GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Car Audio

Caro Plus, radio

<< < (2/6) > >>

Tomek1994:
Ja miałem w swoim kaseciaka Panasonic RD-310

Blacnik:
A to nie jest tak ze każdy dostawał u Dealera co innego. Bo u mnie bylo jakies radio Pan a Hit na kasety i w sumie u kogoś spotkałem się z tym samym

mihals:
Dokładnie rodzajów radia,było tyle ilu dealerów w Polsce. Także założysz cokolwiek z tamtych lat i będzie oryginał.

Gomulsky:
Nie wiem czy to tak do końca, że każde z tamtych lat jest oryginalne bo jak dla mnie owszem każdy dealer mógł zakładać inny model, ale jeśli mowa o oryginałach to tylko te z sygnowaniem daewoo można traktować jako prawdziwe oryginały, obczaiłem co ja miałem założone u siebie, więc tak radio nazywało się DAEWOO AKF-4235 - auto z salonu w Krk przy Armii Krajowej.

Gomulsky:
Z tą zaślepką to racja z tym,że Polonez dosłownie oryginalnego radia nie miał ( w sensie dedykowanego) w przeciwieństwie do konkurencji takiej jak np. Astra F, Sweter 3 lub Peugeot 106 i wiele innych, ale i te w najbiedniejszych wersjach miały zaślepki zamiast radia :p Dlatego uważam, że za oryginał do minusa może robić Unitra (nie pamiętam modelu, może safari? W każdym razie już na kasety), a w plusie cokolwiek z logiem Daewoo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej