowy.

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:48:52 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
Dobra a dużo problemów-zabawy jest z tą deską chodzi o zamontowanie...
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:55:35 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Z samym zamontowaniem deski problemów większych nie ma,ale za to z nagrzewnicą już gorzej,bo albo trzeba przekładać komplet z plusa i ciąć belkę,albo przerobić nawiewy jak ja robiłem i  zostaje stara nagrzewnica.Wszystko się da zrobić,kwestia chęci i trochę umiejętności  :-)
A boczki wymień,bo to będzie zje*anie wyglądało.Inna opcja,to parapety plusowe i kieszenie do boczków minusowych,niektórzy tak robią,to taki kompromis  :P

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2012, 17:59:10 pm »

Offline THRBB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 329
    • atu minus 97'
Deska od poloneza plusa najlepiej  :-) Będzie i odświeżone i rozjaśnione zarazem,bo jest szara.  :d :d Do tego boczki z plusa z jakimś ładnym wzorem. Wszelkie inne udziwnienia i malowania starej dechy,to o kant dupy rozbić (moje prywatne zdanie) Stara deska jest archaiczna i brzydka,a plusowa wnosi powiew nowoczesności.Ja nigdy nie wrócę do starej,choćby mnie końmi ciągnęli.Jak spojrzę na tą starą,to mam tylko jeden odruch  <rzygi>
a ja odwrotnie, czarna, klasyczna, kanciasta, piękna po prostu :) a plus? badziewie i koreańska zabawka. :-)

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2012, 18:51:34 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
a ja odwrotnie, czarna, klasyczna, kanciasta, piękna po prostu :) a plus? badziewie i koreańska zabawka. :-)

Swój chłop, piąteczka. :D

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2012, 21:02:47 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
po dłuższych przemyśleniach chyba zostawie własnie klasyczną :) tylko boczki zmienie bo są <blee>
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2012, 21:47:30 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
tylko boczki zmienie bo są <blee>

Koniecznie trza się na spota ustawić, zobaczysz jak się fajnie Skajowe komponują - nawet mam przypadkiem takie na sprzedaż... :P

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2012, 21:48:32 pm »

Offline Maxior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klekot 1.9 GLD '95
ty chyba masz sklep z czesciami do 1.9  :p:P
Feel the 1.9 GLD power ;d  6,15 l/100 ON
Klekot in progress, od 7 lat ciągle ten sam :D
NO LPG!!!

Moim zdaniem Polonez jest najlepszy a wszystkie inne auta są do d*py, ponieważ nigdy innego pojazdu niż Polonez nie miałem :d

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2012, 22:04:38 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
ty chyba masz sklep z czesciami do 1.9  :p:P

Z części typowo do 1.9 mam tylko zegary i ten przekaźnik... :)

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 17, 2012, 22:19:02 pm »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
a ja odwrotnie, czarna, klasyczna, kanciasta, piękna po prostu  a plus? badziewie i koreańska zabawka.
Ja tak samo, no ale jeden lubi FSO polonezy a drugi daewoo polonezy :d . Jak już wkładasz wnętrze od plusa  <blee> to całe, razem z boczkami i podsufitką.
1.4 GLI 16V

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 17, 2012, 23:14:55 pm »

Offline CzaroT-11

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 808
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro+ 1.6 GSI '99 74E
Delikatnego odświeżenia moim zdaniem dodaje również zmiana koloru podświetlenia guzików, zegarów itp. Ale takie odświeżenie to rzecz gustu.

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2012, 23:21:25 pm »

Offline Despero

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ GSi '98 23E LPG
Jak masz minusa, to najlepiej zostaw wnętrze minusa, jedynie doposaż w skajowe albo groclinowe boczki i grocliny, jeśli ich nie masz. Najgorsze co można zrobić to zmiksować minusa z Plusem, blee... Tak samo jak atrapa od Plusa nie wygląda dobrze w minusie, tak i deska z Plusa np. z boczkami minusowymi. Ja bym tylko zmienił w Twoim wypadku, jak pisałem, boczki na skaj i będzie <ok> .
Polonez Atu+ GSi '98 23E LPG 240 tys. km
Polonez Caro+ GLi '99 92U LPG 210 tys. km
Polonez Caro+ GLi '99 LPG 60 tys. km
Lublin 3 2,4 TD Andoria 3,5t '00 340 tys. km
Był: Polonez Atu+ GLi '98 LPG 230 tys. km

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2012, 10:11:03 am »

Offline THRBB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 329
    • atu minus 97'
tylko boczki zmienie bo są <blee>

Koniecznie trza się na spota ustawić, zobaczysz jak się fajnie Skajowe komponują - nawet mam przypadkiem takie na sprzedaż... :P
o dokładnie, ja w ogole mam marzenie zrobić całkowicie czarnego (no moze poza podsufitką) minusa w srodku, to musi być KLASA..
Cytuj (zaznaczone)
Tak samo jak atrapa od Plusa nie wygląda dobrze w minusie
E tam, dobrze wygląda nawet,
http://zapodaj.net/images/0c1595cd776a3.jpg

aha, jak ktoś potrzebuje atrapy plusa w l122 to posiadam z tego caro
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2012, 10:23:49 am wysłana przez THRBB »

Odp: Odswieznaie wnetrza
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 18, 2012, 10:16:55 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
ja w ogole mam marzenie zrobić całkowicie czarnego (no moze poza podsufitką) minusa w srodku, to musi być KLASA..
Ja już zacząłem :)