Autor Wątek: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...  (Przeczytany 12425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« dnia: Styczeń 19, 2013, 14:53:19 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Chciałem się z wami podzielić najsmutniejszą wiadomością jaka może ktokolwiek otrzymać.
Moja wspaniała Basia , mój kochany Okruszek, nie żyje.

Zmarła wczoraj o godzinie 11:00 na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu w przemyślu.
od około 10 dni chorowała na coś czy przypominało grypę, następnie po wizycie u lekarza w środę stwierdzono problem z oskrzelami. Dostała antybiotyk który praktycznie ją zabił. Wieczorem w czwartek po 3 dawkach antybiotyku przyjmowanych co 12 godzin jej stan drastycznie się pogorszył, więc zostąło wezwane pogotowie. Załoga stwierdziła ostrą reakcje na antybiotyk i probowali jej zrobić płukanie żołądka... około godziny 18:00 trafiła na izbę przyjęć skąd o 22:00 w ciężkim stanie na OIOM pod respirator. W piątek około 8:30 rano miała przeprowadzone ostatnie badania. przed godziną 11:00 nastąpiło zatrzymanie akcji serca i po nieudanej reanimacji około godziny 11 zeszła z tego świata zostawiając mnie i malutką maję....  dzieliłem się tutaj z wami historią mojego życia przez ostatnie parę lat.... wczoraj moje życie straciło sens.... z dwóch powodów do walki i lepsze jutro został mi jeden. Dalej w to sam nie wierzę... sekcja odbędzie się w poniedziałek żeby ustalić przyczynę zgonu. Pogrzeb najprawdopodobniej we wtorek lub środę. Część członków sekcji już wie, pomyślałem że warto poinformować resztę. O dokładnej dacie pogrzebu poinformuje jak tylko wszystko załatwię. Zostałem sam.

Tak bardzo mi jej brakuje żę nie da się tego opisać słowami.... dopiero dzisiaj mogę cokolwiek napisać, od wczoraj jestem na prochach tak mocnych że nie mam siły chodzić. Moja córka jeszcze nie wie.. ciągle pyta gdzie jest mama. Boje się jej o tym powiedzieć i pewnie jeszcze długo nie powiem bo nie wiem jak to zrobić żeby jej nie skrzywdzić. Katastrofa nie wiem co ze sobą zrobić. Gdyby nie prochy to i ja bym zszedł z tego świata.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2013, 15:04:48 pm »

Offline michal17abc

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
    • Nie Polonez :)
Nie martw sie tak, ponieważ masz jeszcze córkę która też się kocha. nie załamuj sie tak bardzo. Znam sporo osób z twoim problemem i jakoś powoli pogodziły sie z tym losem i potrafią życ normlanie. potrzeba tylko trochę siły i wiary w siebie...

Powodzenia...
Nie Polonez  <3 SDI :P

Tak po mojemu - parodia ... Zamienił stryjek siekierkę na kijek ;/

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2013, 15:24:20 pm »

Offline Szakal#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1669
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 4.2 V8 40V
Trzymaj się chłopie i pamiętaj, że masz jeszcze dla kogo żyć i jesteś tu potrzebny ...
Był: Polonez Caro 1.4/1.6 GLI 16V 95' L-139
Był: Polonez Atu+ 1.6 GSI 01` 42U
Był: Polonez Caro 1.4/1.8 VVC GTI 16V 97`
Był: Polonez Caro 1.4 GLI 16V 96`

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2013, 15:28:56 pm »

Offline Młody#

  • To jest bardzo ładny polonez
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 903
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5C / 125p
Stingerek, trzymaj sie. Niepoddawaj się.
Poloneza, za milion czterysta?

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2013, 16:22:22 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Współczuję. Bardzo.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2013, 16:24:34 pm »

Offline MichalSW

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 857
  • Płeć: Mężczyzna
Stingerek-wiem, że nic czasu nie odwróci. Jednak przyjmij moje szczere wyrazy współczucia - chciałbym abyś w tych ciężkich chwilach wiedział, że jest tu wielu, którzy są z Tobą. Są choćby na odległość, ale są. Trzymaj się chłopie.
Pomóżmy Jackowi!

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:16:20 pm »

Offline Janusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 308
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96 2.0 DOHC abimex
Wyrazy szczerego współczucia Stinger

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:23:58 pm »

Offline sztywny13

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez
    • www.sztywny.of.pl
Nie poddawaj się, gdyż masz córeczkę, która na Ciebie liczy. Ja dzisiaj musiałem syna zostawić w szpitalu...ech.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:26:41 pm »

Offline Bartekcom#1982

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1545
  • Płeć: Mężczyzna
    • 2x FSO Polonez
Zostałem sam
Tu się mylisz.
Równierz przesylam wyrazy współczucia, staraj sie przebywać jak najwięcej wśród innych ludzi. Siedzenie samemu w takiej sytuacji doprowadzi do załamania sie.
Daewoo-FSO Polonez Atu Plus 1.6GSi 2001'
FSO Polonez 1.5SLE 1989'
Opel Vectra C FL Sedan 2.2DIRECT 2005'

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:26:52 pm »

