Autor Wątek: Zamknięcie Sezonu 2015 z Klubem125p - 17-18 października 2015  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mlody_ndm

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • '81 PF 125p żółty 1313 edyszyn
Zamknięcie Sezonu 2015 z Klubem125p - 17-18 października 2015
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 20:48:09 pm »
Witajcie, po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na wspólne uczczenie jakże bogatego we wszelakie zloty , spotkania i wyjazdy sezonu. Jak co roku chcemy przed zimą spotkać się w większym gronie. Proponujemy Wam zlot w dniach 17-18 października. Początek w starym stylu - spotkamy się pod Fabryką FSO w Warszawie, gdzie będziemy mieli okazje zobaczyć co w naszych autach się przez sezon zmieniło, zrobimy giełdę części tak by każdy przed długimi zimowymi wieczorami mogł znaleźć coś dla siebie, przygotujemy dla Was kilka ciekawych konkursów, a na koniec dnia udamy się do znanego Wam już ośrodka w Białobrzegach nad Zegrzem ( http://www.promenadacountry.pl ), gdzie będzie na nas czekać kolacja grillowa, nocleg w wygodnych pokojach a w niedziele śniadanko.

Zapraszam już teraz do wpisywania się na listę osoby pewne swojego przybycia - od tego zależy ilość dostępnych dla nas miejsc w ośrodku.

Obiecane szczegóły:
Opłata zlotowa wynosi 30 zł od auta przy przelewie na konto/ 40 zł od auta przy płatności w dniu imprezy.
Za to wpisowe dostajecie:
Zabezpieczenie medyczne, pamiątkową naklejkę oraz smycz, identyfikatory, puchary w poszczególnych konkurencjach, oraz wszelkie materiały pomocnicze typu karty do glosowania itp.

Noclegi:
Koszt noclegu wynosi 150 zł od osoby. W tej cenie otrzymujesz:
Komfortowe warunki w pokojach z łazienkami, kolację grillową (w skład której przypada na osobę: porcja karkówki, porcja kaszanki z cebulką, porcja kiełbaski, 2szt skrzydełek z kurczaka, sałatka wiosenna, sosy oraz pieczywo), śniadanie w postaci szwedzkiego stołu.
Do dyspozycji mamy kilka rodzajów pokoi, także jeśli wiesz ze nie przyjedziesz sam i znajdziesz pokój idealny dla siebie, zaznacz to podczas zgłoszenia.
Do wykorzystania mamy:
Pokoje 1-osobowe do podwójnego wykorzystania (idealne dla par)
Pokoje 2-osobowe
Pokoje 3-osobowe
Pokoje 4- osobowe typu studio

Ośrodek nie przewiduje możliwości noclegów w namiotach, przyczepach kempingowych czy też w samochodach.

Zgłoszenia należy przesyłać tylko i wyłącznie na mail: zlot2015.klub125p@gmail.com - w odpowiedzi dostaniecie numer konta oraz kwotę całościową jaką należy przelać na konto.
W mailu zgłoszeniowym należy podać:
Imię i nazwisko, numer rejestracyjny, marka, model oraz rocznik pojazdu którym przyjedziecie, nick do wpisania na identyfikatorze, ilość osób do zakwaterowania, (ewentualnie preferowany typ pokoju)/przyjazd bez noclegu

Uwaga! Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami nie są liczone za łóżko oraz posiłki

TYLKO WPŁATY ZAKSIĘGOWANE NA KONCIE, Z ODPOWIEDNIM ZATYTUŁOWANIEM DAJĄ WAM GWARANCJĘ POKOJU W CENIE WYNEGOCJOWANEJ TYLKO DLA NASZEGO KLUBU NA OKOLICZNOŚĆ ZLOTU ZAMYKAJĄCEGO SEZON 2015.

WPŁAT ZA NOCLEG NALEŻY DOKONYWAĆ DO dn. 5.10.2015. Brak wpłaty lub wpłata po terminie nie gwarantuje otrzymania pokoju.

Wcześniejszej opłaty zlotowej można dokonać do dnia 15.10.2015 - czyli wpłaty zaksięgowane do dnia 16.10.2015. W dniu imprezy nie będziemy mogli sprawdzić czy oplata została uiszczona. W przypadku przyjazdu bez noclegu w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, numer rejestracyjny, marka, model oraz rocznik pojazdu, nick do identyfikatora.

Na zlot zapraszamy wszystkie pojazdy pamiętające czasy PRL - pojazdy produkcji polskiej bez ograniczeń wiekowych, auta spoza produkcji krajowej min 25 lat (tj do 1990 roku prod). W przypadku ciekawych egzemplarzy nie spełniających kryterium wiekowego organizator może zadecydować o dopuszczeniu pojazdu do zlotu.


W niedzielę w ośrodku istnieje możliwość wykupienia obiadu (zestaw zupa i drugie danie) w cenie 25zł/os

Zapraszamy!