Autor Wątek: Muzeum Motoryzacji /oddział Muzeum Techniki/ gościem VIII Zlotu!!  (Przeczytany 3402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Witam,
Niezmiernie miło mi zakomunikować, że podczas tegorocznego Zlotu będziemy gościć przedstawicieli Muzeum Motoryzacji które jest oddziałem Muzeum Techniki. Muzeum Motoryzacji było również naszym Gościem na Zlocie w roku ubiegłym (eksponatem przywiezionym przez Muzeum był Fiat 125 Rekord) oraz dwa lata temu (z Fiatem 125 4x4). W tym roku możecie liczyć na nie mniejsze atrakcje związane z przyjazdem pracowników Muzeum. Będzie można porozmawiać o działalności Muzeum, posiadanych eksponatach m.in. jeden z nich będzie na Zlocie ;). Myślę, że to nie lada gratka dla fanów motoryzacji.
Zapraszam do zapoznania się z galerią Zlotową, w której znaleźć można również zdjęcia upamiętniające chwile związane z Muzeum Motoryzacji ;)

  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Muzeum Motoryzacji /oddział Muzeum Techniki/ gościem VIII Zlotu!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2012, 21:56:11 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Ile im trzeba zaplacic zeby w koncu przyciagneli Statosa... Od tylu lat na niego czekam :D
  • Jef
  • Czaku

Odp: Muzeum Motoryzacji /oddział Muzeum Techniki/ gościem VIII Zlotu!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2012, 22:13:12 pm »

Offline Marcin OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 419
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.4 16V GTi
Nie Ty jeden :D

Odp: Muzeum Motoryzacji /oddział Muzeum Techniki/ gościem VIII Zlotu!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2012, 02:05:46 am »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Panowie ;) trzeba przyjeżdżać na zloty ;) Zawsze jest szansa i myślę, że kiedy się ziści.
Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Muzeum Motoryzacji /oddział Muzeum Techniki/ gościem VIII Zlotu!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2012, 16:01:59 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Pokaz ten na którym mnie nie było :D Nie pamietasz? Ja chyba pamietam te na których ni ebyło Ciebie. :) Czekam od zawsze :P
  • Jef
  • Czaku