Autor Wątek: Abimex klima ?  (Przeczytany 4855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Abimex klima ?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 23, 2015, 00:01:01 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Myślę że łatwiej nam będzie pomóc jak autor tematu powie "po co mu podnosić obroty"
Wtedy może znajdziemy rozwiązanie.
Bo sposób jest na to prosty - przekaźnik przełączający z wpiętym odpowiednim rezystorem równolegle do czujnika temperatury dla ECU>
Pstryczek - i mamy inną rezystancję czyli wymuszone ssanie :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Abimex klima ?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2015, 10:48:40 am »

Offline Dariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
Po prostu chciałem aby wraz z włączeniem wentylatorów podniosły się obroty dajmy na to do tego 1000 obr/min . Przy zapiętych wentylatorach komp utrzymuje około 800 obrotów i łatwo wtedy zadusić silnik . Co do wpinania się w czujnik temperatury- chciałem uniknąć modzenia w wiązce skoro komputer "abimex" ma gdzieś wolny pin wyczuwający załączenie klimatyzacji :) Ale jeśli nikt z obecnych tu użytkowników nie zakładał klimy do OHV (chyba , że schemat jest zbyt cenny aby dodać go publicznie na forum :D ) to nie ma sensu drążyć tematu ;)

Odp: Abimex klima ?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2015, 16:53:13 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie ma mody na wkladanie klimy do abimexow,bo to deficytowy towar,
zmien auto na Plusa, to bedziesz mial przetarte szlaki,

podbij do Marcin. z pytaniem ,czy zalaczenie klimy podnosi RPM ,bo w jego caro jest chyba fabryczna klima
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.