Autor Wątek: Szukam: Mechaniczne SPA dla Poloneza Wawa/okolice  (Przeczytany 2469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szukam: Mechaniczne SPA dla Poloneza Wawa/okolice
« dnia: Lipiec 01, 2013, 22:20:07 pm »

Offline Rajdowiec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złombolowiec
    • Najsłabszy z możliwych Golf TSI
Witajcie,

szukam serwisu, gdzie nie dość, że nie wyśmieją mnie za nadmierną dbałość o Polonez to jeszcze mnie zrozumieją ;)
Potrzebuje serwisu gdzie mógłbym zrobić remont zawieszenia w Poldku, ale na zasadzie, że patrzą, oceniają, ja kupuje i robią. Oprócz zawiasu do zrobienia jest sprzęgło, łożyska skrzyni, łożyska kół, kosmetyka silnika. Takie ogólno mechaniczne prace.

Drugą rzeczą jest wyważenie wału + wymiana łożysk/krzyżaków.

Gdzie w Wawie mi to dobrze zrobią? Cena może być "zachodnia", nie musi być "polonezowska"  <spoko>

Dziękuję ;)
RALLYCROSSSSSSSS

Odp: Szukam: Mechaniczne SPA dla Poloneza Wawa/okolice
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:11:37 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
Najlepiej zrobią ci w Nameless Garage w piasecznie na terenie laminy. Ja tam stołuję swoje obydwa, robili mi dwa swapy, całą mechanikę i wszystko co tylko nie działało :)
Kumpel który to prowadzi pisał w technikum pracę końcową o OHVce, poza tym lubi się zrelaksować przy polonezie po tym jak swapuje wszystko inne ;) Na mechanice zna się lepiej niż nie jedem mirek z warsztatu któremu albo brakuje doświadczenia bo całe życie tylko zmieniał końcówki drążków albo mu się nie chce.

Powiedz że ode mnie jesteś albo możemy we dwóch pojechać :)

https://www.facebook.com/NamelessGarage

masz fotki z projektów i namiary
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: Szukam: Mechaniczne SPA dla Poloneza Wawa/okolice
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2013, 10:47:10 am »

Offline jasso

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSM-BB 126p '95
W prawdzie kawałek od Warszawy, ale polecam speedshop.pl   Remontują głównie klasyki z USA, ale sądzę, że polonezem nie pogardzą, a speca od mechaniki mają rewelacyjnego.
"вор есть вор, мент есть мент"
Były:
2x PN C+ '98 GSI
 126p '87
Pn Caro 1.5 GLE '93

Odp: Szukam: Mechaniczne SPA dla Poloneza Wawa/okolice
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:16:12 pm »

yeye

  • Gość
W prawdzie kawałek od Warszawy, ale polecam speedshop.pl   Remontują głównie klasyki z USA, ale sądzę, że polonezem nie pogardzą, a speca od mechaniki mają rewelacyjnego.

Jak u nich z cenami?