Autor Wątek: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu  (Przeczytany 4778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« dnia: Lipiec 10, 2013, 23:32:20 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Czołem!

Niezmiernie miło mi zakomunikować, że w tym roku również będzie gościć na Zlocie Ekipę Muzeum Motoryzacji.
Zatem nie będę ukrywał i trzymał w niepewności ;) - będzie również jeden z eksponatów :) :) :)


Przy okazji kolejnej już wizyty pracowników Muzeum chcielibyśmy by wszyscy jako zlotowicze dołożyli cegiełkę do działalności Muzeum.
Wystawimy więc puszkę/skarbonkę z przeznaczeniem na części/płyny dla samochodów będących w zbiorach Muzeum Motoryzacji przy ul. Filtrowej w Warszawie.
Jak większość z Was pewnie wie, Muzeum jest finansowane z budżetu - a ten - myślę, że wszyscy wiedzą w jakim jest stanie. Zatem z naszej strony propozycja byśmy podczas zlotu zrobili "ściepę". Nie ma co oszukiwać każdy grosz się liczy, więc jeśli możecie to wrzućcie choćby i złotówkę. Zebrane fundusze zostaną podliczone w niedzielę po zakończeniu zlotu. Jako organizatorzy zlotu przeznaczymy je na oleje, płyny chłodnicze, świece, filtry, paski (czyli rzeczy które mogą być użyte do więcej niż jednego eksponatu - w zależności od potrzeb) i przekażemy w imieniu uczestników, IX Ogólnopolskiego Zlotu aut wyprodukowanych przez FSO, kierownictwu Muzeum. Przy może uda się zrobić małą relację na portal/forum :)


To jak bardzo uda nam się pomóc zależy również od Ciebie, zatem liczymy na pozytywny odzew i jak największą zebraną sumę!!
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2013, 21:50:11 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Boże daj Stratosa... 10 lat k.. jezdze zeby go napotkać, pomacać i zobaczyć...
  • Jef
  • Czaku

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2013, 20:41:13 pm »

Offline qziok

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 601
    • Coupé Plus
a tymczasem stoi w muzeum i czeka na ciebie, jest wiele innych pojazdów których normalnie w muzeum nie można dotknąć

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2013, 20:48:59 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Wiem... Ale na co Ty liczysz? Bo do tej pory przywozili eksponaty muzealne zawsze...
  • Jef
  • Czaku

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2013, 10:05:14 am »

Offline SeBa

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1049
  • Płeć: Mężczyzna
  • FSOAK
    • Polonez 1.4 GTi 16V'97 i 2.0 GLI'95
    • http://www.fsoautoklub.pl
Boże daj Stratosa... 10 lat k.. jezdze zeby go napotkać, pomacać i zobaczyć...
Chyba spełnią Twoje życzenie :)
Cytat: Szymon
Rover ma jedną zasadniczą przewagę, jak po pijaku dasz w pizdę na zlocie na jakimś kretowisku to będziesz miał szacun, a z OHV cię wyśmieją, żeś wieśniak i biedak.

Auto Detailing-info PW

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2013, 20:55:19 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Dziekuje za Stratosa :D
  • Jef
  • Czaku

Odp: Muzeum Motoryzacji gościem IX Ogólnopolskiego Zlotu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2013, 23:01:41 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Był Stratos, dotykałem, mogę umierać.