Autor Wątek: Koniec zniżek PZU na stare auto ?  (Przeczytany 3683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« dnia: Grudzień 30, 2013, 20:18:07 pm »

plompek

  • Gość
Witam, kilka dni temu byłem w PZU żeby znowu opłacić składki OC do swojego borka i ku mojemu zdziwieniu jak Pani wypełniała w swoim komputerze "rubryczki" itp to przy moich zniżkach 60% i 70% z przynależności do Automobilklubu komputer nie pokazał kwoty jaką wcześniej płaciłem i zamiast 130zł wyskoczyło 342zł(bez zniżek miałbym 433 do zapłaty).
Więc coś tam pare groszy obniżyło sie. Pani z ubezpieczalni zadzwoniła do PZU i niby PZU ustawiło sobie minimalną kwote ale dokładnie nie dostała informacji co i dlaczego, dzwoniłem do Automobilklubu ale tam niemiła Pani gdy usłyszała co sie stało to powiedziała że ona nie zna treści umowy miedzy nimi a PZU.

Czy wy też macie takie problemy czy tylko u mnie taki bajzel jest ?

Dodam jeszcze że na umowie w rubryczkach jest napisane przynależność do Automobilklubu i wpisane 70% zniżek dodatkowych ale i tak napisane jest 342zł.


Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2013, 21:07:49 pm »

Offline Caronez

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
    • Caro 1.6 GLE
Oplacalem teraz zabytek na 70% znizki z tytulu przynaleznosci do PZMOtu i nie bylo zadnyc roznic w porownaniu do roku poprzednieo.
Aent dał ciała.

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2013, 23:15:47 pm »

plompek

  • Gość
Ale miales 70% znizek odjetych od podstawowej kwoty za samochod czy od wyliczonej kwoty po uzyskanych twoich podstawowych znizkach ?

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2013, 09:11:43 am »

plompek

  • Gość
Z tego co dochodzą mnie słuchy to PZU zmieniło umowe pod koniec grudnia między nimi a Automobilklubem i niektórzy Aenci niedoinformowani wypisują "ręcznie" ubezpieczenie patrząc na poprzedni rok myśląc że to tylko błąd w systemie więc mam nadzieje że Twój Aent Caronez tak nie zrobił bo wtedy Twój da ciała bo ja byłem u paru wczesniej i sprawdzali ;)

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2014, 14:35:39 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2014, 14:43:59 pm »

Offline Caronez

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
    • Caro 1.6 GLE
Aent Oswiadczyl , ze w centrali jest jeden wielki burdel.
Znizki 70% sa i będa wiec bez obaw, jak konkretny anet robi problem to pora udać się do następneo :)!

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2014, 11:14:43 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Moment... Czy dla tej zniżki potrzebne są żółte blachy, czy wystarczy przynależność do PZMot i jakiśtam wiek auta?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:56:16 pm »

Offline drtomee

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 288
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez'83 wersja C
Nie potrzeba żółtków, wystarczy wiek auta minimum 25 lat i przynależność do PZM lub Automobilklubu

Odp: Koniec zniżek PZU na stare auto ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2014, 15:30:13 pm »

Offline Vein

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 2.7
Zniżki są tylko w PZU czy też u innych ubezpieczycieli? Bo ostatnio się na PZU obraziłem, bo zabrali mi wszystkie zniżki bo im się "W systemie nie zgadzało" i w sumie poszedłem do innego ubezpieczyciela z moimi autami (mam 2 auta w wieku >25 lat więc robi mi to różnicę finansową)