GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

Milicjonez 1500 LE 86' by Portero Performance

<< < (9/9)

El-Portero2:
Szkoda mi auta ale co ja mogę do tego jak jest już nie moje. Nowy właściciel zrobił nim więcej km niż ja przez cały rok po półwyspie. Skarżył mi się na brak wspomagania bo trzeba kręcić i klimatyzacji bo ciepło jest - co mogę powiedzieć. Być może auto miało od razu trafić do pasjonata lub kolekcjonera a nie do osoby, która pod wpływem impulsu kupiła auto a gdy emocje już opadły to się nim już nasyciła i sprzedaje.

banned:
Propo tapicerki to gdzie dostanę taki materiał?
Mam rozrypane boczki w akwarium.

Trojan:
Jak chcesz to wpadaj do Katowic, mam 2 w miarę ładne czarne fotele do borewicza.

banned:

--- Cytat: El-Portero2 w Sierpień 04, 2018, 10:37:43 am ---Skarżył mi się na brak wspomagania bo trzeba kręcić i klimatyzacji bo ciepło jest
--- Koniec cytatu ---

A na brak napędu hybrydowego nie narzekał?

mp79:

--- Cytat: El-Portero2 w Sierpień 04, 2018, 10:37:43 am ---Szkoda mi auta ale co ja mogę do tego jak jest już nie moje. Nowy właściciel zrobił nim więcej km niż ja przez cały rok po półwyspie. Skarżył mi się na brak wspomagania bo trzeba kręcić i klimatyzacji bo ciepło jest - co mogę powiedzieć. Być może auto miało od razu trafić do pasjonata lub kolekcjonera a nie do osoby, która pod wpływem impulsu kupiła auto a gdy emocje już opadły to się nim już nasyciła i sprzedaje.

--- Koniec cytatu ---

Gdybym ja sprzedał jakiekolwiek auto za normalne pieniądze, bardziej w takiej sytuacji byłoby mi szkoda tego, który je kupił. Bo tak naprawdę to właśnie on ma teraz problem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej