Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1559701 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7560 dnia: Styczeń 22, 2018, 09:14:34 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
No kombi zazwyczaj po ekipie budowlanej - nie ma co zbierać...
Moje jest po "normalnym" użytkowaniu i też wygląda to średni, żeby nie powiedzieć że kiepsko, ale uwzględniając powyższe raczej będę je ratował :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7561 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:49:44 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7562 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:17:54 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7563 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:28:52 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Też mi się kojarzy, ten kolor gdyby go wypolerować i nawoskować prezentowałby się mega  <spoko>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7564 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:31:01 pm »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7565 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:55:50 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Bo sprzedać, panie, to trzeba wiedzieć kiedy. Pokisili graty przez kilka lat i teraz sprzedają za "normalne" pieniądze, nie za marne grosze. A że nikt normalny tego za tyle nie kupi, ma już drugorzędne znaczenie. Zwłaszcza ten używany pręt za 330 zł rozczulił mnie do łez...
Ta oferta jest komentarzem sama w sobie. Zupełnie, jakby nie było firm, które takie rzeczy na zamówienie wykonują.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7566 dnia: Styczeń 24, 2018, 13:02:26 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Żeby tego typu rzeczy szły za tą kasę, trzeba jeszcze kilka lat poczekać ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7567 dnia: Styczeń 24, 2018, 13:11:21 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Zupełnie, jakby nie było firm, które takie rzeczy na zamówienie wykonują.
Gdzie i za ile robią nowe staby?? Może jakieś zamówienie jak z szybami <hahaha>
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7568 dnia: Styczeń 24, 2018, 13:56:04 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Myślę, że byle ślusarz giętarką wygnie i dospawa mocowania, jeżeli ma wszystko zwymiarowane. Nie wiem, jak wygląda kwestia uzyskania odpowiedniej twardości. Sprężyny zawieszenia na zamówienie jednak jakoś robią...
Czyżby temat wykonania takiego drążka został już wyczerpany i brakuje chętnych, by się podjąć?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7569 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:12:31 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1294
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
jest za 150 stab na allegro (plus 50 wysyłka), poprzedniego ten sam sprzedający sprzedał za 100+50, więc brać bo kolejny będzie jeszcze droższy

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7570 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:47:43 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
brać bo kolejny będzie jeszcze droższy
chyba sobie kupie giętarkę :)
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7571 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:58:49 pm »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
A ten stab to tak duzo daje ?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7572 dnia: Styczeń 24, 2018, 15:01:49 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
jest za 150 stab na allegro (plus 50 wysyłka), poprzedniego ten sam sprzedający sprzedał za 100+50, więc brać bo kolejny będzie jeszcze droższy
Ja pierdzielę; piramida finansowa z kawałka złomu...  ;-| Zaczęło się pewnie od tego, który na hałdzie wytargał za 2 zł/kg.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7573 dnia: Styczeń 24, 2018, 15:59:18 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A ten stab to tak duzo daje ?
Ponoć zdania są podzielone.Ale tak to już jest, że jak się komuś coś uje*ie, że coś jest jakimś obrso rarytasem, to już tego nie popuszczą.Ceny idą w górę i będą szły dotąd, aż się ustali jakaś górna granica, ile jelenie są skłonni zapłacić.To jak z lusterkami.Zaczynały "nieśmiało" z pułapu 300-500 pln, a teraz...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7574 dnia: Styczeń 24, 2018, 17:59:04 pm »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7575 dnia: Styczeń 24, 2018, 18:07:58 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
To jak z lusterkami.Zaczynały "nieśmiało" z pułapu 300-500 pln, a teraz...
Zaczynało nieśmiało od 150zł gdzieś w okolicach 2008 roku, przynajmniej z mojej pamięci tak wynika ;) i wówczas za te 150zł wcale się ludzie nie rzucali...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7576 dnia: Styczeń 24, 2018, 19:00:42 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Aż takiej pamięci nie posiadam, więc napisałem tak, jak pamiętam.A że się nie rzucali, to pewnie dlatego, że, jak w pewnej reklamie było, jakieś takie podejrzanie tanie  :P No i co to za szpan, kupić do poloneza nowe lusterka za 150pln? I jak tu wykpić innych, że ich nie stać? A tak, 1,5 kafla za głupie lusterka, albo nawet 120 pln za pięć kabelków na krzyż, dumnie zwanych wiązką elektrycznych lusterek, to już jest coś.O ile mogę zrozumieć kupowanie nowego kompletu lusterek za 1,5 tysiaka, bo to przecież nówka nie śmigana "OEM" i pewnie sam bym sobie kupił, gdybym nie był gołodupcem (jakby to powiedzieli niektórzy) to już kupowanie całej wiązki do poloneza za 100, czy tam 120 pln, żeby z niej wyciągnąć kilka kabelków z kostkami do lusterek, jest już nieco niepoważne (nie obrażając nikogo) Ja swego czasu sobie kupiłem na złomie wiązkę wnętrza od plusa GTI i zapłaciłem za nią "za kilogram" Wyszła mnie 30 coś złotych. gdybym miał za nią zapłacić więcej, niż 50 pln, to bym nie brał.Kupiłem tylko dlatego, ze chciałem mieć plusową, skoro cały środek zmieniony.Tą minusową musiałem przerabiać pod zegary itd. a tu było gotowe.
Drogo tu taniej.
https://www.olx.pl/oferta/nowa-sprezarka-klimatyzacji-polonez-plus-klimatyzacja-klima-CID5-IDnFtWG.html

Trzy stówki różnicy, zawsze to taniej, fakt.Ale skoro o tym mowa, to jak w końcu jest z tą sprężarką? Przeglądałem raz google, wpisując "Harrison V5" i znajdowało niby coś, co wyglądało jak to, tyle tylko, że przeważnie miało koła pasowe na paski wielorowkowe, ale był też jakiś jeden model od koparki, czy tam czegoś, który miał podwójne koło na dwa paski, jak w poldku.No i ceny były chyba nieco bardziej przystępne.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7577 dnia: Styczeń 24, 2018, 19:18:31 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
A że się nie rzucali, to pewnie dlatego, że, jak w pewnej reklamie było, jakieś takie podejrzanie tanie  :P No i co to za szpan, kupić do poloneza nowe lusterka za 150pln? I jak tu wykpić innych, że ich nie stać?

Masakra, czytam te dyskusje i żale o cenach od dłuższego czasu, dziecinada jakich mało. Jeśli mówisz o tym "wykpiwaniu" poważnie - to masz straszne spojrzenie na świat. Jeśli to miał być niby taki błyskotliwy ironiczny żart to też nie pykło. Za drogo - nie kupować, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ci ludzie co wystawiają lustra po 1.5 kloca nikomu nie wchodzą do domu i nie mówią kup to.

Tak do końca nawet nie wiem jak określić to zjawisko jęczenia o cenach na tym forum. Tak jakby tutaj był inny, równoległy świat.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7578 dnia: Styczeń 24, 2018, 19:51:08 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jesteś tu od dzisiaj? Nie pamiętasz niedawnych ekscesów w wykonaniu tych, co ich ku*wa stać? Mnie to tam nie przeszkadza.Skoro jest ktoś, kto chce tyle dać, to i jest i taki, który za tyle zaoferuje, czy tam na odwrót. Nikomu nie bronię, nikogo też nie zachęcam.Nie lubię tylko wywyższania się przez ludzi, którzy się uważają za lepszych, bo mają więcej kasy.Ciężko to zrozumieć? Piłem tylko i wyłącznie do tamtych wypowiedzi, półżartem, jak zwykle.Poważnie pisałem tylko o kupowaniu całej wiązki do poloneza, dla kilku kabelków i kostek, bo to właśnie miało miejsce.I tu nie chodzi o to, że ktoś tyle dał, tylko o sam fakt kupna tego specjalnie dla tej "wiązki" Przecież to bez sensu.Tak na dobrą sprawę to jedyna rzecz, której nie da się tak od tak zastąpić, to kostka przełącznika pozycji lusterek, bo jest jakaś dziwna.Reszta jest do dostania, lub można zastosować inne.Zresztą, to nie ja tu ciągle pisze o tym, że coś jest za drogie, lub za tanie.To jest temat powracający na tym forum.Wstawiłem linki do dwóch nowych elementów i jednej używki i nic nie pisałem, że drogo.Kto inny zaczął.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7579 dnia: Styczeń 24, 2018, 20:00:17 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Buźka - daje oficjalne ostrzeżenie żebyś przestał się wczuwać w ceny i nie prowokował więcej takiego "lekkiego offtopu"
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .