Autor Wątek: Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA" 2013  (Przeczytany 3315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA" 2013
« dnia: Styczeń 06, 2013, 00:44:11 am »

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
Już 13 stycznia 2013 roku, w stolicy Dolnego Śląska wystartuje kolejna edycja wrocławskiej "Moto - Orkiestry", która jest organizowana tradycyjnie przez Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego "SPARTA" Wrocław.
Podczas tej imprezy, wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek które następnie trafią do Sztabu WOŚP Wrocław.
Zbliżająca się impreza, będzie miała charakter charytatywnej kwesty połączonej z zawodami Konkursowej Jazdy Samochodowej (KJS).
W zmaganiach o puchary, będzie mogła wziąć udział każda ekipa, spełniająca wymagania regulaminu imprezy.
Zawody na wrocławskim Motodromie "Niskie Łąki", wystartują 13 stycznia (niedziela), o godzinie 10:00. Kwota wpisowego dla jednej załogi, wynosi 100 zł.
Pojawią się licencjonowani zawodnicy z którymi po zmaganiach amatorów będą przejażdżki w zamian za wrzucenie dobrowolnej (ale niemałej :)) kwoty do puszki WOŚP.
Dodatkową atrakcją podczas naszych zawodów będą przejazdy po okolicznych bezdrożach profesjonalnymi samochodami offroadowymi.

Druga część naszej imprezy będzie się odbywać na placu Solnym gdzie będą pokazy jazdy samochodami 4x4 po różnych sztucznych przeszkodach (pochylnie, huśtawki itd). Za odpowiedni datek wrzucony do puszki będzie można przejechać się prawdziwą off-roadówką. Na Placu Solnym również będzie serwowana wyśmienita wojskowa grochówka z której dochód również będzie przekazany w całości na Fundację Jurka Owsiaka


Info - www.sparta-wroclaw.pl
Facebook - http://www.facebook.com/events/476404929076788/

---

Rok temu startowałem, wygrałem klasę RWD jedynym nieBMW w klasie. W tym roku też chciałbym pojechać ale Rover odmówił posłuszeństwa - prawdopodobnie uszczelka i czujnik wału (241 tyś przebiegu)

Odp: Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA" 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:46:16 pm »

cocu77

  • Gość
było naprawdę świetnie :)

Odp: Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA" 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2013, 22:46:10 pm »

tunik

  • Gość
Również byłem na tej imprezie i potwierdzam - było naprawdę świetnie ;) Gratulacje dla organizatorów.
_______________________________________________________________________________________________
domki letniskowe nad morzem

Odp: Wrocławska "MOTO-ORKIESTRA" 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:07:54 pm »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Oglądałem jako widz , produkty FSO/FSM radziły sobie najlepiej   :]