Offline szczepannn

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 33
Jeżeli ktoś ma ochote przyjechac to bardzo prosze o telefon wczesniej. O dacie konkretnej poinformuję. najpewniej środa ale pod uwagę należy też wziąć czwartek. Nie wiem czy uda się wszystko pozałatwiać w tak krótkim czasie, a prosze mi wierzyć, biurokracja jest koszmarna... napisałem tez to dlatego że nie chciałbym aby ktos sie dowiadywał pocztą pantoflową. Dopiero dzisiaj jestem "gotowy" na przekazanie takiej informacji. Dziękuje wszystkim za wsparcie które już otrzymalem (naprawdę rozmowy bardzo pomagają - nawet nie wiecie jak bardzo) Gdyby nie prochy prawdopodobnie byłbym już z Okruszkiem tylko niestety co wtedy z Mają...  pisze ze szczepana konta, bo akurat u niego jestem.
jakoś nie chce mi się przelogowywać... w każdym razie został mi jeden jedyny ostatni powód do życia.

Wyszedłem dzisiaj do ludzi, staram się jakoś funkcjonować... od wczoraj nic nie jadłem i jest mi naprawdę cięzko.
Dzisiaj od rana siedziałem z córcią.... załamałem się i pekłem kiedy zapytała gdzie  jest mama i kiedy wróci... nie wiem co jej powiedziec... nie wiem jak jej to powiedzieć...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 19:28:54 pm wysłana przez szczepannn »

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:27:34 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Wyrazy współczucia.
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2013, 19:41:53 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Przyjmij moje najszczersze kondolencję. Sam niedawno straciłem dziadka więc rozumiem Twój ból i stan, miałem podobnie. Miotałem się, nie wiedziałem ze z sobą zrobić i czułem dziwne uczucie i niemoc.... Ta niemoc była najgorsza <smutny> 3maj się chłopie.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:10:12 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
Wyrazy szczerego współczucia Stingerek
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:26:53 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Głęboke wyrazy wspólczucia, trzymaj się kolego.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:35:43 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Również szczerze współczuję.
Dzisiaj od rana siedziałem z córcią.... załamałem się i pekłem kiedy zapytała gdzie  jest mama i kiedy wróci... nie wiem co jej powiedziec... nie wiem jak jej to powiedzieć...
Może skonsultuj to z jakimś psychologiem/psychoterapeutą, znają się na rzeczy, doradzą jak w najmniejszym stopniu 'zranić' dziecko przykrą informacją.

Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:43:15 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Wyszedłem dzisiaj do ludzi, staram się jakoś funkcjonować... od wczoraj nic nie jadłem i jest mi naprawdę cięzko.
Dzisiaj od rana siedziałem z córcią.... załamałem się i pekłem kiedy zapytała gdzie  jest mama i kiedy wróci... nie wiem co jej powiedziec... nie wiem jak jej to powiedzieć...
Córci chwilowo powiedz, że mama musiała wyjechać i jest bardzo daleko oraz, że nie wiadomo kiedy wróci. Jeść zacznij z powrotem, bo jesteś dziecku potrzebny (i będziesz przez najbliższe lata) więc dbaj o siebie. Sam totalnie nie zostałeś wbrew temu co Ci się wydaje - jestem pewny że dookoła siebie łącznie z tym forum znajdziesz mnóstwo ludzi, na których pomoc możesz liczyć. (Rozumiem w sporym stopniu jak się czujesz, bo kilka lat temu straciłem w ciągu kilku miesięcy dwie bardzo ważne dla mnie osoby...)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:56:20 pm »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
Głębokie wyrazy współczucia. Nie poddawaj się i nie załamuj się. Masz jeszcze córeczkę, którą bedziesz musiał podtrzymywać na duchu  jak się dowie, ze mamusia odeszła do Nieba. Najlepiej jak córce sam o tym powiesz.
Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą.
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:12:39 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
w obliczu takiego nieszczęścia trudno o słowa pocieszenia, ale przyjmij wyrazy  najszczerszego współczucia.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2013, 23:18:39 pm »

Offline MroziuFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 256
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miłośnik Polonezów
    • Polski \F\I\A\T\ 125p 1500
(*) az nie wiem co powiedzieć, wspołczuję naprawde... mam nadzieje, ze jednak nie załamiesz się i poukładasz sobie jakos zycie...
jest: Mr 78' 1979 Polski Fiat 125p 1500
był: MR 91' 1993 FSO Polonez Caro 1.6 GLE "wąski"
był: MR 97' 1997 DAEWOO-FSO Polonez Caro PLUS 1.4 GTI
był: MR 93' 1995 FSO Polonez Caro 1.6 GLI

Odp: Z wielkim bólem i pogrążony w ogromnym smutku zawiadamiam...
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2013, 23:20:50 pm »

Offline CzaroT-11

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 808
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro+ 1.6 GSI '99 74E
Bardzo współczuję. Wiem co czujesz bo sam to przeżyłem :( Ale trzymaj się. Nie wolną się poddawać i załamywać! Trzeba podnieść głowę i iść dalej! Nie daj po sobie poznać, że jest ciężko aby córka miała łatwiej! Jesteśmy z Tobą!