GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

Polonez caro 1996r. L98 by mlody

(1/19) > >>

mlody:
witam a wiec i ja przedstawię moje 4 kółka z pod znaku fso a jest nim polonez caro w słynnym kolorze l98 z niby słynnej setki pawlakowej dla policji i inne takie wymysły bo ja kupiłem swego poldka od pierwszego właściciela a dokładnie rolnika a nie policjanta czy niewiadomo kogo tak wiec dla mnie ten mit jest obalony niewiem jak dla innych ale do rzeczy.
Polonez pochodzi z roku 1996 i ma standardową jednostkie czyli jak dla mnie niezawodną ohv'kie która ma przejechane niecałe 123tysiące i nigdy nie jeździł na gazie i tego się będę trzymał. Blacharka jak to na poloneza niestety jest do roboty i zaraz po kupnie się za nią wziąłem, jak narazie staram się wyrzucić mocowania lewarków razem z połataniem podłogi bo tam gdzie były te mocowania tam jest niestety przeżarty :/ i wymienić progi jak narazie tylko prawa strona bo jeszcze na podworku stoi kilka projektów które muszą wyjechać szybciej od mojego tak wiec zimę przestoi na dworze :/ do wymiany jest są wszystkie drzwi lewy przedni błotnik nosek tył i znając życie coś jeszcze :/ .
Jak widać na fotkach na starcie wymieniłem całe wnętrze bo tamte prześmierdło rolnikiem i została założona kierownica raid , groki , spoilerek na tylną klapę jak i oryginalna nowa atrapa orciari jeszcze szukam dokładek na zderzaki orciari , i tylnej kanapy w niebieskie krzaki.
poldka postaram się zrobić na full opcje czyli klima , wspoma , el.szyby , el. lustra , jakieś alufelgi (planuje albo oz albo riale oczywiście oryginalne :) ) , podgrzewane siedzenia i jakieś bajery które zapomniałem

dobra trochę pewnie zanudziłem ze tak się rozpisałem tak wiec dla wszystkich upragnione fotki

tak wyglądał jeszcze jak był na allegro
 
i jeszcze zdjęcie znalezione w internecie jak wyglądał na przełomie czerwca bądź lipca

a tak jak już trafił w moje skromne łapki



a tak dziś

i w trakcie prac blacharskich w zeszłym tygodniu

i 3dni temu


polonez po kupnie był kompletnym golasem jako wyposażenie przez fabrykie miał:
zagłówki kanapy tył :P
blokadę skrzyni biegów

poza fabryką dostał alarm firmy cassini który kilka dni temu z niego wymontowałem bo niewiadomo dlaczego niedziałał (mogę go sprzedać jak coś pisać na pw)
hak holowniczy który został zamontowany w 2005roku (on akurat zostaje będzie chociaż ciągnąć niewadówkie :P )

pierwszy właściciel zapłacił za niego w salonie 19 619 tyś zl 43 gr ja za niego zapłaciłem trochę mniej bo 800zl :P

to by było na tyle odemnie jeśli ktoś to przeczytał bo dzięki wielkie a jeśli nie to dzięki chociaż za odwiedzenie tego tematu
pozdro :)

mruk1313:
ta klapka paliwa z koloru 125p jest żenująca.

mlody:
po pierwsze nie z 125p bo z motorynki m1
po drugie to to mogłeś zostawić dla siebie :)
a po trzecie klapka została wzięta do dorobienia lakieru

PutiN|FSO:
Fajny remont, fajny kolor i fajny silnik. Robisz to czego ja nie zrobiłem z moimi poprzednimi samochodami czyli kompleksowa blacharka. Chwalić chwalić.
Gdybyś chciał jednak wspawać mocowania na lewarek to mam takowe nowe 2 sztuki i po taniości je oddam :)

mlody:
mocowania nie wrócą tam już nigdy poprostu tam się gromadzi za dużo soli piachu i innych tego typu rzeczy które działają na korozje :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej