Autor Wątek: Lublin-sklep na Lubartowskiej  (Przeczytany 5859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lublin-sklep na Lubartowskiej
« dnia: Styczeń 31, 2013, 22:40:43 pm »

Offline Paweeeł69

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • ATU GLI 1997r.
Witam
Pewnie niektóre osoby z Lublina zauważyły że sklep na lubartowskiej został zamknięty. Udało mi się dotrzeć do właściciela i okazało się że ma jeszcze sporo części do polonezów. Co do cen to w sumie nie wiem czy atrakcyjne. Za przewody zapłonowe, termostat i 2 uszczelki wydechu zapłaciłem 45zł więc oceńcie sami. Facet nie bawi się w wysyłki więc raczej dla miejscowych :]

kontakt do niego 508358633

ps. jeśli znacie jakieś sklepy w Lublinie z częściami do polonezów to dajcie znać na pw

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2013, 22:57:30 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
polmozbyt na mełgiewskiej, mają troche gratów ale ceny bez szału :/ szkoda ze zamknęli lubartowską... jest jeszcze mał sklepik na czechowie. Jak sie od reala skręca w lewo w kierunku koncertowej to jest to osiedle po lewej nie pamietam ulicy
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2013, 00:56:29 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
jest trochę części w Sabacie przy ul. Budowlanej. przy ul. Kunickiego sklep " Iskra", zwija się powoli ale jeszcze może coś sprowadzić "na jutro".  istniał jeszcze sklep "sprzedaż hurtowa" przy POSiCZ Polmozbyt na Mełgiewskiej ale syndyk sprzedał a ktoś kupił wszystko po cenie złomu czyli po 0,40 zł za kg. jest tam jeszcze sklep w baraku obok dawnego sklepu dolarowego ale części ma coraz mniej- pierdzą tak cienko że światło zapalają jak wchodzi klient. i to by było na tyle. za dwa, trzy lata nie będzie można już niczego kupić.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2013, 01:02:50 am wysłana przez wrb »
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2013, 11:39:40 am »

Offline Paweeeł69

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • ATU GLI 1997r.
polmozbyt na mełgiewskiej, mają troche gratów ale ceny bez szału :/ szkoda ze zamknęli lubartowską... jest jeszcze mał sklepik na czechowie. Jak sie od reala skręca w lewo w kierunku koncertowej to jest to osiedle po lewej nie pamietam ulicy

Zapewne chodzi Ci o ten na Górskiej 8. Ten też zamknięty.

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2013, 11:50:40 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
ogólnie robi się "ch*"nia  z częściami 10 lat minęło od zakończenia produkcji i tyle. tym bardziej do plusa jest lipa bo tak naprawdę robili go przez 3 lata  a potem już tylko składali z tego co naprodukowali bez dodatkowych zamówień. prędzej kupisz do fiaciora cokolwiek jak do plusa.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2013, 14:44:39 pm »

Offline jacek37

  • 1.6 GLI ABIMEX Polonez Atu 1996 r. 231000 km
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO POLONEZ ATU 1.6 GLI ABIMEX
Szkoda tego sklepiku na lubartowskiej w lublinie :(
Jak studiowałem w Lublinie to byłem dość często w tym sklepiku. Gość wszystko załatwiał jak mógł.
Powiem że 4 lata temu kupowałem jeszcze cżęści do poloneza na bocznej krąsnickiej. Trzeba skręcić z kraśnickiej w kierunku na nałęczów. i zaraz w pierwsza w lewo i kawałek i zaraz był sklep na prawo. Ogólne deawoo. Zaraz kawałek dalej był serwis daewoo.

Pozdr Lublin

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2013, 18:33:23 pm »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
Na ul. Grabskiego jest sklep Auto-Łada. Mają tam dużo części także do FSO. Jeszcze 3 lata temu bez problemu dostałem tam częsci do C+.
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz

Odp: Lublin-sklep na Lubartowskiej
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2013, 19:54:26 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
na Grabskiego zawsze jest dużo części do polonezów. są świece, filtry, oleje no i żarówki. innych już nie ma. z częściami robi się krucho.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.