Autor Wątek: Użytkownicy forum bez ochrony.  (Przeczytany 5807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2013, 22:23:00 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2606
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
mam się kryć przed użytkownikami forum? to tak jakbym po mieszkaniu chodził w masce. to forum ma mnie chronić przed ludźmi z zewnątrz. ci którzy są zarejestrowani powinni być już sprawdzeni.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2013, 22:25:16 pm »

Offline Speed024

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 705
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro ( - ) 1995r. 2.1 TD / Honda Prelude V 2.2 VTi (4WS) 1996r.
    • Moto Porady
Nie problem jest się zarejestrować to kwestia minuty , a jeżeli by dostęp do danych działów był od ilości xxx postów to było by to rozsądniejsze . Mi obecnie nie przeszkadza obecna polityka, ale jedynie proponuje to co uważam że najlepiej by wypaliło.
Bo to nie problem jest dać np. wgląd do profilu tylko dla zalogowanych, ale nie problem jest się zarejestrować :) .
Zapraszam po porady!

http://www.motoporady.pl/

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2013, 07:49:34 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
wrb napisz co się stało, że nagle po tylu latach na tym forum zaproponowałeś takie rozwiązania. W 2006 roku była dokładnie taka sama "polityka prywatności"...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2013, 21:55:35 pm »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
A mi się nie podoba jedna rzecz, mianowicie na większości forów tematycznych dostęp do działu giełda mają osoby z jakąś ilością postów, ew musi minąć jakiś okres działalności danej osoby na forum. Powiem szczerze że mnie osobiście wkurza jak kogoś pierwszym czy 2 postem jest sprzedam coś co pozostało po polonezie. To nie allegro tylko forum symatyków auta i interesy powinny być realizowane z osobami mającymi coś do wniesienia na forum a nie jedynie coś co pozostało po polonezie i chcą to w pierwszym poście sprzedać,będąc później martwymi uczestnikami.
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2013, 22:21:24 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu." 

Propsuję :D dobry kawałek Mr.D, widzę że wiesz kogo wolą fruźki ;)

Ja również nie widzę problemu, PW i jazda z komunikacją.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 08, 2013, 01:15:13 am »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
A mi się nie podoba jedna rzecz, mianowicie na większości forów tematycznych dostęp do działu giełda mają osoby z jakąś ilością postów,
Trzeba wziąć pod uwagę to że dzięki temu czasami można kupić coś ciekawego za normalną cenę.
1.4 GLI 16V

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 08, 2013, 09:14:51 am »

piciek

  • Gość
A mi się nie podoba jedna rzecz, mianowicie na większości forów tematycznych dostęp do działu giełda mają osoby z jakąś ilością postów, ew musi minąć jakiś okres działalności danej osoby na forum. Powiem szczerze że mnie osobiście wkurza jak kogoś pierwszym czy 2 postem jest sprzedam coś co pozostało po polonezie. To nie allegro tylko forum symatyków auta i interesy powinny być realizowane z osobami mającymi coś do wniesienia na forum a nie jedynie coś co pozostało po polonezie i chcą to w pierwszym poście sprzedać,będąc później martwymi uczestnikami.

Też jestem takiego zdania, osoby z iloscią postów poniżej np. 100 nie powinny mieć dostępu do giełdy wzorem forum FSO AK.

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 08, 2013, 09:24:35 am »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Zabezpieczenie praktycznie żadne. Pojawi się wtedy tylko po 100 niemerytorycznych postów np. w stylu "Naprawdę fajny Polonez", "Też mi się podoba takie rozwiązanie", "Musze sobie też coś takiego zrobić"... To ja już chyba wolę 2-3 posty i żywego trupa potem :)
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 08, 2013, 10:04:37 am »

piciek

  • Gość
No to w takim razie dostęp do giełdy dla osób nowych po ankiecie na forum klubowym, tak jak w tej chwili, uważam że być nie może, że np. zbanowana osoba, zakłada nowe konto i wciska np. jakieś sprężyny z litwy.

Odp: Użytkownicy forum bez ochrony.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 08, 2013, 14:43:52 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
No to w takim razie dostęp do giełdy dla osób nowych po ankiecie na forum klubowym, tak jak w tej chwili, uważam że być nie może, że np. zbanowana osoba, zakłada nowe konto i wciska np. jakieś sprężyny z litwy.

popieram...........jednym słowem jest to śmieszne, aby kilkukrotnie zbanowna osoba robiąca złe opinie o tym forum pojawiała się i znowu robiła smród.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........