Autor Wątek: Pytanie o transport koleżński do Kolegów z Łodzi :)  (Przeczytany 2538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie o transport koleżński do Kolegów z Łodzi :)
« dnia: Listopad 02, 2013, 09:28:01 am »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Witam,
możliwe że będę miał niedługo do odebrania komplet kół z Łodzi (okaże się na dniach) - stąd zwracam się z pytankiem do Was - czy któryś nie wybierał by się przypadkiem (w jakimś nie odległym za bardzo czasie, ale nie koniecznie w najbliższych dniach) do Warszawy (lub może co kursuje na trasie przez nią)  i nie mógł by mi przy okazji odebrać i podwieźć do Wawy 4 kół?
Szczegóły do domówienia.

Oczywiście, z miłą chęcią okażę odpowiednią "objętość" wdzięczności ;)
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: Pytanie o transport koleżński do Kolegów z Łodzi :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2013, 21:29:52 pm »

Offline aiwan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ GLI 1,6 NA BOSCHU
witam kolege - ja mieszkam w łodzi , ale od 8 lat . Moim miejscem zameldowania jest Pruszków . Jestem jego rodowitym mieszkańcem . Mam dom w Pruszkowie na dzielnicy Zbików , tuż za kościołem co go z autostrady widać i zjeżdżam zawsze ty zjazdem . PRAWDOPODOBNIE W NAJBLZSZY WEEKEND BEDE JECHAŁ DO RODZICÓW KTÓRZY TO MISZKAJĄ W OPISANYM DOMU . Dokładnie bede wiedział koło czwartku w jaki dzień i czy napewno jade - cóż nie byłem już troche wiec staruszkowie mają focha także chyba na 95% musze jechać . A jak coś to czuje się łodziano-pruszkowiakiem he he
NADMIENIAM ŻE NIE PENIAM A MÓJ ZDZICH WOZI MNIE-I WOZIŁ BĘDZIE I JA ŚMIEJE SIĘ

Odp: Pytanie o transport koleżński do Kolegów z Łodzi :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2013, 21:40:15 pm »

Offline aiwan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ GLI 1,6 NA BOSCHU
Od kogo mogą być te felgi .
Jak daleko trzeba po nie jechać
Czy dostarczy sie mi je do Łodzi w okolice Czerwonego Rynku
Jade z żoną więc miejscA mam
Jade swoim Caro - Plusem pan pozwoli przedstawie go to -ZDZISŁAW dla kolegów Zdzisiu
Czas przelotu 55 min - do Pruszkowa
Czy kolega odbierze je w Pruszkowie
Bo we Warszawce to lipton z poruszaniem się i kupe czasu jak i wahy w to idzie -mimo że ją znam to i tak teraz tam jest bajzel drogowy - a swego czasu to w latach 94 byłem taki ciut Praski he he a ciut Nadarzyński i Ciut Pruszkowski i tak kursowałem po kazdym tym miejscu .
No dobra odbiegamy od tematu - jak wielkie te fele i chyba nie od wywrotki z kamieniołomu he he .
NADMIENIAM ŻE NIE PENIAM A MÓJ ZDZICH WOZI MNIE-I WOZIŁ BĘDZIE I JA ŚMIEJE SIĘ