Autor Wątek: XXVIII Ogólnopolski Zlot FSOAK w Stęszewku 20-22 maja  (Przeczytany 7999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: XXVIII Ogólnopolski Zlot FSOAK w Stęszewku 20-22 maja
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2016, 13:04:01 pm »

Online Sławek#1978

  • Partacz
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 OHV Turbo Intercooler +1?? KM?? & Fiat Marea Weekend 1.9 JTD '01 110 KM - Gruz Holownik & Volvo V70 2.4T AWD '01 200 KM - Dailycar "TurboŁoś"
Dlatego zapraszamy Was na kolejne zloty tym razem w sierpniu w Augustowie :)
Kiedy ruszają zapisy?
Im dalej w blachę tym więcej rdzy...

Odp: XXVIII Ogólnopolski Zlot FSOAK w Stęszewku 20-22 maja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2016, 13:41:41 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
to może i ja coś dopisze do tematu.  Generalnie było  fajnie. Ekipa stała z domku nr 36. Pozdrawiam przy okazji. Grill jak za dawnych czasów przed domkiem i pogaduchy na tematy ogólne.  Ja nie jadłem tego co podawali i co było w cenie  zlotu więc na temat żarcia nic nie powiem.   Same domki nawet nie najgorsze, lodówka,  dach,  okna i łóżka jakaś tam były, ale Stegny 2012 nic do tej pory nie przebiło. Towarzystwo rozrzucone po całym ośrodku. Wiśniowa Góra pod względem  integracji  była najlepszym rozwiązaniem. Wszystko  ma swoje wady i zalety. Co do wyprawy na  próbę sprawnościową , to zrobił się z tego niezły bajzel bo nikt nie wiedział gdzie jechać wszyscy kręcili się jak muchy wokół gówna. Gdyby nie  Burza,  z tego co pamiętam który doprowadził towarzystwo do celu to pewnie byśmy do dzisiaj jeździli i szukali tego lotniska.
Kolumnę i jej ustawienie przez OLA muszę pochwalić. Chyba najlepiej zorganizowany wyjazd z ośrodka z całego zlotu. Sprawnie i zdecydowanie. Przejazd kolumny też przebiegł płynnie i zasługuje na pochwale dla zabezpieczających.
Ogólnie wielki plus za próbę podjęcia wyzwania jakim jest organizacja zlotu i jego przygotowanie. wiadomo początki są zawsze najtrudniejsze  ale i tak wyszło dobrze. Pozdrawiam i do następnego.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: XXVIII Ogólnopolski Zlot FSOAK w Stęszewku 20-22 maja
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 03, 2016, 22:38:58 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1160
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
No ode mnie też niedaleko, jakby sytuacja pozwoliła to pewnie się pojawię tylko niech podadzą datę, to się zobaczy.